Τίτλοι τέλους για το CROW LIVE STAGE

«Ατζεντα» για τρέχουσες συναυλίες, reports, κανονίσματα κλπ.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Τίτλοι τέλους για το CROW LIVE STAGE

Δημοσίευση από CountRaven »


Το λεπόν παίδες!
Το Crow Live Stage έριξε αυλαία!Τίτλοι τέλους μετά από επτά χρόνια !
Οι Λόγοι δεν έχουν καμία σημασία.
Θέλω να ευχαριστήσω όσους ήταν διπλα μου όλον αυτον τον καιρό, και με στήριζαν, βοηθούσαν, έδιναν κουράγιο , σε κάποιες πραγματικά πολύ δύσκολες στιγμές!
Τον Σωτηρης Δημηκιουνης που ηταν πάντα στο πλευρό μου σε ότι και να τύχαινε , Τον Tony Venieris που ήταν πάντα φρουρός και που ακόμη και τώρα στο τέλος στάθηκε παραπάνω απο φίλος, Τον Stelios Spyridakis τον Βράχο του μαγαζιού , τον Billy Kotsiakis Στο Bar, το Ζουζούνι Eleftheria Kareli στο servis , και ΟΛΑ τα παιδιά που με την δουλειά τους βοήθησαν αυτό το μαγαζί..
Τέλος τον Andreas Giannopoulos τα "αυτιά" του Crow που αν δεν ήταν αυτός πιστεύω οτι δεν θα είχαμε φτάσει το επίπεδο που καταφέραμε να έχουμε σαν Λαϊβάδικο...
Τέλος θέλω να ευχαριστήσω όλους εσάς που με την αγάπη σας αγκαλιάσατε αυτόν τον χώρο και εύχομαι να τα ξαναπούμε!
Υπάρχουν ιδέες διάφορες στο μυαλό μου,αλλά για την ώρα θέλω διακοπές και ψάρεμα.
Να είστε όλοι καλά!
Πολύ καλή είδηση.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Progress_Lost
Δημοσιεύσεις: 1896
Εγγραφή: Παρ 24 Σεπ 2021, 20:25

Re: Τίτλοι τέλους για το CROW LIVE STAGE

Δημοσίευση από Progress_Lost »

Δεν κρατάνε και πολύ αυτά... Εκεί δεν ήταν το Jasmine της Σαμπανίκου;; Την ίδια τύχη είχε και αυτό...
Άβαταρ μέλους
castledemon
Δημοσιεύσεις: 932
Εγγραφή: Δευ 02 Απρ 2018, 14:02

Re: Τίτλοι τέλους για το CROW LIVE STAGE

Δημοσίευση από castledemon »

CountRaven έγραψε: Τετ 16 Φεβ 2022, 19:24 Πολύ καλή είδηση.
Καλή; :P
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Συναυλίες & Events”