error 404

Για προβλήματα ή προτάσεις ποστάρετε εδώ!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3391
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

error 404

Δημοσίευση από Priamos »

Αυτο.
Μολις παω να ποσταρω (καποιες φορες), δεν το δεχεται και βγαζει το προαναφερθεν μηνυμα. Συνεβη στο "ελληνικο thread" (το ανεφερε κι αλλος) πραγμα που αποδεικνυει οτι ειστε ανθελληνες και απεχθανεστε ο,τιδηποτε ελληνικο! :D
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3391
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

error 404

Δημοσίευση από Priamos »

Μ αυτό τι έγινε αφεντικό;
( μου φαίνεται ότι έπρεπε να βάλω και γω πιο πικάντικο και πιασαρικο τίτλο τοπικ για να πάρω απάντηση... :P :D )
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

error 404

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

ΧΑαχαχ το είδα, αλλά είπα να απαντήσω στο άλλο πρώτα που είχε κοσμοσυροή. Το πρόβλημα που λες είναι της πλατφόρμας του φόρουμ (η οποία είναι ανοιχτού κώδικα) το οποίο συμβαίνει από καιρό σε καιρό και δεν έχω εντοπίσει ακόμα το που οφείλεται... θα το παρακολουθώ, αλλά για να είμαι ειλικρινής είναι PITA (Pain In The Ass).
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

error 404

Δημοσίευση από LuciferSteele »

ρε μη μου ζορίζετε το μάστορα, θα τα βροντήξει
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3391
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

error 404

Δημοσίευση από Priamos »

Μπα, ειναι χακερας. Οι δυσκολιες τον εξιταρουν.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

error 404

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Priamos έγραψε: Δευ 07 Μάιος 2018, 18:20 Μπα, ειναι χακερας. Οι δυσκολιες τον εξιταρουν.
Εικόνα
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
DeletedUser

error 404

Δημοσίευση από DeletedUser »

Με εχει διαλυσει εδω και λιγες μερες, παω να ποσταρω κατι πανω απο 2-3 σειρες και μου πεταει error 404
Και δε με αφηνει να κανω και edit (οχι σε ολα τα ποστ, αλλα σε αυτο πχ - https://www.forgotten-scroll.net/forum/ ... &start=135 - εχω θεμα)
Άβαταρ μέλους
castledemon
Δημοσιεύσεις: 932
Εγγραφή: Δευ 02 Απρ 2018, 14:02

error 404

Δημοσίευση από castledemon »

το forum στα πλαίσια του true metal κινηματος έχει υιοθετήσει το 'λακωνίζειν εστι φιλοσοφειν'. Θα πρέπει να μάθετε όλοι να είστε πιο συνοπτικοί :P
DeletedUser

error 404

Δημοσίευση από DeletedUser »

castledemon έγραψε: Τρί 05 Ιουν 2018, 13:32 το forum στα πλαίσια του true metal κινηματος έχει υιοθετήσει το 'λακωνίζειν εστι φιλοσοφειν'. Θα πρέπει να μάθετε όλοι να είστε πιο συνοπτικοί :P
χαχαχαχ. εγινα συνοπτικος Χ 10 στο topic που ηθελα ομως :)
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

error 404

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

παίδες σόρρυ που περιμένατε, αλλά ήμουν οφφ :( έκανα μια αλλαγή οπότε δεν θα πρέπει να το ξαναπετάξει... από Αυγουστο θα μεταφερθούμε σε άλλο server οπότε θα είμαστε κομπλε ;)
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
ravenlord
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Σάβ 31 Μαρ 2018, 23:33

error 404

Δημοσίευση από ravenlord »

Δεν είμαι σίγουρος πού να το γράψω, αλλά τις τελευταίες 10 μέρες έχω προσπαθήσει 3 φορές να μπω (αυτή είναι η 4η). Και τις 3 μετά από πολύ λίγο το forum σέρνεται σε απελπιστικό βαθμό. Αφού επισκεφτώ 1-2 threads, δε φορτώνει καν η σελίδα. Δεν ξέρω αν έχει σχέση, νομίζω όμως ότι όλες τις φορές είχα προλάβει να πατήσω το quote σε κάποιο post.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

error 404

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

ravenlord έγραψε: Κυρ 01 Ιούλ 2018, 16:14 Δεν είμαι σίγουρος πού να το γράψω, αλλά τις τελευταίες 10 μέρες έχω προσπαθήσει 3 φορές να μπω (αυτή είναι η 4η). Και τις 3 μετά από πολύ λίγο το forum σέρνεται σε απελπιστικό βαθμό. Αφού επισκεφτώ 1-2 threads, δε φορτώνει καν η σελίδα. Δεν ξέρω αν έχει σχέση, νομίζω όμως ότι όλες τις φορές είχα προλάβει να πατήσω το quote σε κάποιο post.
Το έχω παρατηρήσει και εγώ αυτό. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν προέρχεται από το φορουμ/σάιτ σοφτγουέρ. Κάποιοι EU πάροχοι έχουν θέματα connectivity και μας πηδάνε τα πρέκια όταν έρχεται σε US σέρβερ. Λίγο υπομονή, τέλος του μήνα μετακομίζουμε σε EU server κ όλα αυτά θα λυθούν.
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

error 404

Δημοσίευση από rbrigade »

Πάντως εγώ δεν έχω δει κάποιο θέμα...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναφορά προβλημάτων και προτάσεων”