PARADOXX - Plan of Attak - Ναι επανακυκλοφορεί επισημα

Αποκλειστικά επανακυκλοφορίες, επετειακές εκδόσεις κλπ.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14768
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

PARADOXX - Plan of Attak - Ναι επανακυκλοφορεί επισημα

Δημοσίευση από CountRaven »



Έφτασε λοιπόν και η ώρα του αγαπημένου μας Paradoxx να βγει στο φως και πάλι. Επίσημα αυτή τη φορά.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

PARADOXX - Plan of Attak - Ναι επανακυκλοφορεί επισημα

Δημοσίευση από Starman »

Άρα η επανέκδοση της FNA Records πριν από μερικά χρόνια ήταν μούφα. Κυκλοφόρησε σε μόλις 100 κόπιες υπογεγραμμένες (δήθεν;) από τα μέλη της μπάντας και πωλούνταν από το site της εταιρείας στην προνομιακή τιμή των 110 δολαρίων. Φυσικά έγινε γρήγορα sold out και όσοι το πήραν θα κλαίνε τα λεφτά τους. Ή μήπως όχι; Διατηρώ μια αμφιβολία για το αν εκείνη η κυκλοφορία ήταν Bootlegιά καθώς βγήκε σε πολύ λίγες κόπιες, αλλά με τις υπογραφές των μελών του συγκροτήματος. Έχω την αίσθηση ότι πήγε να γίνει μια αρπαχτή με τις ευλογίες της μπάντας, αλλά μάλλον στη μοιρασιά κάτι χάλασε.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14768
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

PARADOXX - Plan of Attak - Ναι επανακυκλοφορεί επισημα

Δημοσίευση από CountRaven »

[mention]Starman[/mention]

Το είχα ξεχάσει εντελώς αυτό! Έχω την εντύπωση ότι είχε βγει στα πλαίσια ενός επετειακού live.

Εγώ είχα στο μυαλό μου το κλασσικό Τζάνετ bootkeg. ,Το οποίο τότε το έβρισκες μέχρι και στα Metropolis -μέσα 2000-.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

PARADOXX - Plan of Attak - Ναι επανακυκλοφορεί επισημα

Δημοσίευση από LuciferSteele »

Ούτε που θυμάμαι πόσα χρόνια μιλούσα να το κυκλοφορήσω. Φυσικά άλλος ένας Αμερικάνος ο οποίος συμφώνησε και μετά έκανε πίσω γιατί μύρισε περισσότερο μαρούλι κάπου
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8763
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

PARADOXX - Plan of Attak - Ναι επανακυκλοφορεί επισημα

Δημοσίευση από Zippo190 »

LuciferSteele έγραψε: Κυρ 27 Οκτ 2019, 21:03 Ούτε που θυμάμαι πόσα χρόνια μιλούσα να το κυκλοφορήσω. Φυσικά άλλος ένας Αμερικάνος ο οποίος συμφώνησε και μετά έκανε πίσω γιατί μύρισε περισσότερο μαρούλι κάπου
για αυτό τους αγαπάμε επειδή δεν είναι βαρετοί. :love2: :love2: :love2:
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Επανακυκλοφορίες”