ENFORCER - Zenith

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από CountRaven »

Starman έγραψε: Σάβ 06 Απρ 2019, 10:40 @CountRaven πώς με χάκαρες έτσι ρε αρχηγέ; Μου απάντησες με το δικό μου προφίλ. :S
Σόρρυ άρχοντα. Το κινητό γαμιέται. Επανέφερα την τάξη.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από Starman »

CountRaven έγραψε: Σάβ 06 Απρ 2019, 10:45
Starman έγραψε: Σάβ 06 Απρ 2019, 10:40 @CountRaven πώς με χάκαρες έτσι ρε αρχηγέ; Μου απάντησες με το δικό μου προφίλ. :S
Σόρρυ άρχοντα. Το κινητό γαμιέται. Επανέφερα την τάξη.
Ξέρω ότι λόγο ηλικίας έχω αρχίσει να τα χάνω, αλλά αυτό μου έπεσε βαρύ. Μπροστά στην οθόνη ήμουν, και εμφανίζεται απάντηση από μένα. Φώναξα τη γυναίκα μου για βοήθεια. :D :D :D
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από CountRaven »

Ξέφυγε το δάχτυλο και πάτησα επεξεργασία στην απάντηση σου, αντί να πατήσω παράθεση. Φυσικά έγραφα σαν να μην τρέχει τίποτα.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από Zippo190 »

Starman έγραψε: Σάβ 06 Απρ 2019, 10:49
CountRaven έγραψε: Σάβ 06 Απρ 2019, 10:45
Starman έγραψε: Σάβ 06 Απρ 2019, 10:40 @CountRaven πώς με χάκαρες έτσι ρε αρχηγέ; Μου απάντησες με το δικό μου προφίλ. :S
Σόρρυ άρχοντα. Το κινητό γαμιέται. Επανέφερα την τάξη.
Ξέρω ότι λόγο ηλικίας έχω αρχίσει να τα χάνω, αλλά αυτό μου έπεσε βαρύ. Μπροστά στην οθόνη ήμουν, και εμφανίζεται απάντηση από μένα. Φώναξα τη γυναίκα μου για βοήθεια. :D :D :D
αυτά είναι επικίνδυνα σπορ, Φαντάσου να μπει και να αρχίσει να διαβάζει. Το διαζύγιο είναι κοντά... :iouiou: :iouiou: :iouiou: :iouiou: :iouiou:
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από CountRaven »

αυτά είναι επικίνδυνα σπορ, Φαντάσου να μπει και να αρχίσει να διαβάζει. Το διαζύγιο είναι κοντά... :iouiou: :iouiou: :iouiou: :iouiou: :iouiou:
Γιατί; Όλα τα topic μας είναι πολύ αθώα. <3
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από rbrigade »

Τίποτα δεν είναι αθώο γατάκι. Και μόνο που υπάρχουν 2 γυναίκες στο φόρουμ είναι λόγος διαγραφής :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Coroner
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: Πέμ 20 Δεκ 2018, 01:00

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από Coroner »

Σημερα το ακουσα, θελει συνεχομενες ακροασεις για ετυμηγορια, αλλα εχω να ρωτησω ποσο κομματαρα ειναι το forever we worship the dark?
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από Priamos »

Coroner έγραψε: Παρ 26 Απρ 2019, 00:57 Σημερα το ακουσα, θελει συνεχομενες ακροασεις για ετυμηγορια, αλλα εχω να ρωτησω ποσο κομματαρα ειναι το forever we worship the dark?
Ειναι πραγματι, αλλα μονο σε μενα το ρεφραιν του θυμιζει αυτο:
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από Starman »

Τι πήγες και παρατήρησες ρε Πρίαμε; Κολλητά τα άκουγες; :D
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6257
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από theBox »

Παιδια το ακουσα μια δυο φορες διακεκομμένα και δεν μου έκανε κατι τρελο κλίκ. Θα το ακουσω και πιο προσεκτικά βεβαιως, αλλά θεωρητικα δεν θα έπρεπε να έχει συμβει αυτό..
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από Priamos »

Starman έγραψε: Παρ 26 Απρ 2019, 08:48 Τι πήγες και παρατήρησες ρε Πρίαμε; Κολλητά τα άκουγες; :D
Δεν ηταν δυσκολο, αφου ειναι σεσημασμενοι "δανειστες" του metal του ανατολικου μπλοκ.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από Zippo190 »



ρε σεις τι σκουπίδι είναι αυτό; Η έκδοση των Terminal απείρως καλύτερη αλλά αυτό είναι για τα πανηγύρια (όπως και όλος ο δίσκος).
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από rbrigade »

Πες τα ρε φίλε, γιατί κυκλοφορούν εκεί έξω κάτι περίεργοι τύποι που τους αρέσει και θυμώνουν άμα το θίξεις. Για να αρέσει αυτό σε άνθρωπο πρέπει να είναι τέρμα κακόγουστος και να μην έχει ακούσει καλή μπαλάντα στη ζωή του...
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

ENFORCER - Zenith

Δημοσίευση από Zippo190 »

ρε μια άλλη φωνή/ήχος/παραγωγή θα ανέβαζε το κομμάτι, αλλά με αυτό που έχουμε στο ρεφραίν σπάνε τα κοντέρ κακογουστιάς.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”