ALCEST - Spiritual Instinct

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

ALCEST - Spiritual Instinct

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Οι ALCEST κυκλοφορούν νέο δίσκο τέλη Οκτώβρη και το πρώτο δείγμα ακούγεται συμπαθητικό (για όποιον γουστάρει τη φαση that is).



Έχω να ασχοληθώ με τη πάρτη τους από το Voyages. Είναι κάτι που έχω χάσει τπτ που πρέπει να προσέξω;
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
castledemon
Δημοσιεύσεις: 932
Εγγραφή: Δευ 02 Απρ 2018, 14:02

ALCEST - Spiritual Instinct

Δημοσίευση από castledemon »

δεν ειναι ο ηχος μου αλλα παντα ειχα μια συμπαθεια στο post metal
Και το δευτερο δειγμα γαμησε παντως. Προβλέπεται δισκάρα, εχω αρχίσει ήδη να μελετάω δισκογραφία τους...
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14659
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

ALCEST - Spiritual Instinct

Δημοσίευση από CountRaven »

Ωραία μπάντα. Έχουν πράγματα να δώσουν. Με αφορμή αυτό το τόπικ να δηλώσω πως εγώ ψήνομαι να ανοίξουμε section με Black / Death / Ατμοσφαιρικά και συναφή σκοτεινιάρικα ακούσματα. Δεσμεύομαι να το στηρίξω.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

ALCEST - Spiritual Instinct

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Εκφράστε τα βορβορώδη ένστικτά σας σε αυτή τη κατηγορία κ αν μαζευτούν πολλά τοπικς ανοίγουμε καινούρια κατηγορία ;)
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”