Up the Hammers XIV @ Gagarin, 15 & 16 March 2019

Συναυλίες που έγιναν το 2019.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
slauter
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ 28 Μαρ 2019, 22:22

Up the Hammers XIV @ Gagarin, 15 & 16 March 2019

Δημοσίευση από slauter »

Zippo190 έγραψε: Πέμ 28 Μαρ 2019, 23:24
slauter έγραψε: Πέμ 28 Μαρ 2019, 23:12
Corum Jhaelen Irsei έγραψε: Πέμ 28 Μαρ 2019, 10:14 Η εμφανιση των Ματζεστικ Ραιτ ΓΑΜΗΣΕ ξεκαθαρα.
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.
Απλώς να τονίσουμε οτι πράγματι τέτοια λάιβ σπανίζουν. Ίσως το πιο καλτ λάιβ που ΄έχω δει στον μάταιο τουτο κόσμο.
καλώς σε βρήκαμε!

πιο cult και από εκείνη την εμφάνιση του Piledriver; Δεν νομίζω!
Καλα παμε σε αλλη κατηγορια πλεον! Αυτοι ειναι ο ορισμος του καλτ και με αλλη εννοια. Οπως και να χει δεν εχω δει live piledriver αλλα οντως ειναι μια καλτιλλα μονοι τους.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Up the Hammers XIV @ Gagarin, 15 & 16 March 2019

Δημοσίευση από rbrigade »

[mention]LuciferSteele[/mention] Ναι, δεν γαμήσανε γενικά, αλλά αντικειμενικά (βγάζοντας δηλαδή από την εξίσωση ηλικίες και αποχή) ήταν καλοί, πολύ καλοί παικτικά, πολύ καλοί φωνητικά όταν καθάριζε ο ντράμερ. Δεν χαλάστηκα δηλαδή όπως χαλάστηκα με Magnum που ήταν πουτσαλέοι απ' όλες τις απόψεις και φωνητικά και παικτικά.
Άβαταρ μέλους
apeitharxos
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Σάβ 20 Απρ 2019, 16:18

Up the Hammers XIV @ Gagarin, 15 & 16 March 2019

Δημοσίευση από apeitharxos »

Ένα μεταχρονολογημένο σχόλιο και από εμένα για το φετινό UtH: Όλες οι μπάντες ανεξαιρέτως μου άρεσαν πολύ, ειδικά όμως: IRON ANGEL, MAJESTIC RYTE, LIEGE LORD γάμησαν.
Λιγότερο απ' όλες οι ARMORED SAINT (προσωπική άποψη).
Δεν είδα μόνο SANHENDRIN, AIR RAID (δεν πρόλαβα τα δύο ανοίγματα) & AIRGED LAMH (είχα πεθάνει της πείνας).
Advancing Yokeda:
Ενδεχομένως η πιο ελιτίστικη και απροσπέλαστη μορφή τέχνης να περνά μέσα από λιτές απέριττες φόρμες. Αυτές που η πλειοψηφία θα αγνοήσει ή περιφρονήσει σαν απλοϊκότητα. Εκεί άλλωστε δε στηρίζεται και το 'αληθινό heavy metal'?
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρχείο 2019”