Ποια παιχνίδια παίζετε;

Από τα ουφάδικα, στην άνεση του καναπέ μας.
Άβαταρ μέλους
Blackwinged
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: Σάβ 26 Οκτ 2019, 18:33
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από Blackwinged »

Μετά από εργασίες καθαριότητος βρήκα σε μία τρύπα, σχεδόν κυριολεκτικά, το Serious Sam. Πήγα να το εγκαταστήσω και ζητά έναν κωδικό. Ο οποίος έχει χαθεί πριν πολλά φεγγάρια. Επειδή είμαι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ανίδεος με αυτά πως τα λέτε εσείς τα ίντερνετς, ξέρει κάποιος εάν υπάρχει η δυνατότητα να το καταφέρω και να το τρέξω κάπως αλλιώς; Θυμήθηκα τις εφηβικές μου μέρες όπου έπαιζε Bolt Thrower και μαζί με τον Sam ρίχναμε επικό και σοβαρότατο ξύλο και είπα να ξανανιώσω.
Άβαταρ μέλους
Heddigan
Δημοσιεύσεις: 469
Εγγραφή: Τετ 24 Ιούλ 2019, 11:09
Τοποθεσία: Dublin

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από Heddigan »

Blackwinged έγραψε: Τρί 29 Δεκ 2020, 15:32 Μετά από εργασίες καθαριότητος βρήκα σε μία τρύπα, σχεδόν κυριολεκτικά, το Serious Sam. Πήγα να το εγκαταστήσω και ζητά έναν κωδικό. Ο οποίος έχει χαθεί πριν πολλά φεγγάρια. Επειδή είμαι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ανίδεος με αυτά πως τα λέτε εσείς τα ίντερνετς, ξέρει κάποιος εάν υπάρχει η δυνατότητα να το καταφέρω και να το τρέξω κάπως αλλιώς; Θυμήθηκα τις εφηβικές μου μέρες όπου έπαιζε Bolt Thrower και μαζί με τον Sam ρίχναμε επικό και σοβαρότατο ξύλο και είπα να ξανανιώσω.
https://www.gog.com/game/serious_sam_th ... _encounter

99 cents προσφορά.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Heddigan έγραψε: Τρί 29 Δεκ 2020, 16:31 https://www.gog.com/game/serious_sam_th ... _encounter

99 cents προσφορά.
+ με όλα τα "updates" για να παίζει σε win10 χωρίς πρόβλημα
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Pavlos
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 13 Δεκ 2020, 00:14

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από Pavlos »

Eγω σημερα τέλειωσα το Wasteland 3...απίστευτo καλό παιχνίδι (σαν και το Wasteland 2).
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Εγώ ξεκίνησα αυτές τις μέρες το Kingdom Come: Deliverance. Το setting είναι ο,τι πρέπει για όσους δεν πολυψήνονται για μεσσαιωνικά σκηνικά για δράκους, αλλά το παιχνίδι έχει κάποια τεχνικά θεματάκια που με ανάγκασαν να το ξεκινήσω από την αρχή 2 φορες γιατί τα saves μου μαμηθηκαν 😬
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Silenius
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 03 Φεβ 2018, 15:13

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από Silenius »

Τρελό σκάλωμα τους τελευταίους μήνες στο PS4 (υπάρχει και για PC).

Συνδυάζει ιδανικά την αγάπη μου για επιτραπέζια και video games. Ουσιαστικά είναι set collection και hand management. Καλοδουλεμένο παιχνίδι και πολύ δύσκολο όταν ανεβαίνεις επίπεδο.

Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από Zippo190 »

@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
TitusGroan
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Τρί 05 Ιουν 2018, 22:46
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από TitusGroan »

Το apotheon δεν ειναι παλιο; Ωραιο παιχνιδακι. Χαρηκα οτι βγαινει η συνεχεια
Άβαταρ μέλους
Metal_Warrior
Δημοσιεύσεις: 1159
Εγγραφή: Τρί 02 Ιαν 2018, 19:18

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από Metal_Warrior »

ναι παλιό το apotheon και ωραίο. Που είδες κάτι για συνέχεια;
Άβαταρ μέλους
TitusGroan
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Τρί 05 Ιουν 2018, 22:46
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από TitusGroan »

Διαβασα "hype" και ψαρωσα, αλλα προκειται για αυτο που ξερουμε. Μακαρι να φτιαξουν και 2ο μερος
Άβαταρ μέλους
Silenius
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 03 Φεβ 2018, 15:13

Re: Ποια παιχνίδια παίζετε;

Δημοσίευση από Silenius »

Αποφάσισα επιτέλους να ασχοληθώ με το The Last Of Us...Μιλάμε για έπος, τρομερά καλοστημένο παιχίδι, νομίζεις πως βρίσκεσαι σε ταινία.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Video Games”