Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Τα πάντα γύρω από τηλεοπτικές σειρές με τις οποίες έχουμε κάψει κύτταρα.
Άβαταρ μέλους
Aphelian
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: Παρ 03 Αύγ 2018, 13:19

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από Aphelian »

Ψοφαω με Blacksmith και σφυρι ΙΚΕΑ
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από theBox »

Τι λέει; Όλα καλα;
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Περιμένω να τελειώσει η σεζόν για να τα δω όλα μαζί. Δεν θα κρέμομαι σαν το τσαμπί από το ΗΒΟ κάθε μήνα :P
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από theBox »

Scrollkeeper έγραψε: Τρί 30 Απρ 2019, 10:40 Περιμένω να τελειώσει η σεζόν για να τα δω όλα μαζί. Δεν θα κρέμομαι σαν το τσαμπί από το ΗΒΟ κάθε μήνα :P
Σκληρος Καριόλης. Με αυτοκτονικές τάσεις...
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από LuciferSteele »

εγώ φυσικά και δεν αντέχω, με όλη αυτή τη μάστιγα με τα spoilers απλά δεν γίνεται να περιμένεις
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Εγώ δεν έχω πολλούς καφρους στο φβ οπότε τη γλυτώνω. οποίος σποιλαρει GoT στο φς θα περάσει φάλαγγα ακούγοντας τα πάντα όλα που έχουν ποσταριστει στο σαβουρα θρεντ [emoji23][emoji23][emoji23]
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από rbrigade »

Κι εγώ τα βλέπω κάθε Δευτέρα. Φέτος περιέργως στα δύο πρώτα επεισόδια δεν είχαμε σποϊλεράδες, αλλά στο τρίτο έκαναν την εμφάνισή τους! Ένας μάλιστα βγήκε φόρα παρτίδα και έκανε πλάκα με κάποιο συμβάν και όταν τον έκραξαν είπε το θεϊκό: έλα ρε, πέρασαν 24 ώρες από την προβολή...
Άβαταρ μέλους
castledemon
Δημοσιεύσεις: 932
Εγγραφή: Δευ 02 Απρ 2018, 14:02

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από castledemon »

δεν ειχε πολλους spoiler-αδες στα πρωτα δυο επεισοδια επειδη δεν εγινε και τιποτα το αξιοσημειωτο.
Tο τρίτο επεισοδιο - το οποίο σεναριακα είναι μάπα τελικά όσο το σκεφτομαι - ειναι ο λόγος που ζουν κατι τετοιοι.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από rbrigade »

Συμφωνώ απόλυτα, σεναριακά ότι να 'ναι...
Άβαταρ μέλους
Coroner
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: Πέμ 20 Δεκ 2018, 01:00

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από Coroner »

Γι αυτο εχω ξενερωσει λιγο με τη σειρα. Γιατι στηριζεται σε κατι τετοιες ευκολιες πλεον, χωρις να εχει σημασια το πως χτιζει την πλοκη. Δλδ σκεφτειτε ολα τα μεγαλα γεγονοτα που γινοντουσαν στις πρωτες 5 σεζον χοντρικα, που και να τα ξερες ο τροπος που γινοταν και ο τροπος που παρουσιαζοταν ειχαν πολυ μεγαλυτερη σημασια. Αλλα οταν δεν εχεις πρωτοτυπο υλικο αυτα συμβαινουν
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από rbrigade »

Κακά τα ψέμματα, φάγαμε τα νιάτα μας με αυτήν την σειρά και έχουμε δεθεί με πολλούς χαρακτήρες, οπότε στην ουσία μας εκμεταλλεύονται και μας δείχνουν ότι να 'ναι και μας μας αρκεί που παίζει το ιντρο στην αρχή και βγαίνουν οι ίδιοι ηθοποιοί με τα ίδια κουστούμια...
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3368
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από Priamos »

Εγω πιστευω οτι ηταν ενα αξιοπρεπες/καλο επεισοδιο παρα τις οποιες δικαιολογημενες ενστασεις. Απλα φαινεται σε αυτο το κυκλο να "τρωνε απο τα ετοιμα". Δεν υπαρχει μεχρι στιγμης η "εξωφρενικη" εμπνευση που υπηρχε στους προηγουμενους κυκλους, που μας εκανε να αγαπησουμε τη σειρα. Αντι να φτιαξουν εναν επιβλητικο κυκλο για το κλεισιμο, κορυφωση της σειρας, μοιαζει να λενε:" αντε να ενωσουμε τα κομματια και να κλεισουμε ολες τις παραλληλες ιστοριες, οπως-οπως να τελειωνουμε". Γενικα ειμαι σχετικα ικανοποιημενος με τον 8ο κυκλο, αλλα για μια σειρα που κερδιζε τον ενθουσιασμο μας, αυτο ειναι μια ηττα.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από LuciferSteele »

και εγώ θεωρώ υπερβολικές τις αντιδράσεις απέναντι στον κύκλο μέχρι στιγμής και ειδικά σε οτι αφορά το τρίτο επεισόδιο. αλλά προτιμώ κλείσιμο των ιστοριών έστω με κάποιο κόστος παρά κλείσιμο τύπου Lost
μετά το τέλος του επεισοδίου υπάρχει δεκάλεπτο όπου οι συγγραφείς εξηγούν κάποια πράγματα και είναι αρκετά διαφωτιστικό
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Xstroyer
Δημοσιεύσεις: 1850
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιαν 2018, 12:26

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από Xstroyer »

Εγώ δηλώνω ικανοποιημένος και γελάω με όλους τους σεναριογράφους και στρατηγούς του facebook με τις αποψάρες τους. ΑΥΤΟ είναι το επεισόδιο, ΑΥΤΑ ήθελαν να παρουσιάσουν οι δημιουργοί, οπότε περιμένουμε να τελειώσει ο κύκλος και η σειρά για να δούμε τι θα γίνει και δεν χρειάζεται να προτρέχουμε στη μαλακία.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Game of Thrones - Season 8 - Trailer

Δημοσίευση από LuciferSteele »

το κράξιμο είναι πάντα η εύκολη λύση
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τηλεοπτικές σειρές”