PAVLOV'S DOG 22 Νοέμβρη - Αθήνα - Κύτταρο

Συναυλίες που έγιναν το 2019.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

PAVLOV'S DOG 22 Νοέμβρη - Αθήνα - Κύτταρο

Δημοσίευση από CountRaven »

Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

PAVLOV'S DOG 22 Νοέμβρη - Αθήνα - Κύτταρο

Δημοσίευση από CountRaven »

THROWBACK THURSDAY: Σαφώς και δεν περιμένετε από εμένα να σας πω πόσο ξεχωριστές, ιδιαίτερες και σημαντικές είναι οι δύο επερχόμενες ζωντανές εμφανίσεις των Pavlov's Dog στην χώρα μας. Την Παρασκευή 22 Νοεμβρίου στην Αθήνα και το Σάββατο 23 στην Θεσσαλονίκη.

Προσωπικά θυμάμαι σαν χτες την πρώτη φορά που είχαν επισκεφθεί τη χώρα μας, τον Μάρτη του 2007 στο Gagarin. Μια συναυλία που για μένα συγκαταλέγεται στις 3 καλύτερες συναυλίες που έχω δει σε όλη μου τη ζωή. Η φωνή του λατρεμένου David Surkamp να γεμίζει τον χώρο, τα αυτιά και τις ψυχές μας. Η μαγεία θα επαναληφθεί τις 2 επόμενες μέρες. Δεν χωράει αμφιβολία.

Ανεβάζω εδώ μια συνέντευξη που είχα κάνει με τον ίδιο τον Surkamp 9 χρόνια πριν, στα πλαίσια της τότε κυκλοφορίας του "Echo & Boo" δίσκου. Διαβάστε και θα καταλάβετε πως μιλάμε για έναν άνθρωπο με εξαιρετική ευγένεια και μεγάλη αγάπη για αυτό που κάνει: https://www.rockway.gr/synenteykseis/it ... avlovs-dog

Πέρυσι η μπάντα κυκλοφόρησε το εξαιρετικό "Prodigal Dreamer" υλικό του οποίου θα μεταφέρει στο σανίδι αύριο και μεθαύριο. Το παραμύθι συνεχίζεται...

Αθήνα:
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8720
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

PAVLOV'S DOG 22 Νοέμβρη - Αθήνα - Κύτταρο

Δημοσίευση από Zippo190 »

θέλω πολύ να πάω αλλά φοβάμαι ότι αύριο θα έχω μια υποχρέωση.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρχείο 2019”