Νέα μέλη συστηθείτε

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
dargaard-79
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ 29 Ιαν 2018, 15:15

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από dargaard-79 »

Καλησπερα και απο μενα. Δημητρης στο ονομα. Απο ακουσματα τα παντα χωρις να εννοω το ''λιγο από όλα '' και το ''τιποτα''. Από hard/prog rock μεχρι black metal του 2019. Ιδιαιτερη αγαπη στο U.S. Power/Prog metal...Αυτά.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Priamos »

Καλως τον Δημητρη! Ευτυχως εδω σε βλεπω λαλιστατο, αντιθετα με το Metaldome που κατι μαλλον δε σου καθοταν καλα και δε συμμετειχες ιδιαιτερα (γιατι και στο Rockin που ειχα μπει για κανα δυο φεγγαρια, ησουν ομιλητικοτατος).
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
dargaard-79
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ 29 Ιαν 2018, 15:15

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από dargaard-79 »

ηταν τα πρωτα μου φεγγαρια στον κοσμο της τεχνολογιας και του ιντερνετ. Δεν ηθελα και να μεταφερω κειμενα και γνωμες σε ολα τα fora. Νομιζω θα αραξω εδω, για να δουμε....
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Καλως ήρθες μαν ;) Εντζόυ!
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από CountRaven »

dargaard-79 έγραψε: Δευ 29 Ιαν 2018, 16:10 ηταν τα πρωτα μου φεγγαρια στον κοσμο της τεχνολογιας και του ιντερνετ. Δεν ηθελα και να μεταφερω κειμενα και γνωμες σε ολα τα fora. Νομιζω θα αραξω εδω, για να δουμε....
Άραξε, θα γουστάρεις. Welcome και από εμένα!
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Silenius
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 03 Φεβ 2018, 15:13

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Silenius »

Καλημέρα παιδιά και από μένα. Θοδωρής από Αθήνα, 38 σε ηλικία και οπαδός αυτής της μουσικής από το 1992. Τα γούστα μου πάνε από rock μέχρι black και death, με το κλασσικό heavy/power και το μελωδικό black metal να είναι λίγο πιο πάνω από τα υπόλοιπα. Καλώς σας βρήκα.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από LuciferSteele »

καλώς ήλθες και καλή αρχή!
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από CountRaven »

Silenius έγραψε: Κυρ 04 Φεβ 2018, 10:16 Καλημέρα παιδιά και από μένα. Θοδωρής από Αθήνα, 38 σε ηλικία και οπαδός αυτής της μουσικής από το 1992. Τα γούστα μου πάνε από rock μέχρι black και death, με το κλασσικό heavy/power και το μελωδικό black metal να είναι λίγο πιο πάνω από τα υπόλοιπα. Καλώς σας βρήκα.
Welcome! Το nick κάτι μου λέει! Ήσουν και στο παλιό Scroll;
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Silenius
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 03 Φεβ 2018, 15:13

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Silenius »

CountRaven έγραψε: Κυρ 04 Φεβ 2018, 14:02
Silenius έγραψε: Κυρ 04 Φεβ 2018, 10:16 Καλημέρα παιδιά και από μένα. Θοδωρής από Αθήνα, 38 σε ηλικία και οπαδός αυτής της μουσικής από το 1992. Τα γούστα μου πάνε από rock μέχρι black και death, με το κλασσικό heavy/power και το μελωδικό black metal να είναι λίγο πιο πάνω από τα υπόλοιπα. Καλώς σας βρήκα.
Welcome! Το nick κάτι μου λέει! Ήσουν και στο παλιό Scroll;
Όχι, 1η φορά εδώ :)
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Καλησπέρα Θοδωρή! Καλώς ήρθες ;)
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
starchild
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Τετ 10 Ιαν 2018, 17:05

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από starchild »

Blast from the past, ενα δεκάρι χρόνια μετα.
Μιχάλης εδώ, καλώς σας ξαναβρήκα
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

starchild έγραψε: Τετ 07 Φεβ 2018, 04:08 Blast from the past, ενα δεκάρι χρόνια μετα.
Μιχάλης εδώ, καλώς σας ξαναβρήκα
Welcome back :D
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
DeletedUser

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από DeletedUser »

Κώστας από Αθήνα εδώ, καλησπέρα σε όλους!!!
Κλασσικό ΗΜ κατά βάση, αλλά με αρκετούτσικες "παρασπονδίες"
Τα λέμε στα ενδότερα
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Priamos »

Αντε μπραβο αγορι μου, καλως ηρθες! Βρες και ενα μουρατο αβαταρ, και εισαι οκ! :D
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
dracula
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Σάβ 27 Ιαν 2018, 19:05
Τοποθεσία: Athens

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από dracula »

Γεια χαρά σε όλους. Γιάννης από Αθήνα πουρομεταλάς σαραντα φεύγα, x-fanzinas στα 80s, x-εταιριάρχης στα 90s, σοβαρός οικογενειάρχης μεν καραφλοχετάς δε την τρέχουσα περίοδο! Παρακολουθώ μερικές από τις άκρως ενδιαφέρουσες συζητήσεις σας και κάποια στιγμή θα προσπαθήσω να σπάσω τη σιωπή μου...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”