STORMZONE – Ignite The Machine (2020)

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

STORMZONE – Ignite The Machine (2020)

Δημοσίευση από Starman »

STORMZONE – Ignite The Machine
Νέα δουλειά από αυτή τη Βρετανική μπάντα, δύο χρόνια μετά το πολύ καλό Lucifer’s Factory. Αν έχω κάτι να προσάψω σε αυτό το συγκρότημα είναι οι διάρκειες των δίσκων της. Με 50 λεπτά max θα τραβούσαν μεγαλύτερη προσοχή πάνω τους καθώς κάποια fillerάκια και επαναλήψεις δημιουργούν ένα κορεσμό από ένα σημείο και μετά. Τσεκάρετε.







[mention]theBox[/mention] αυτή τη φορά μη δίνεις σημασία στη μηχανή του εξωφύλλου. ;) :D
Άβαταρ μέλους
Metal_Warrior
Δημοσιεύσεις: 1158
Εγγραφή: Τρί 02 Ιαν 2018, 19:18

STORMZONE – Ignite The Machine (2020)

Δημοσίευση από Metal_Warrior »

τους έχω παρατήσει εδώ και αρκετούς δίσκους, αδικαιολόγητα πολλά και μεγάλα κομμάτια. Το ντεμπούτο τους παραμένει με διαφορά το καλύτερο
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

STORMZONE – Ignite The Machine (2020)

Δημοσίευση από rbrigade »

Γι' αυτό και έδωσαν συνέντευξη στο Rock Brigade τότε! :D :D :D

Απογοητευτική πορεία, το γύρισαν στο πιο Metal και έχασαν αυτήν την μοναδικότητα που είχαν τότε, συνδυάζοντας nwobhm/AOR. Και ο τραγουδιστής τους εν τέλει δεν είναι και ο πιο άρτιος... Θυμάμαι την νίλα που έπαθα βάζοντας στον αδερφό μου να ακούσει και γυρνάει και μου λέει ''τι φαλτσαδούρας είναι αυτός;''. Πράγμα που ισχύει αλλά δεν είχα δώσει βάση
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

STORMZONE – Ignite The Machine (2020)

Δημοσίευση από LuciferSteele »

ναι και γω δεν την κατάλαβα τη στροφή τους, όταν έσκασαν ήταν κάτι πραγματικά ενδιαφέρον
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
ilias
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2019, 18:33

STORMZONE – Ignite The Machine (2020)

Δημοσίευση από ilias »

Συμφωνω οτι ειναι θεμα αυτο με τις διαρκειες.Καπου κουραζει και χανεις την επαφη..Πανως εχουν καποιες πολυ ωραιες στιγμες
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”