Ποια παιχνίδια παίζετε;

Από τα ουφάδικα, στην άνεση του καναπέ μας.

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Τρί 29 Δεκ 2020, 15:32

Μετά από εργασίες καθαριότητος βρήκα σε μία τρύπα, σχεδόν κυριολεκτικά, το Serious Sam. Πήγα να το εγκαταστήσω και ζητά έναν κωδικό. Ο οποίος έχει χαθεί πριν πολλά φεγγάρια. Επειδή είμαι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ανίδεος με αυτά πως τα λέτε εσείς τα ίντερνετς, ξέρει κάποιος εάν υπάρχει η δυνατότητα να το καταφέρω και να το τρέξω κάπως αλλιώς; Θυμήθηκα τις εφηβικές μου μέρες όπου έπαιζε Bolt Thrower και μαζί με τον Sam ρίχναμε επικό και σοβαρότατο ξύλο και είπα να ξανανιώσω.
1 Scrollkeeper

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Τρί 29 Δεκ 2020, 16:31

Blackwinged έγραψε:
Τρί 29 Δεκ 2020, 15:32
Μετά από εργασίες καθαριότητος βρήκα σε μία τρύπα, σχεδόν κυριολεκτικά, το Serious Sam. Πήγα να το εγκαταστήσω και ζητά έναν κωδικό. Ο οποίος έχει χαθεί πριν πολλά φεγγάρια. Επειδή είμαι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ανίδεος με αυτά πως τα λέτε εσείς τα ίντερνετς, ξέρει κάποιος εάν υπάρχει η δυνατότητα να το καταφέρω και να το τρέξω κάπως αλλιώς; Θυμήθηκα τις εφηβικές μου μέρες όπου έπαιζε Bolt Thrower και μαζί με τον Sam ρίχναμε επικό και σοβαρότατο ξύλο και είπα να ξανανιώσω.
https://www.gog.com/game/serious_sam_th ... _encounter

99 cents προσφορά.
1 Blackwinged
Site Admin
Επικοινωνία:

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Τρί 29 Δεκ 2020, 19:43

Heddigan έγραψε:
Τρί 29 Δεκ 2020, 16:31
https://www.gog.com/game/serious_sam_th ... _encounter

99 cents προσφορά.
+ με όλα τα "updates" για να παίζει σε win10 χωρίς πρόβλημα
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Τρί 05 Ιαν 2021, 18:14

Eγω σημερα τέλειωσα το Wasteland 3...απίστευτo καλό παιχνίδι (σαν και το Wasteland 2).
1 Scrollkeeper
Site Admin
Επικοινωνία:

Ποια παιχνίδια παίζετε;

Τρί 05 Ιαν 2021, 19:08

Εγώ ξεκίνησα αυτές τις μέρες το Kingdom Come: Deliverance. Το setting είναι ο,τι πρέπει για όσους δεν πολυψήνονται για μεσσαιωνικά σκηνικά για δράκους, αλλά το παιχνίδι έχει κάποια τεχνικά θεματάκια που με ανάγκασαν να το ξεκινήσω από την αρχή 2 φορες γιατί τα saves μου μαμηθηκαν 😬
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Video Games”