WEREMONK (US) - Weremonk (2021)

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Άβαταρ μέλους
Progress_Lost
Δημοσιεύσεις: 1896
Εγγραφή: Παρ 24 Σεπ 2021, 20:25

Re: WEREMONK (US) - Weremonk (2021)

Δημοσίευση από Progress_Lost »

Θα με μάθεις σιγά σιγά. Οι σχέσεις μου με αυτά που προσκυνάει ο μέσος επικάς είναι απλά τυπική. Γρέζια, γιδίλα και σπαθί προκαλούν χαρά σε πολλούς στη φάση μας και καλά κάνουν. Εγώ φεύγω τρέχοντας επιστρέφοντας στην λυρική προγκ / πάουερ Αμερικάνικη θαλπωρή των late 80s, - mid 90s, φτιαγμένη με μέλι, γάλα και αγάπη.
Nαι πλάκα έκανα! Εννοείται! Αλλά ειδικά το πρώτο κομμάτι από τα βίντεο παραπάνω νομίζω αξίζει μια ακόμα ευκαιρία! Νever put your sword down, Chris!
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: WEREMONK (US) - Weremonk (2021)

Δημοσίευση από CountRaven »

Progress_Lost έγραψε: Τετ 24 Νοέμ 2021, 16:07
Θα με μάθεις σιγά σιγά. Οι σχέσεις μου με αυτά που προσκυνάει ο μέσος επικάς είναι απλά τυπική. Γρέζια, γιδίλα και σπαθί προκαλούν χαρά σε πολλούς στη φάση μας και καλά κάνουν. Εγώ φεύγω τρέχοντας επιστρέφοντας στην λυρική προγκ / πάουερ Αμερικάνικη θαλπωρή των late 80s, - mid 90s, φτιαγμένη με μέλι, γάλα και αγάπη.
Nαι πλάκα έκανα! Εννοείται! Αλλά ειδικά το πρώτο κομμάτι από τα βίντεο παραπάνω νομίζω αξίζει μια ακόμα ευκαιρία! Νever put your sword down, Chris!
Το έχω το σπαθί για κόβω γύρο, είναι ότι πρέπει πριν το μέλι και το γάλα.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Progress_Lost
Δημοσιεύσεις: 1896
Εγγραφή: Παρ 24 Σεπ 2021, 20:25

Re: WEREMONK (US) - Weremonk (2021)

Δημοσίευση από Progress_Lost »

CountRaven έγραψε: Τετ 24 Νοέμ 2021, 16:10
Progress_Lost έγραψε: Τετ 24 Νοέμ 2021, 16:07
Θα με μάθεις σιγά σιγά. Οι σχέσεις μου με αυτά που προσκυνάει ο μέσος επικάς είναι απλά τυπική. Γρέζια, γιδίλα και σπαθί προκαλούν χαρά σε πολλούς στη φάση μας και καλά κάνουν. Εγώ φεύγω τρέχοντας επιστρέφοντας στην λυρική προγκ / πάουερ Αμερικάνικη θαλπωρή των late 80s, - mid 90s, φτιαγμένη με μέλι, γάλα και αγάπη.
Nαι πλάκα έκανα! Εννοείται! Αλλά ειδικά το πρώτο κομμάτι από τα βίντεο παραπάνω νομίζω αξίζει μια ακόμα ευκαιρία! Νever put your sword down, Chris!
Το έχω το σπαθί για κόβω γύρο, είναι ότι πρέπει πριν το μέλι και το γάλα.
Xα χα!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”