Clash Royal για android

Από τα ουφάδικα, στην άνεση του καναπέ μας.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Clash Royal για android

Δημοσίευση από Priamos »

Παιζει κανεις αυτο; Εγω ειμαι μεγαλος fan και κατα καιρους σκαρφαλωνω στους 500 καλυτερους της Ελλαδος. Δεν μπορω να σας εξηγησω ποσο εθιστικο ειναι (πρεπει να εχω παιξει γυρω στα 50.000 παιχνιδια!!!), αλλα δειτε εδω το trailer:

και το gameplay οταν πρωτοξεκινησε(εχει εξελιχθει πολυ απο τοτε):

Μιλαμε για παιχνιδι φαινομενο. Εκατονταδες εκατομμυρια παιχτες, τουρνουα με πλουσια χρηματικα επαθλα, επαγγελματιες παιχτες κλπ. Αν το περιεγραφα, θα το ελεγα action-stragedy.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Clash Royal για android

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Παππού εσύ; :D :pasok:
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Clash Royal για android

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Έπαιζα πιο παλιά. Μάλιστα είχα κ ενα φιλο που δούλευε σε μια συνεργαζόμενη με τους δημιουργούς εταιρεία κ με καβάτζωνε με in-game bonus :P
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Clash Royal για android

Δημοσίευση από Priamos »

Scrollkeeper έγραψε: Πέμ 09 Απρ 2020, 22:11 Παππού εσύ; :D :pasok:
Ρε συ προσπαθω να διωχνω τα πιτσιρικια απο την κλαν, για να μη γινομαι τσιμπουκι οταν με ρωταν ηλικια! :D Καλα που υπαρχει και ενας 48 ετων, και με κανει να νιωθω νεος! :D
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Silenius
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 03 Φεβ 2018, 15:13

Clash Royal για android

Δημοσίευση από Silenius »

Έπαιζα παλιότερα, βαρέθηκα, ξανά ξεκίνησα και κόλλησα πριν κάποιο καιρό και ένα πρωί έφαγα μια φλασιά ότι σκοτώνω τον χρόνο μου άδικα και το διέγραψα. Είχα φτάσει αρκετά ψηλά, αλλά έχει δυστυχώς τη λογική όλων των mobile games της νέας γενιάς. Κάψιμο και ένα κινητο στο χέρι, χωρίς να έχει κανένα νόημα και χωρίς τελικά να οδηγεί πουθενά. Σα να δολοφονείς τη ζωή σου μια κατάσταση. Επέστρεψα λοιπόν στα adventures μου και στα 1-player games που έχουν αρχή και τέλος.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Video Games”