Μη metal/hard rock Mix tape/CD/MP3 στο αμαξι

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
castledemon
Δημοσιεύσεις: 932
Εγγραφή: Δευ 02 Απρ 2018, 14:02

Μη metal/hard rock Mix tape/CD/MP3 στο αμαξι

Δημοσίευση από castledemon »

Τωρα που ειναι περιοδος διακοπων, και στο αμαξι δεν ημαστε μονοι μας ολη μερα αλλά με παρέα/φίλους/κοπέλες οπου παντα υπαρχει καποιος αμέταλλος μεσα, τί μη μεταλικά-hard rock CD έχετε στο αμάξι για αυτούς, τετοια ωστε να μπορειτε και σεις να τα ακουσετε χωρις να σπρωξετε το αμαξι στον γκρεμο;;;

Εγώ κρατάω Ozric Tentacles, κάτι συλλογές με διάφορα mix απο Nick Cave, Stones κτλ και ενα post rock mix CD.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Μη metal/hard rock Mix tape/CD/MP3 στο αμαξι

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Χιλιομόδια κ φουμαντσου μόνο μανμου :D

Αν και γενικά δεν έχω τέτοια θέματα στο αμάξι γιατί όσοι μπαίνουν λίγο πολύ είναι στη φάση ροκ/μεταλ - και όσοι δεν είναι απλά δε μας νοιάζει, φακ δε γουόρλντ, χέιλ εντ κιλ :twisted: - παίζουν μερικά CDs με random youtube retro-mixes του στυλ (ας είναι καλά το Stranger Things):







Για πιο βαριές κ ανίατες περιπτώσεις (θείες, παππούδες, κλπ από το χωριό) έχω τις καβάτζες μου:

Εικόνα

:pasok:
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Μη metal/hard rock Mix tape/CD/MP3 στο αμαξι

Δημοσίευση από rbrigade »

Το AOR είναι η λύση στο πρόβλημά σου, δοκιμασμένο χρόνια, όλη την προηγούμενη βδομάδα είχα τον πατέρα μου μέρα νύχτα στο αμάξι που θέλει μονίμως κλαρίνα, δεν είπε κουβέντα. Και αν δεν κατέχεις από AOR μερικά χιτάκια από Bryan Adams, Bon Jovi, Aerosmith κτλ αρκούν
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”