Notifications

Για προβλήματα ή προτάσεις ποστάρετε εδώ!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Notifications

Δημοσίευση από rbrigade »

Τις τελευταίες μέρες βλέπω συνέχεια Notifications (ένδειξη στο καμπανάκι) για απλές αναρτήσεις άλλων μελών σε τόπικ που δεν έχω σημειώσει για παρακολούθηση (βασικά δεν την χρησιμοποιώ καν την λειτουργία αυτή αφού τσεκάρω όλα τα τόπικ που έχουν χρωματική επισήμανση για νέα ποστ). Παλιά ένδειξη ειδοποίησης υπήρχε μόνο όταν κάποιος έκανε παράθεση σε ανάρτησή μου.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: Notifications

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Δεν έχει αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις. Όταν μετακινείται ένα τοπικ (που εχει συμβεί αρκετά τις τελευταίες μέρες) τα notifications γίνονται reset κάπως. Μπορείς να ανεβάσεις ένα screenshot από τα notifications που πήρες για να δω τι παίζει;
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Re: Notifications

Δημοσίευση από rbrigade »

Πρέπει να μου ξανάρθει τώρα. Όταν λέω notification δεν εννοώ κάποιο mail, αλλά την ένδειξη στο καμπανάκι των notifications που άμα πας τον κέρσορα πάνω σου λέει ότι ο τάδε σε έκανε παράθεση ή τώρα μπορεί να μου έβγαζε ο τάδε έκανε reply στο τάδε θέμα
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Re: Notifications

Δημοσίευση από rbrigade »

2018-03-27.png
2018-03-27.png (188.2 KiB) Προβλήθηκε 4016 φορές
Όπως βλέπεις ενώ τα παλιότερα notifications αφορούσαν quoted by, τώρα στα τελευταία σκάνε για reply by
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Re: Notifications

Δημοσίευση από rbrigade »

Είδα και mail ειδοποίηση που έγραφε ότι παίρνω το μήνυμα επειδή παρακολουθώ το φόρουμ... ίσως είχα πατήσει καταλάθος το subscribe όλης της ενότητας προώθηση, εγώ τσεκάριζα κάθε τόπικ ξεχωριστά μήπως το έχω πατήσει, δεν σκέφτηκα να τσεκάρω και στο μενού της ενότητας
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Notifications

Δημοσίευση από CountRaven »

He is back!
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Re: Notifications

Δημοσίευση από rbrigade »

Ο ιντερνετικός γκασμάς που όλοι λατρέψατε!
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: Notifications

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Ρε συ μήπως πατήθηκε κατά λάθος το subscribe? Μπαίνεις από Tapatalk; Μπορεί να έκανες κάνα reply κ να εγινε follow κατά λάθος. Δεν έχει αλλάξει κάτι σε ρυθμίσεις εδώ κ καιρό...
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Re: Notifications

Δημοσίευση από rbrigade »

Μάλλον πάτησα κατά λάθος το subscribe για όλη την ενότητα ''Προώθηση''. Εγώ κοιτούσα μόνο μέσα στα τόπικ αν ήταν πατημένο το subscribe και δεν το έβλεπα. Λογικά τώρα είμαι κομπλέ, σόρρυ άλλη μια φορά για τις γκασμάδικες απορίες μου και το false alarm...
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: Notifications

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

rbrigade έγραψε:Μάλλον πάτησα κατά λάθος το subscribe για όλη την ενότητα ''Προώθηση''. Εγώ κοιτούσα μόνο μέσα στα τόπικ αν ήταν πατημένο το subscribe και δεν το έβλεπα. Λογικά τώρα είμαι κομπλέ, σόρρυ άλλη μια φορά για τις γκασμάδικες απορίες μου και το false alarm...
Κανένα πρόβλημα... Ξεκίνα γαργαρες με καινούριο primordial πρωί βράδυ για 10 μέρες κ θα είσαι κομπλέ ;)
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Re: Notifications

Δημοσίευση από LuciferSteele »

να τον σκοτώσεις θες κομπογιαννίτη???
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: Notifications

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

αχχαχα ξέρω τι λέω, θα πάρει τα πάνω του σίγουρα :P
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναφορά προβλημάτων και προτάσεων”