OVERKILL (US) - Scorched (2023)

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8723
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Re: OVERKILL (US) - Scorched (2023)

Δημοσίευση από Zippo190 »

έκανε ήπιο χειμώνα και νόμιζε ο vic ¨οτι δεν είχαμε ανάγκη τα σεντόνια του αλλά κάνει λάθος.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: OVERKILL (US) - Scorched (2023)

Δημοσίευση από CountRaven »

Καλό είναι τα ενεργά στη φάση άτομα να αφήσουν την fb σκατίλα και τις ομαδούλες και να επιστρέφουν σιγά σιγά στην FS ποιότητα.

Το κάλεσμα είναι γενικό, μιας και τα πράγματα στα social γίνονται όλο και πιο μπουρδέλο, ειδικά τώρα με τις εκλογές.

Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ πλέον να συζητάω για το Metal μου ανάμεσα σε χορηγούμενες με Κούλη και Τσαμπανίδου, ποστς μονονεηντενάκιδων και ομαδάρχων που παρακαλάνε για λάικ.

Αυστηρή προσκόλληση σε φόρουμ μπας και βγει καμία άκρη.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6254
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Re: OVERKILL (US) - Scorched (2023)

Δημοσίευση από theBox »

CountRaven έγραψε: Τετ 03 Μάιος 2023, 21:05 Καλό είναι τα ενεργά στη φάση άτομα να αφήσουν την fb σκατίλα και τις ομαδούλες και να επιστρέφουν σιγά σιγά στην FS ποιότητα.

Το κάλεσμα είναι γενικό, μιας και τα πράγματα στα social γίνονται όλο και πιο μπουρδέλο, ειδικά τώρα με τις εκλογές.

Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ πλέον να συζητάω για το Metal μου ανάμεσα σε χορηγούμενες με Κούλη και Τσαμπανίδου, ποστς μονονεηντενάκιδων και ομαδάρχων που παρακαλάνε για λάικ.

Αυστηρή προσκόλληση σε φόρουμ μπας και βγει καμία άκρη.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: OVERKILL (US) - Scorched (2023)

Δημοσίευση από CountRaven »

theBox έγραψε: Τετ 03 Μάιος 2023, 21:14
CountRaven έγραψε: Τετ 03 Μάιος 2023, 21:05 Καλό είναι τα ενεργά στη φάση άτομα να αφήσουν την fb σκατίλα και τις ομαδούλες και να επιστρέφουν σιγά σιγά στην FS ποιότητα.

Το κάλεσμα είναι γενικό, μιας και τα πράγματα στα social γίνονται όλο και πιο μπουρδέλο, ειδικά τώρα με τις εκλογές.

Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ πλέον να συζητάω για το Metal μου ανάμεσα σε χορηγούμενες με Κούλη και Τσαμπανίδου, ποστς μονονεηντενάκιδων και ομαδάρχων που παρακαλάνε για λάικ.

Αυστηρή προσκόλληση σε φόρουμ μπας και βγει καμία άκρη.
Μόνο ebm και γυαλί ηλίου.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
aorpanos72
Δημοσιεύσεις: 2867
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2021, 10:04

Re: OVERKILL (US) - Scorched (2023)

Δημοσίευση από aorpanos72 »

EBM, IBM, και BDSM πάντα δεκτά 🤣
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Άβαταρ μέλους
Vic
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Τετ 28 Μαρ 2018, 19:22
Τοποθεσία: Crete
Επικοινωνία:

Re: OVERKILL (US) - Scorched (2023)

Δημοσίευση από Vic »

Πέρασα κάτι δύσκολους μήνες αλλά να ξέρετε ότι αυτές οι καρδούλες μου ζεσταίνουν την δικιά μου!
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: OVERKILL (US) - Scorched (2023)

Δημοσίευση από CountRaven »

Vic έγραψε: Τετ 10 Μάιος 2023, 18:12 Πέρασα κάτι δύσκολους μήνες αλλά να ξέρετε ότι αυτές οι καρδούλες μου ζεσταίνουν την δικιά μου!
Μόνο φουλ καρδουλάκια για @Vic !
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”