SANHEDRIN - The Poisoner

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

SANHEDRIN - The Poisoner

Δημοσίευση από Starman »

SANHEDRIN - The Poisoner

Ξέρω ότι θα με πείτε γεροπαράξενο και τα σχετικά, αλλά το νέο Sanhedrin παρόλο το ντόρο που γίνεται γύρω από αυτούς, εμένα δε μου έκανε κλικ. Έδωσα αρκετές ευκαιρίες στο δισκάκι αλλά στο τέλος της κάθε ακρόασης δεν μου έμενε τίποτα που θα με έκανε να ξαναπατήσω το play. Ένα – δύο τραγούδια μόνο κάτι πήγαν να μου πουν όπως το In From The Outside. Προσωπικότητα έχουν, αλλά συνθέσεις που να μου μείνουν στο κεφάλι, όχι. Το πρώτο μου φάνηκε καλύτερο. Βαράτε αλύπητα τώρα. :toothy:
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14768
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

SANHEDRIN - The Poisoner

Δημοσίευση από CountRaven »

Δεν θα έλεγα ότι το έχω ακούσει όπως του πρέπει. Μα δεν με χάλασε.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

SANHEDRIN - The Poisoner

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Συμφωνώ κι εγώ μαζί σου Αντρέα! Προτιμώ το πρώτο!
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6299
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

SANHEDRIN - The Poisoner

Δημοσίευση από theBox »

Συμφωνω κι εγω με Αντρέα. Πραγματικα δεν μου έκανε την παραμικρη εντύπωση. Περα απο το songwriting, εμενα δεν με εξιτάρει και το γενικότερο στυλ τους.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8763
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

SANHEDRIN - The Poisoner

Δημοσίευση από Zippo190 »

Starman έγραψε: Παρ 08 Μαρ 2019, 09:07 SANHEDRIN - The Poisoner

Ξέρω ότι θα με πείτε γεροπαράξενο και τα σχετικά, αλλά το νέο Sanhedrin παρόλο το ντόρο που γίνεται γύρω από αυτούς, εμένα δε μου έκανε κλικ. Έδωσα αρκετές ευκαιρίες στο δισκάκι αλλά στο τέλος της κάθε ακρόασης δεν μου έμενε τίποτα που θα με έκανε να ξαναπατήσω το play. Ένα – δύο τραγούδια μόνο κάτι πήγαν να μου πουν όπως το In From The Outside. Προσωπικότητα έχουν, αλλά συνθέσεις που να μου μείνουν στο κεφάλι, όχι. Το πρώτο μου φάνηκε καλύτερο. Βαράτε αλύπητα τώρα. :toothy:
αφάνταστα υπερ-εκτιμημένοι. Και γενικά υπάρχει ένα μεγάλο ρεύμα υπερ-εκτίμησης των καινούριων συγκροτημάτων. Το όνομα δεν χτίζεται με ένα δίσκο, και έχουμε δει πολλές επαναλήψεις του έργου "δισκάρα το πρώτο, μέτριο το δεύτερο, διάλυση".
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”