είναι στενό...

Για προβλήματα ή προτάσεις ποστάρετε εδώ!
Άβαταρ μέλους
Metal_Warrior
Δημοσιεύσεις: 1159
Εγγραφή: Τρί 02 Ιαν 2018, 19:18

είναι στενό...

Δημοσίευση από Metal_Warrior »

το ξέρω πως το resize έγινε επίτηδες, αλλά το forum ξαφνικά ειναι πολύ στενό... Δεν γίνεται να το πλατύνουμε λίγο παραπάνω;
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

είναι στενό...

Δημοσίευση από Zippo190 »

πραγματικά το πιο ξενέρωτο τόπικ στην ιστορία όλων των τόπικ όλων των φόρουμ από την αρχή του ίντερνετ. Σόρρυ αλλά όταν διαβάζεις τίτλο "είναι στενό" άλλα περιμένεις.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

είναι στενό...

Δημοσίευση από rbrigade »

Εμένα μου λείπει να δείχνει τις σελίδες σε κάθε topic στην λίστα των topics, δεν έχω συνηθίσει να πατάω το πορτοκαλί κυκλάκι για να πηγαίνω στα τελευταία ποστ
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

είναι στενό...

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Σταματήστε ρε γκρινιάρηδες θα το ξαναλλάξω το πλάτος :P Το έκανα για να ταιριάζει το σχεδιασμό του σάιτ. Για τις σελίδες υπάρχει λίγο θέμα και με το performance, οποτε μεχρι να λυθεί μπορεί να πατάτε σοτ βελάκι δίπλα στο όνομα του τελευταίου poster και να σας πηγαίνει στην τελευταία σελίδα.

Δεν ξέρω τι είναι το "πορτοκαλί κυκλακι" :P
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

είναι στενό...

Δημοσίευση από rbrigade »

αριστερά από τον τίτλο που άμα πας τον κέρσορα γράφει unread posts ξέρω γω (τώρα με δουλεύεις αλλά απαντάω...)
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

είναι στενό...

Δημοσίευση από Zippo190 »

τώρα που λύθηκε το ζήτημα μπορεί να αλλάξει και το περιεχόμενο του τόπικ σε κάτι ποιο ταιριαστό.

@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

είναι στενό...

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

rbrigade έγραψε: Κυρ 06 Μάιος 2018, 21:28 αριστερά από τον τίτλο που άμα πας τον κέρσορα γράφει unread posts ξέρω γω (τώρα με δουλεύεις αλλά απαντάω...)
δε σε δουλεύω ρε :P πραγματικά δεν βλέπω πορτοκαλί κυκλάκι στην οθόνη μου :P

http://prntscr.com/jeizce
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

είναι στενό...

Δημοσίευση από CountRaven »

rbrigade έγραψε: Κυρ 06 Μάιος 2018, 21:19 Εμένα μου λείπει να δείχνει τις σελίδες σε κάθε topic στην λίστα των topics, δεν έχω συνηθίσει να πατάω το πορτοκαλί κυκλάκι για να πηγαίνω στα τελευταία ποστ
Και εγώ θέλω σελίδες. Με το ζόρι αυτό το ξενέρωτο βελάκι.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

είναι στενό...

Δημοσίευση από CountRaven »

Πιο κάτω λέει και εννοεί αυτό το βελάκι που κουβεντιάζαμε προχτές στο last post by. Αλλά επειδή έχει EDGE -ασχολίαστο- μπορεί να το εμφανίζει ως κυκλάκι !
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

είναι στενό...

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Καλά, θα δω τι μπορεί να γίνει με τις σελίδες, λυσάξατε :P Ούτε τα βιβλία του Λιακόπουλου τόσες σελίδες πχια.
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

είναι στενό...

Δημοσίευση από rbrigade »

2018-05-06.png
2018-05-06.png (76.24 KiB) Προβλήθηκε 5174 φορές
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

είναι στενό...

Δημοσίευση από CountRaven »

rbrigade έγραψε: Κυρ 06 Μάιος 2018, 23:532018-05-06.png
Έκλαψα. Αλήθεια.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Metal_Warrior
Δημοσιεύσεις: 1159
Εγγραφή: Τρί 02 Ιαν 2018, 19:18

είναι στενό...

Δημοσίευση από Metal_Warrior »

Zippo190 έγραψε: Κυρ 06 Μάιος 2018, 21:19 πραγματικά το πιο ξενέρωτο τόπικ στην ιστορία όλων των τόπικ όλων των φόρουμ από την αρχή του ίντερνετ. Σόρρυ αλλά όταν διαβάζεις τίτλο "είναι στενό" άλλα περιμένεις.
μόνο έτσι θα είχα την προσοχή όλων...
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

είναι στενό...

Δημοσίευση από Zippo190 »

rbrigade έγραψε: Κυρ 06 Μάιος 2018, 23:532018-05-06.png
lock topic now.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

είναι στενό...

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Ορίστε ρε γκρινιάρηδες το έφτιαξα. Μην κοροϊδεύετε τον Μπριγκέιντ με τους κύκλους του :toothy:

They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναφορά προβλημάτων και προτάσεων”