Links

Για προβλήματα ή προτάσεις ποστάρετε εδώ!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Links

Δημοσίευση από rbrigade »

Μου έχει τύχει άπειρες φορές να πατήσω κάποιο link σε ανάρτηση στο φόρουμ και να μεταφέρομαι στην σχετική σελίδα, να βλέπω ότι βλέπω και να ξεχνιέμαι και να κλείνω την καρτέλα με αποτέλεσμα να βγαίνω και από το forum. Μήπως θα ήταν καλύτερα τα link που οδηγούν έξω από την σελίδα του forum να ανοίγουν σε νέα καρτέλα ώστε όταν τα κλείνουμε να μην βγαίνουμε έξω από την σελίδα του forum;
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Links

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Θα το τσεκαρω ;)
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Links

Δημοσίευση από rbrigade »

Νομίζω είναι και θέμα εγωισμού για την φορουμάρα μας. Δεν είναι δυνατόν για να τσεκάρουμε το λινκ από το σάιτ του χ,ψ θνητού να φεύγουμε από την δική μας σελιδάρα!
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Links

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

ΦΣ χουλς ρε μνια!
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Links

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Links

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

rbrigade έγραψε: Παρ 15 Ιουν 2018, 01:36 Μου έχει τύχει άπειρες φορές να πατήσω κάποιο link σε ανάρτηση στο φόρουμ και να μεταφέρομαι στην σχετική σελίδα, να βλέπω ότι βλέπω και να ξεχνιέμαι και να κλείνω την καρτέλα με αποτέλεσμα να βγαίνω και από το forum. Μήπως θα ήταν καλύτερα τα link που οδηγούν έξω από την σελίδα του forum να ανοίγουν σε νέα καρτέλα ώστε όταν τα κλείνουμε να μην βγαίνουμε έξω από την σελίδα του forum;
Νομίζω φτιάχτηκε ;)
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14656
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Links

Δημοσίευση από CountRaven »

rbrigade έγραψε: Παρ 15 Ιουν 2018, 17:15 Νομίζω είναι και θέμα εγωισμού για την φορουμάρα μας. Δεν είναι δυνατόν για να τσεκάρουμε το λινκ από το σάιτ του χ,ψ θνητού να φεύγουμε από την δική μας σελιδάρα!
Έτσι.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Links

Δημοσίευση από rbrigade »

Μπόμπα!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναφορά προβλημάτων και προτάσεων”