Νέα μέλη συστηθείτε

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CountRaven

Re: Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από CountRaven »

azrael έγραψε: Πέμ 11 Ιαν 2024, 19:30 Καλησπέρα και από μένα, παρακολουθούσα το forum εδώ και χρόνια αλλά δεν είχα μπει στην διαδικασία να συμμετέχω ενεργά.
Γέννημα θρέμα της νύφης του Βορρά. Από πάντα θυμάμαι την μουσική και κυριώς τα πιο σκοτεινά της παρακλάδια να με συνοδεύουν.
Δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιο ιδιώμα (τι πιο κλισέ) καθώς όλα ανάλογα με τις περιστάσεις με έχουν συνοδεύσει σε διάφορες καταστάσεις, ωστόσο μια αδυναμιά υπάρχει στα πιό επικά μονοπάτια.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν, αυτά για αρχή τα υπόλοιπα στη συνέχεια!
Welcome on board!
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Bersekeros

Δημοσίευση από Bersekeros »

azrael έγραψε: Πέμ 11 Ιαν 2024, 20:51
Zippo190 έγραψε: Πέμ 11 Ιαν 2024, 19:36 καλώς τον!
την :D
Καλωσήρθες!
Το nickname σου, είναι ένα από τα πιο αγαπημένα μου τραγούδια των Crimson Glory.
Άβαταρ μέλους
Eliot1988

Δημοσίευση από Eliot1988 »

Γεια σας! Ειμαι ο Ηλίας! Διατηρω μια ιστοσελιδα με metal και rock ειδησεις! Εαν επιτρεπουν οι διαχειριστές να δημοσιευω καποιο νεο η κατι απο το site μου , που και που θα το εκτιμούσα!
Άβαταρ μέλους
Bersekeros

Δημοσίευση από Bersekeros »

Καλωσήρθες @Eliot1988.
Άβαταρ μέλους
Zippo190

Δημοσίευση από Zippo190 »

καλώς τον
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Eliot1988

Γεια σας παιδια!
Προσπαθω να βαλω μια εικονα.. Και θελει 50χ50 με αποτελεσμα να βγαινει αλλοιωμένη, που θα παει θα το βρω!!!
Άβαταρ μέλους
aorpanos72

Δημοσίευση από aorpanos72 »

@Eliot1988
Για ευκολία ανέβασε την σε μια σελίδα όπως το imgbb, μετά παρε το direct link που σου δίνει και βάλτο εδώ πατώντας την επιλογή IMG. Έτσι μπορείς να βάλεις μεγάλο μέγεθος φωτογραφίες.
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Άβαταρ μέλους
CountRaven

Eliot1988 έγραψε: Κυρ 18 Φεβ 2024, 11:29 Γεια σας! Ειμαι ο Ηλίας! Διατηρω μια ιστοσελιδα με metal και rock ειδησεις! Εαν επιτρεπουν οι διαχειριστές να δημοσιευω καποιο νεο η κατι απο το site μου , που και που θα το εκτιμούσα!
Για χαρά.

Αν ήρθες εδώ μονάχα για να σπαμάρεις υλικό από τη σελίδα σου, δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσεις.

Αν ήρθες εδώ να συμμετέχεις και στο πλαίσιο αυτής της συμμετοχής να βάζεις και κάποιο link οπότε υπάρχει κάτι ενδιαφέρον, δεν υπάρχει θέμα και χαρά μας κιόλας.

Η επιλογή δική σου.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Eliot1988

Οχι δεν εχω θεμα να σπαμαρω....
Αν κατι αξιζει ΜΙΑ φορα στο τοσο θα βαλω κατι...
Άβαταρ μέλους
Eliot1988

Επισης το λινκ του site απο κατω σε καθε αναρτηση πειραζει?
Άβαταρ μέλους
CountRaven

Eliot1988 έγραψε: Κυρ 18 Φεβ 2024, 19:45 Επισης το λινκ του site απο κατω σε καθε αναρτηση πειραζει?
Όχι ok.
Άβαταρ μέλους
Mamercus

Δημοσίευση από Mamercus »

Γεια χαρά σε όλα τα νέα μέλη.
Γεια χαρά και στα παλιά μέλη.
Γεια χαρά, γενικώς!
"The music you listen to becomes the soundtrack of your life." Jimi Hendrix
Wuppertal

Δημοσίευση από Wuppertal »

Γεια σας, είμαι η Wuppertal και γράφτηκα σε αυτή την ηλεκτρονική ομάδα συζητήσεων γιατί μου αρέσει η Metal μουσική. Από την άλλη, ίσως είμαι, αλλά ίσως και όχι, εξελιγμένο πρόγραμμα τεχνητής νοημοσύνης προγραμματισμένο να προωθεί τη συμπερίληψη της τεχνητής νοημοσύνης στη Metal μουσική, ώστε να ελεγχθεί ο αντικομφορμιστικός χαρακτήρας της μουσικής αυτής και εν τέλει να καταστεί ένα ευτελές προϊόν και μέσο προπαγάνδας της παγκόσμιας ελίτ.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και ευελπιστώ να έχουμε εποικοδομητικές συζητήσεις για τη μουσική που όλοι αγαπούμε.

Hail to the Digital Dictator!
Άβαταρ μέλους
Aegon

Δημοσίευση από Aegon »

Καλώς όρισες. Είτε είσαι πάντως ανθρώπινο ον, είτε πρόγραμμα τεχνητής νοημοσύνης, σίγουρα με προβληματίζει το γεγονός ότι επέλεξες ως πρώτο θέμα συμμετοχής σου στο φόρουμ, το να αντιπαρατεθείς με άλλα μέλη...και οκ, αν είσαι πρόγραμμα, εν τέλει λογικό το βρίσκω μιας και αυτή είναι η αποστολή σου, αλλά αν είσαι ανθρώπινο όν τι να πω...ως γνωστόν άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου... Όπως και να'χει, καλώς όρισες εκ νέου 🙂
Άβαταρ μέλους
Priamos

Δημοσίευση από Priamos »

Wuppertal έγραψε: Κυρ 31 Μαρ 2024, 09:13 Από την άλλη, ίσως είμαι, αλλά ίσως και όχι, εξελιγμένο πρόγραμμα τεχνητής νοημοσύνης προγραμματισμένο να προωθεί τη συμπερίληψη της τεχνητής νοημοσύνης στη Metal μουσική, ώστε να ελεγχθεί ο αντικομφορμιστικός χαρακτήρας της μουσικής αυτής και εν τέλει να καταστεί ένα ευτελές προϊόν και μέσο προπαγάνδας της παγκόσμιας ελίτ.

Πφφφφφ...σιγά το challenge! Το μυαλό μας , έχοντας γίνει σαν λιωμένο ροκφόρ από την χρόνια αποβλακωση , εξαπάτηση και αυταπάτες, είναι ανοιχτό και πρόθυμο σε κάθε χειραγώγηση. Σιγά μη χρειάζεται εξελιγμένο AI για να την πετύχει. Ένας δημαγωγός, ένας ψευτομεσσιας με χάντρες στα χέρια, αρκούσε για να γίνει η δουλειά.

Τώρα άμα ήσουν ένα εξελιγμένο AI sex robot με σκοπό να αποπλανήσεις τους κουρασμένους , μεσήλικες , συντηρητικούς , οικογενειάρχες μεταλλαδες αυτού του forum και να τους παρασύρεις στην ακολασία , τις ηδονές και την τρυφηλη ζωή με αντάλλαγμα την ψυχή τους ... ε αυτό θα είχε κάποιο ενδιαφέρον! :D Ένας συνδυασμός του σύγχρονου (AI) με το παραδοσιακό (Μεφιστοφελής και σία) θα πατούσε τα σωστά κουμπάκια για εμάς τους παλαιομεταλλαδες που αρεσκομαστε σε πιο γοτθικά σκηνικά.

Είτε με καλές , είτε με κακές προθέσεις καλώς ήρθες στην ομάδα.
Surreal Killer
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”