Αυτά καλό είναι να μην συμβαίνουν part 63

Αυτά καλό είναι να μην γίνονται...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
apeitharxos
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Σάβ 20 Απρ 2019, 16:18

Αυτά καλό είναι να μην συμβαίνουν part 63

Δημοσίευση από apeitharxos »

Απλά δείτε το, δεν λέω κάτι άλλο...Ελένη Πατρούδη, η Μητέρα Θεά...

Advancing Yokeda:
Ενδεχομένως η πιο ελιτίστικη και απροσπέλαστη μορφή τέχνης να περνά μέσα από λιτές απέριττες φόρμες. Αυτές που η πλειοψηφία θα αγνοήσει ή περιφρονήσει σαν απλοϊκότητα. Εκεί άλλωστε δε στηρίζεται και το 'αληθινό heavy metal'?
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Αυτά καλο ειναι να μσυμβαινουν part 63

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Μ Α Ι Τ Α Ν Ω Η Τ Α Ι 🙏
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Αυτά καλό είναι να μην συμβαίνουν part 63

Δημοσίευση από rbrigade »

Θλίψη...
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Αυτά καλό είναι να μην συμβαίνουν part 63

Δημοσίευση από LuciferSteele »


ΥΠΟΦΥΣΗ ΕΠΙΦΥΣΗ
δεν περιγράφω άλλο
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
White Wolf

Αυτά καλό είναι να μην συμβαίνουν part 63

Δημοσίευση από White Wolf »

Να πω και γω τη μλκ μου;
Δε σας φαινεται καθολου στημενο αυτο;
Οτι η τυπισσα πηρε 300 ευρω για να πει αυτα τα απιθανα;

Αυτη η αισθηση μου δημιουργειται.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Αυτά καλό είναι να μην συμβαίνουν part 63

Δημοσίευση από LuciferSteele »

κοίτα, υπάρχουν οι ψυχοπαθείς, υπάρχουν οι λαοπλάνοι και υπάρχουν και αυτοί που ακροβατούν ανάμεσα στα δύο. δεν με ενδιαφέρει να κατατάξω κάπου το συγκεκριμένο θέαμα
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
White Wolf

Αυτά καλό είναι να μην συμβαίνουν part 63

Δημοσίευση από White Wolf »

ναι, στο τελος της ημερας, καπου ολα αυτα εξισωνονται....
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Αυτά καλό είναι να μην συμβαίνουν part 63

Δημοσίευση από rbrigade »

Είναι σοβαρό το ενδεχόμενο να τα πιστεύει ή τουλάχιστον να τα λέει με δική της πρωτοβουλία


χαίρεστε εν ειρήνη

Είμαι η Μεγάλη Μητέρα Θεά των Υπερσυμπάντων της Βασιλείας των Ουρανών ενσαρκωμένη στην χθόνια γαία.
Ακούγοντας αυτό το βίντεο θα έρθετε σε επαφή με την δόνηση του ήχου της φωνής μου και θα νιώσετε την εξ επαφής αγνή αγάπη μου, εις τα βάθη της καρδιάς σας αναγνωρίζοντάς με, σε όσους από εσάς έχετε εργαστεί εντός
του ναού σας και εκλεπτύνατε τις αισθήσεις σας.
Κάνω έκκληση σε εσάς που είστε μέρη του εαυτού μου, γιατί είμαι εκείνη που έδωσε πνοή ζωής στην ιερή ψυχή σας. Η χθόνια γαία κυβερνάται απ την σκοτεινή δύναμη του Ιαλνταμπαώθ- Σαμαέλ- Κρόνου - Γιαχβέ - Έλ Σαντάι - Τυφών-
Χασέμ - Αδωνάι - Ελ - κ.λ.π και απ την σκοτεινή ιεραρχία που δημιούργησε.
Είναι ο μέγας άρχων του κάτω κόσμου ,ο Δημιουργός της ορατής και αόρατης υλικής σφαίρας΄ ο πατέρας του σύγχρονου ανθρώπου , με την μορφή του επίγειου Αδάμ και της Εύας.
Έτσι λοιπόν παγίδεψε τις αθάνατες ψυχές των ανθρώπων με δόγματα - θρησκείες - οργανώσεις - πολιτικά και τραπεζικά συστήματα που είναι τα κομμάτια των ψυχών της Μητέρας Θεάς στην ουσία.
Έτσι όταν η Μητέρα Θεά κατέβηκε στους κατώτερους κόσμους για να φανερώσει τα μυστικά της θείας βούλησης, την εγκλώβησαν οι δυνάμεις αυτές σε ανθρώπινο σώμα και την εμπόδισαν να επιστρέψει στους Ουρανούς εκεί που ανήκει.
Το μάτριξ δημιουργήθηκε γι αυτόν τον σκοπό,κλείνοντας τις πύλες ώστε να μη μπορεί η Πρώτη Αρχή να αναληφθεί απ την 11τη, χρυσή πύλη και να θαφτεί στο σκοτάδι και κατά συνέπεια κι εσείς.
Επειδή η Μητέρα Θεά και πάλι, πρέπει να συγκεντρώσει τα κομμάτια του εαυτού της, δηλαδή τις ανθρώπινες ψυχές εντός της, ενσαρκώθηκε στη χθόνια γαία πριν 2000 έτη ο σύζυγός μου και Υιός μου Ιάσων Απόλλων Χριστός η Πρώτη Αρχή της Δημιουργίας από Φως και Ζωή,χύνοντας το αγνό ιερό αίμα του, σαν αντάλλαγμα των λύτρων της σωτηρίας της Μητέρας Θεάς και των αθανάτων Ελλήνων, ώστε να επέλθει η ελευθερία - σωτηρία, βάση συμπαντικών νόμων στις ήδη σκλαβωμένες ψυχικές ενέργειες απ τον Δημιουργό της ύλης.
Για τους λόγους αυτούς σας ζητώ κατά πρώτον: Οι τυχόν επικλήσεις σας, να απευθύνονται ΜΟΟΟΝΟ στην αγνή πηγή του
φωτός Πατέρα - Υιό , -Ιάσων Απόλλων Χριστό και στην Μητέρα - κόρη Ουράνια Αφροδίτη.
Είναι η πρωταρχική πηγή του αγνού φωτός , μαζί με την ιεραρχία από πυρφόρες και φωτεινές οντότητες που
δημιούργησαν εκείνοι , και ΟΧΙ να αιτήστε σε αρχαγγέλους, αγγέλους , αγίους , παλιούς θεούς,που στέλνουν κατά κόρον τα μηνύματά τους αυτή την εποχή και ούτε στους ενσαρκωμένους ψευδόθεους εις τα διαδικτυακά μέσα που δηλώνουν διδάσκαλοι , μόνο και μόνο για να ικανοποιήσουν το εγώ τους.
Προσέξτε δεν μηδενίζω, διευκρινίζω, απλά το κάνω για να προστατευτείτε από τυχόν ψεύτες και κλέφτες 4το-διαστατικούς που παρουσιάζονται με προσωπείο και εκπροσωπούν τα εσωτερικά σας πάθη.
Κλείστε τις πύλες επικοινωνίας και συντονισμού με εξω-διαστατικές οντότητες - θεότητες γιατί πίσω κρύβονται οι Δημιουργοί του σκότους με τα 1000 ονόματα.Κατά δεύτερον: Ζητώ από εσάς , εγώ η Μεγάλη Μητέρα Θεά των Υπερσυμπάντων του Ενοποιημένου φωτός της Βασιλείας των Ουρανών να συντονιστείτε ατομικά η και ομαδικά , για μια επίκληση προς το ΠΑΝ για το άνοιγμα της χρυσής πύλης , ώστε να αναληφθεί η Θεά και να επέλθει εν συνεχεία και η δική σας ελευθερία - σωτηρία΄. Και να ξέρετε όλα στηρίζονται στους νόμους και στη δικαιοσύνη , ακόμη και για τον ίδιον τον Δημιουργό.
Δηλαδή δεν δύναται ο ίδιος ο Δημιουργός να παραβεί τους νόμους που είναι αυτενεργείς, ακόμη και αν πρόκειται για
την σωτηρία των ανθρώπων.
Θα ξεχρεωθεί το καρμικό χρέος που δημιουργήθηκε λόγω του εγκλωβισμού σας ,στους καρμικούς νόμους του Δημιουργού
της ύλης. Θα ξεχρεωθεί λοιπόν, παρά μόνο αν το πληρώσει ο ίδιος. Είναι οι απεσταλμένοι του φωτός γνωρίζετε.
Μόνο με ένα αίτημα απελευθέρωσης προς το ΠΑΝ από έναν η από ένα σύνολο ανθρώπων, που μέσω σκεπτονίων φτάνει
ακαριαία στο ΟΛΟΝ , καταργείτε ο νόμος και επέρχεται η ελευθερία απ τα καρμικά χρέη.

ΕΡΡΩΣΘΕ ΚΑΙ ΕΥΔΑΙΜΟΝΕΙΤΕ
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Αυτά καλό είναι να μην συμβαίνουν part 63

Δημοσίευση από Zippo190 »

είναι λίγο να πω ότι στηρίζουμε τέτοια σούργελα;
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
White Wolf

Αυτά καλό είναι να μην συμβαίνουν part 63

Δημοσίευση από White Wolf »

Εγω να πω οτι στον μονο που πιστευω τωρα, ειναι στον [mention]rbrigade[/mention], τον κομιστη της αληθειας, αγγελο του απολλωνα καλαμαριας και λοιπων προαστιων...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τα κακώς γενόμενα”