PLINI – Impulse Voices (2020)

What goes around comes around.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

PLINI – Impulse Voices (2020)

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Προγκ-μοντερνιάροκιά με αρκετά σημεία για μαθηματικούς. Δεν ξετρελάθηκα αλλά έχει μερικά σημεία που ρίχνουν στα αυτιά. Κάτι μου λέει πως ο [mention]theBox[/mention] θα τους ξέρει. cc: [mention]JimmyF[/mention]

They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

PLINI – Impulse Voices (2020)

Δημοσίευση από theBox »

ΤΟΝ ξερω, ειναι O Πλίνι και μαζι με 2-3 ακομα ειναι απο τους πρωτομαστορες της συγχρονης χιπστερο-guitar-virtuoso-με-σκουφακι-και-καρο-πουκαμισο φασης.

Ή αλλιώς "απο το τζεντ στο τζαζ, ενα τσιγαρο δρομος".

Οι άλλοι δυο που μου ερχονται στο μυαλο εινια ο Aaron Marshall των Intervals και ο Σερβος David Maxim Micic. Απο πισω ακολουθουν κι αλλοι lumbersexual μορφονιοι.

Δυστυχως, δεν νιωθω με την σκηνη καθολου. ΚΑι μονο που σκεφτομαι τη μοντερνα "groova" στην 7+ /χορδη να παντρευεται με jazzy συγχορδιες στα πληκτράκια και ληντακια με cool/ουρανιο τοξο phrasing μου έρχεται να κανω εμετο. Το παιρνω 10.000 φορες καλυτερα αυτο το effect απο Flower kings, thank you very much.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

PLINI – Impulse Voices (2020)

Δημοσίευση από CountRaven »

Πλύνει. Απλώσει. Σκουπίσει.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
JimmyF
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Τρί 03 Σεπ 2019, 12:37

PLINI – Impulse Voices (2020)

Δημοσίευση από JimmyF »

Δε με ξετρελλαίνει η αλήθεια είναι..Για 'χαλάκι΄στο γραφείο οκ, αλλά ως εκεί.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κυκλοφορίες & Επανακυκλοφορίες”