BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3391
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Priamos »

rbrigade έγραψε: Κυρ 02 Φεβ 2020, 10:48 Είμαι σίγουρος ότι θα έχουν κόπιες στο Up the Hammers
Φοβάμαι μήπως φέρουν κόπιες, μετά το live των Agent Steel! :D :D :D
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από rbrigade »

Priamos έγραψε: Τετ 05 Φεβ 2020, 15:08
rbrigade έγραψε: Κυρ 02 Φεβ 2020, 10:48 Είμαι σίγουρος ότι θα έχουν κόπιες στο Up the Hammers
Φοβάμαι μήπως φέρουν κόπιες, μετά το live των Agent Steel! :D :D :D
Σατανά! :D :D :D
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14768
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από CountRaven »

rbrigade έγραψε: Τετ 05 Φεβ 2020, 18:12
Priamos έγραψε: Τετ 05 Φεβ 2020, 15:08
rbrigade έγραψε: Κυρ 02 Φεβ 2020, 10:48 Είμαι σίγουρος ότι θα έχουν κόπιες στο Up the Hammers
Φοβάμαι μήπως φέρουν κόπιες, μετά το live των Agent Steel! :D :D :D
Σατανά! :D :D :D
Διάολε μαύρε.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2689
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

CountRaven έγραψε: Τετ 05 Φεβ 2020, 18:16
rbrigade έγραψε: Τετ 05 Φεβ 2020, 18:12
Priamos έγραψε: Τετ 05 Φεβ 2020, 15:08

Φοβάμαι μήπως φέρουν κόπιες, μετά το live των Agent Steel! :D :D :D
Σατανά! :D :D :D
Διάολε μαύρε.
Από σχόλιο Πρίαμου και μετά έχασα τη μπάλα... Έκατσα να δω λοιπόν τί χάνω. Τί ντροπιαστικό χάλι ήταν αυτό με τους Agent Steel ρε? Μπάντα με δίσκους ορόσημα και να κάνουν τέτοιο χαμό με τον άλλο (άλλος μ*****ς) των Riot City.... Και να παίρνει η μπάλα και τον Μανώλη... Ρε ΗΜΑΡΤΟΝ που λέει και ο Γεωργίου!

On topic: Δεν περιμένω τίποτα λιγότερο τον Μάρτη από Επικά Γίδια να καβαλούν Κεραυνούς!!
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από vasilis2112 »

Υπάρχει κάποιος τρόπος επικοινωνίας με το συγκρότημα εκτός του facebook γαμώ το facebook;
Αν ξέρει κάποιος κάποια διεύθυνση email που επιτρέπεται να διαμοιραστεί ας μου τη στείλει έστω και με PM.
Ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από rbrigade »

Δεν είναι τόσο τραγικό να κάνεις ένα προφίλ και να το χρησιμοποιείς μόνο για να ασχολείσαι με τις μπάντες, γιατί τυραννιέσαι;
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2689
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

το προσπαθησα για πάρτη των bsta εγώ, και μου ζητά οπωσδήποτε κινητό. Οπότε...
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από vasilis2112 »

rbrigade έγραψε: Δευ 17 Φεβ 2020, 23:48 Δεν είναι τόσο τραγικό να κάνεις ένα προφίλ και να το χρησιμοποιείς μόνο για να ασχολείσαι με τις μπάντες, γιατί τυραννιέσαι;
Δεν είναι τρού και είναι και του διαβόλου...
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2689
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

Όποιος επικοινωνεί με το γκρουπ, πείτε τους να φτιάξουν bandcamp να ακούσουμε κάνα teaser.... Δώστε και κάνα update αν παίζει...
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8763
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Zippo190 »

Advancing Yokeda έγραψε: Παρ 21 Φεβ 2020, 19:22 Όποιος επικοινωνεί με το γκρουπ, πείτε τους να φτιάξουν bandcamp να ακούσουμε κάνα teaser.... Δώστε και κάνα update αν παίζει...
κανένα update, κανένα teaser μόνο ένα πέπλο μυστηρίου. Ιδανικά δεν πρέπει να ξέρουμε καν ποια είναι τα μέλη.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3391
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Priamos »

Νεοι Tales of Medusa μας προεκυψαν... :D Να προσθεσω στον μυθο, οτι υπαρχει ενα βασικο μελος που κανεις δεν ξερει (ουτε καν οι φιλοι του :D ) τι ρολο παιζει στην μπαντα!! Τι οργανο παιζει και ποιος ειναι ο γενικοτερος ρολος του. Αβυσσος η ψυχη του σκοτεινου κτηνους που ακουει στο ονομα: Black Sword Thunder Attack. Ο [mention]CountRaven[/mention] μας υποσχεθηκε συνεντευξη, αλλα αμφιβαλλω αν θα καταφερει να αποσπασει τα φοβερα μυστικα τους. Παντως αν το επιτυχει, θα ειναι η μεγαλυτερη δημοσιογραφικη επιτυχια του αιωνα!
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από rbrigade »

Αυτός που λες είναι κάτι σαν τον Μάνατζερ Ράγκμπι και τον John Kalodner
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8763
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Zippo190 »

Θα γίνει η συνέντευξη, αφήσαμε τις ερωτήσεις σε ένα φάκελο κάπου στο δάσος της Σαμοθράκης σε κανένα μήνα θα πάμε να πάρουμε τις απαντήσεις
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Starman »

Γιατί ρε παιδιά θέλετε να μου χαλάσετε το όνειρο; Από τη μέρα που οριοθέτησαν την ημερομηνία της κυκλοφορίας, έχω τα χρήματα σε μικρό άσπρο φακελάκι με την ένδειξη BSTA. Περιμένω πως και πώς να έρθει η 12η Μαρτίου να μπω από τους πρώτους μέσα και να τσιμπήσω κόπια. Δεν θέλω καν να σκεφτώ ότι θα φάω αυτά τα χρήματα σε κάτι άλλο. :toothy:
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3391
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Priamos »

Starman έγραψε: Παρ 21 Φεβ 2020, 23:40 Γιατί ρε παιδιά θέλετε να μου χαλάσετε το όνειρο; Από τη μέρα που οριοθέτησαν την ημερομηνία της κυκλοφορίας, έχω τα χρήματα σε μικρό άσπρο φακελάκι με την ένδειξη BSTA. Περιμένω πως και πώς να έρθει η 12η Μαρτίου να μπω από τους πρώτους μέσα και να τσιμπήσω κόπια. Δεν θέλω καν να σκεφτώ ότι θα φάω αυτά τα χρήματα σε κάτι άλλο. :toothy:
Βάλτα καλύτερα σε κάναν προθεσμιακο λογαριασμό να αυγατιζουν και όταν επιτέλους τον βγάλουν τον δίσκο, θα τον αγοράσεις και θα σου περισσεψουν κάτι ψιλά να πάρεις μια βιλίτσα στη Μύκονο. :D
Surreal Killer
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”