SACRAL RAGE, SABOTER, THE TEMPLE, HARDRAW @ Kyttaro, Αθήνα, 5/1/2020

Συναυλίες που έγιναν το 2020.
Άβαταρ μέλους
Cursed
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Τετ 10 Οκτ 2018, 13:00

SACRAL RAGE, SABOTER, THE TEMPLE, HARDRAW @ Kyttaro, Αθήνα, 5/1/2020

Δημοσίευση από Cursed »

rbrigade έγραψε: Τρί 28 Ιαν 2020, 18:27 Τι είναι αυτό το ''Lathe''; Που ζω; Έπεσα από τον ουρανό;
Lathe cut είναι ένα παρόμοιο format με τον συμβατικό δίσκο (6'', 7'', 10'' και 12'') βινυλίου που όλοι μας γνωρίζουμε, μόνο που
δεν φτιάχνεται από pvc, αλλά με ένα άλλο υλικό το οποίο μου διαφέυγει αυτήν την στιγμή.
Υπόψιν, πως lathe cut χρησιμοποιούν όχι μόνο ιδώτες αλλά και επαγγελματίες στον χώρο τους.


και κάποιες lathe cut κυκλοφορίες από τον metal χώρο:
https://www.discogs.com/search/?sort=wa ... t&ev=em_rs
Άβαταρ μέλους
DoomSword
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Σάβ 30 Μαρ 2019, 17:00

SACRAL RAGE, SABOTER, THE TEMPLE, HARDRAW @ Kyttaro, Αθήνα, 5/1/2020

Δημοσίευση από DoomSword »

μαλιστα.. τι μαθαινει κανεις...

οποτε τα τυπακια που βλεπω κοντα 20 χρονια τωρα να βιντεοσκοπουν τα παντα ουσιαστικα δλδ εμπορευονται σε κυκλους συλλεκτων τα βιντεο τους... σορυ αλλα αν ακομη και ο πιο κολλητος τους προμοτερ γνωριζει κατι τετοιο τοτε μεγαλο λαθος του να τους αφηνει...

και εγω με το χαζο μου μυαλο νομιζα οτι ηταν για προσωπικη συλλογη χαχαχαχα

ρε επι μεταλντομ καθομουν και σας τα εφτιανα σε ωραια ντιβιντι με μενου και τρακλιστ και σας τα μοιραζα τσαμπα ρε, τι κοροϊδο που ειμαι ρε! :D
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

SACRAL RAGE, SABOTER, THE TEMPLE, HARDRAW @ Kyttaro, Αθήνα, 5/1/2020

Δημοσίευση από LuciferSteele »

καλά, ασχολίαστη αυτή η μίζερη μπίζνα
κάτι τέτοιο είναι εχθροί της μουσικής και φυσικά το αντίθετο από αυτό που συμβαίνει σε μικρές ζωντανές κοινότητες όπως το FS όπου η πληροφορία και το υλικό μοιράζονται με χαρά. κάποιοι προσπαθούν να σκοτώσουν τη μουσική και κάποιοι να την κρατήσουν ζωντανή
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρχείο 2020”