BLACK SITES (US) - Exile (2019)

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

BLACK SITES (US) - Exile (2019)

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Αυτούς εδώ έχει τσεκάρει κανείς; Με σήμα το γουρούνι 8]

They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

BLACK SITES - Exile

Δημοσίευση από vasilis2112 »

Το άκουσα κάμποσες φορές τον προηγούμενο μήνα. Μ άρεσε. Ήμουν στο Τσακ να το αγοράσω καθώς είναι και Private και αμερικάνικο. Στοουνερίζει αρκετά αλλά είναι χεβι μέταλ κλασικό.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

BLACK SITES - Exile

Δημοσίευση από LuciferSteele »

πάρα πολύ ενδιαφέρον
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

BLACK SITES - Exile

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

vasilis2112 έγραψε: Παρ 28 Ιουν 2019, 21:07 Το άκουσα κάμποσες φορές τον προηγούμενο μήνα. Μ άρεσε. Ήμουν στο Τσακ να το αγοράσω καθώς είναι και Private και αμερικάνικο. Στοουνερίζει αρκετά αλλά είναι χεβι μέταλ κλασικό.
Θα ήταν δίκαιο να λέγαμε πως φέρνουν σε GRAND MAGUS αλλά χωρίς το επικό στοιχείο; Δεν ξέρω αν θα τους έλεγα stoner, αλλά ο ήχος παραείναι μονολιθικός σε ορισμένα σημεία είναι η αλήθεια :fire:
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

BLACK SITES - Exile

Δημοσίευση από vasilis2112 »

Scrollkeeper έγραψε: Κυρ 30 Ιουν 2019, 20:04
vasilis2112 έγραψε: Παρ 28 Ιουν 2019, 21:07 Το άκουσα κάμποσες φορές τον προηγούμενο μήνα. Μ άρεσε. Ήμουν στο Τσακ να το αγοράσω καθώς είναι και Private και αμερικάνικο. Στοουνερίζει αρκετά αλλά είναι χεβι μέταλ κλασικό.
Θα ήταν δίκαιο να λέγαμε πως φέρνουν σε GRAND MAGUS αλλά χωρίς το επικό στοιχείο; Δεν ξέρω αν θα τους έλεγα stoner, αλλά ο ήχος παραείναι μονολιθικός σε ορισμένα σημεία είναι η αλήθεια :fire:
Και οι grand magus Στόουν ερίζουν άμα βγάλεις το άμα βγάλεις το επικό στη Χίο.
:fire:
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

BLACK SITES - Exile

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Δεν τα λένε έτσι αυτά :P Θα ρίξει ο Thor φωτιά να μας κάψει (είναι κ Πέμπτη, η μέρα του, σήμερα) :P
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

BLACK SITES - Exile

Δημοσίευση από vasilis2112 »

Χαχχαχααχαχα!
Άβαταρ μέλους
asgardlord
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Κυρ 14 Οκτ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Νήσος Κύπρος

BLACK SITES - Exile

Δημοσίευση από asgardlord »

Ρε πολύ καλό!

Οφ τοπικ : Το πρώτο Γκράντ Μπάμιους ήτανε στονεριά, απ' το Wolf's return κι έπειτα το επικέψανε, με κορυφαία το Iron Will και Hammer of the North που για μένα είναι δίσκαροι. Βασικά όλα μ' αρέσανε μέχρι το Triumph and Power, τα δυο τελευταία δεν με ενθουσίασαν.
Iron wields from armored wrists
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”