JINJER - Macro

Ό,τι λέει ο τίτλος.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

JINJER - Macro

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Ξέρω πως προτιμάτε να ακούτε TOOL, όπως επίσης πως δεν ψηθήκατε ιδιαίτερα σε παλιότερο μου ποστ, αλλά πάρτε το όπως κ να έχει :D Ακολουθώντας τη κυκλοφορία του "Micro" EP, οι JINJER κυκλοφορούν το "Macro" στα τέλη Οκτωβρίου. Έδωσαν και το πρώτο single στο tube:



:patrik: :patrik:
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
castledemon
Δημοσιεύσεις: 932
Εγγραφή: Δευ 02 Απρ 2018, 14:02

JINJER - Macro

Δημοσίευση από castledemon »

Reggea περασματα?? Εχει παει αλλου η φαση. Δεν ειναι κακο
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6265
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

JINJER - Macro

Δημοσίευση από theBox »

Με πιάνει καταθληψη/ μιζέρια με τετοιου είδους ακουσματα. And NOT in a good way...
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3371
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

JINJER - Macro

Δημοσίευση από Priamos »

:S :S :S o_O :S o_O Τι ειν' τουτο ρε αφεντικο;!! [mention]Scrollkeeper[/mention]
Μου φαινεται θα διαγραψω το λογαριασμο μου στο Fs, και θα κλεισω το ιντερνετ γενικοτερα (εκτος απο σελιδες κοινωνικου περιεχομενου: Προχωραμε/Μαρια Καλογεροπουλου, Ναι εισαι μισογυνης/φεμινιστικα παραληρηματα κλπ) για να αποφυγω την εκθεση μου σε αντιστοιχα ανοσιουργηματα! :evil: :mad: :D
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

JINJER - Macro

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Εντάξει, εντάξει μην βαράτε :D Δείτε το σαν το "ποπ μεταλ" relief μου μιας και δεν μπορώ να ακούσω ΒΙΒ κλπ.

[mention]Priamos[/mention] το νου σου, ετοιμάζω ποστ-tutorial τώρα που έμαθα πως μπήκες στο μαγικό και άυλο κόσμο των MP3z :P
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3371
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

JINJER - Macro

Δημοσίευση από Priamos »

Scrollkeeper έγραψε: Τετ 28 Αύγ 2019, 14:47
@Priamos το νου σου, ετοιμάζω ποστ-tutorial τώρα που έμαθα πως μπήκες στο μαγικό και άυλο κόσμο των MP3z :P
Είχα μπει και παλιότερα (έχω και δύο σκληρούς με σπάνιο πράμα ;) ) αλλά τώρα μπήκα μέχρι τα μπούνια. Εφόσον δε χρειάζεται να "καίω" πλέον cd και απλά αντιγράφω στο φλασάκι, προσφέρεται πλέον η φάση για μαζικές ακροάσεις.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Aphelian
Δημοσιεύσεις: 658
Εγγραφή: Παρ 03 Αύγ 2018, 13:19

JINJER - Macro

Δημοσίευση από Aphelian »

Χωρις να μπορω να το ακουσω (ειμαι στο γραφειο) να σημειωσω πως η μπαντα ειναι υπερβολικα καλή σε αυτο που κανει, με την τραγουδιστρια να ειναι εξωπραγματικη. Γενικα ενω δεν ειμαι φαν της γυναικειας φωνης στις μπαντες, υπαρχουν 2-3 παραδειγματα που παρα-αξιζουν τον κοπο και γινονται ολοσωστα!
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

JINJER - Macro

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Πες τα ρε [mention]Aphelian[/mention], θα μου κρεμάσουν κουδούνια σε λίγο :D :D :D
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Extreme metal κυκλοφορίες / επανακυκλοφορίες”