HEIR APPARENT - Επανακυκλοφορεί το One Small Voice - Special Edition 30th Anniversary - Restored, remixed & remastered

Αποκλειστικά επανακυκλοφορίες, επετειακές εκδόσεις κλπ.
Άβαταρ μέλους
Xstroyer
Δημοσιεύσεις: 1850
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιαν 2018, 12:26

Re: HEIR APPARENT - Επανακυκλοφορεί το One Small Voice - Special Edition 30th Anniversary - Restored, remixed & remaster

Δημοσίευση από Xstroyer »

Epitaph έγραψε: Πέμ 07 Οκτ 2021, 09:07 To χω στην έκδοση του Arkeyn Steel (CD+DVD) αλλά ποτέ δεν το άκουσα ενδελεχώς! Ήρθε η ώρα νομίζω!

Δεν θα το φέρει κάνα No Remorse/Metal Era/Eat Metal;
Νο Remorse, θα έρθει.
Άβαταρ μέλους
Celephais
Δημοσιεύσεις: 490
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 01:24

Re: HEIR APPARENT - Επανακυκλοφορεί το One Small Voice - Special Edition 30th Anniversary - Restored, remixed & remaster

Δημοσίευση από Celephais »

Έφτασε στα χέρια μου σήμερα. Το θεωρώ ένα από τα "έβερεστ" της μουσικής μας, έχω υπερβολική αδυναμία στο δίσκο αυτό. Από μια πολύ πρόχειρη ακρόαση νομίζω έχει γίνει πολύ καλή δουλειά στον ήχο, έχουν βγει στην επιφάνεια οι κιθάρες. Στον τομέα του lay-out η κατάσταση είναι της πλάκας. Προχειροδουλειά, ούτε καν το βιβλιαράκι δεν έχει κοπεί σωστά, φαίνονται τα περιθώρια, ξεπέτα εντελώς.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: HEIR APPARENT - Επανακυκλοφορεί το One Small Voice - Special Edition 30th Anniversary - Restored, remixed & remaster

Δημοσίευση από CountRaven »

Προσυπογράφω περί Έβερεστ.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Απάντηση

Επιστροφή στο “Επανακυκλοφορίες”