Εικόνες από Facebook

Για προβλήματα ή προτάσεις ποστάρετε εδώ!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Εικόνες από Facebook

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Παρατήρησα ότι μετά τις μλκίες που έγιναν με τα προσωπικά δεδομένα και το φβ, οι φωτογραφίες που ποστάρουμε από εκεί μετά από λίγη ώρα "λήγουν" με αποτέλεσμα να μην φαίνονται στο φόρουμ. Αν θελετε να κάνετε share μια φώτο που θέλετε να μείνει, κάντε την upload στο imgur κάνοντας κόπι πάστε το λινκ του φβ.

Αυτό δεν ισχύει για τα facebook posts/events κλπ που είναι απλά το λινκ στην αντίστοιχη σελίδα στο φβ.
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Celephais
Δημοσιεύσεις: 490
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 01:24

Εικόνες από Facebook

Δημοσίευση από Celephais »

Admin μιά ερώτηση θέλω να κάνω γενικά για τις φωτογραφίες.
Δεν μπορώ να ανεβάσω εικόνα από το desktop μου, την κάνω add file στο attachments και στη συνέχεια place inline.
Τελικά όμως δεν εμφανίζεται στο σώμα του post αλλά ένα link με το ονομά του αρχείου που από κάτω γράφει "Not downloaded yet"
Το μέγεθος της εικόνας είναι οκ. Έχεις καμμιά ιδέα τι φταίει?
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Εικόνες από Facebook

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Celephais έγραψε: Τρί 02 Οκτ 2018, 21:41 Admin μιά ερώτηση θέλω να κάνω γενικά για τις φωτογραφίες.
Δεν μπορώ να ανεβάσω εικόνα από το desktop μου, την κάνω add file στο attachments και στη συνέχεια place inline.
Τελικά όμως δεν εμφανίζεται στο σώμα του post αλλά ένα link με το ονομά του αρχείου που από κάτω γράφει "Not downloaded yet"
Το μέγεθος της εικόνας είναι οκ. Έχεις καμμιά ιδέα τι φταίει?
Έχεις κανα ποστ με αυτό το θέμα που περιγράφεις για να ρίξω μια ματιά;
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Εικόνες από Facebook

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

tumblr_peh7e5pHEZ1xd61yko1_500.jpg
tumblr_peh7e5pHEZ1xd61yko1_500.jpg (145.11 KiB) Προβλήθηκε 3536 φορές
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Εικόνες από Facebook

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Celephais έγραψε: Τρί 02 Οκτ 2018, 21:41 Admin μιά ερώτηση θέλω να κάνω γενικά για τις φωτογραφίες.
Δεν μπορώ να ανεβάσω εικόνα από το desktop μου, την κάνω add file στο attachments και στη συνέχεια place inline.
Τελικά όμως δεν εμφανίζεται στο σώμα του post αλλά ένα link με το ονομά του αρχείου που από κάτω γράφει "Not downloaded yet"
Το μέγεθος της εικόνας είναι οκ. Έχεις καμμιά ιδέα τι φταίει?
Άστο, λύθηκε (δες από πάνω) :D Ξαναπροσπάθησε κ όλα θα είναι μια χαρά ;)
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Celephais
Δημοσιεύσεις: 490
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 01:24

Εικόνες από Facebook

Δημοσίευση από Celephais »

Σε ευχαριστώ πολύ. Post-άρισα αυτό που ήθελα!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναφορά προβλημάτων και προτάσεων”