Ελασσόνα, σούβλές και Mutilator

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Ελασσόνα, σούβλές και Mutilator

Δημοσίευση από CountRaven »

Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3368
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Ελασσόνα, σούβλές και Mutilator

Δημοσίευση από Priamos »

CountRaven έγραψε: Παρ 07 Φεβ 2020, 22:05 https://www.elassona-city.gr/protoselid ... n-elassona

Θα σέβεστε.
:D :D Έτσι ! Μόνο ότι η Κατερίνα Στικούδη εθεάθη να πίνει το μοχίτο της στο Ναμμος, θα μαθαίνουμε; Έχουμε και μεις οι μεταλλάδες ανάγκες να ενημερωνόμαστε για την καθημερινότητα των ειδώλων μας και αυτοί δικαιούνται να πάρουν μια γεύση από το star system και την προβολή που απολαμβάνει.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Ελασσόνα, σούβλές και Mutilator

Δημοσίευση από rbrigade »

Ποιο όργιο τα γράφει αυτά; Που απευθύνεται; Ποιον δουλεύει; Είπε απλά αφού έχει το μέσο στην διάθεσή του να γράψει ένα μάτσο πίπες με το σκεπτικό ότι κανείς δεν θα ξέρει σε τι αναφέρεται και πόσο γτπ είναι; Μπας και είναι ο ίδιος που γράφει τα ρεπορτάζ για τον Κατή στο Πρώτο Θέμα;

''ενορχήστρωσε τις μεγαλύτερες επιτυχίες στο heavy metal''
''την νέα δημιουργία του απόλυτου heavy doom epic black metal''

... Σοβαρά τώρα;
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Ελασσόνα, σούβλές και Mutilator

Δημοσίευση από CountRaven »

Έπρεπε να πει τι φάγανε.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Ελασσόνα, σούβλές και Mutilator

Δημοσίευση από Zippo190 »

Θυμάμαι που ο Multiator είχε το metal Era και είχα στείλει το μπαμπά μου να μου πάρει εισιτήριο για virgin Steele και riot και έρχεται και μου λέει μετά ότι στο μαγαζί ήταν κάτι παιδοβουβαλοι που έπαιζαν με χαρτάκια (magic the gathering)
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Blackwinged
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: Σάβ 26 Οκτ 2019, 18:33
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Ελασσόνα, σούβλές και Mutilator

Δημοσίευση από Blackwinged »

Σιγά ρε Mutilator, εγώ πίνω συχνά τσίπουρα με τους Spider Kickers στο γνωστό στέκι... Ζωντανοί θρύλοι στην κατανάλωση αλκοόλ και δη τσίπουρου.. Βέβαια δεν έχω log να ανεβάζω τις φωτογραφίες..
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Ελασσόνα, σούβλές και Mutilator

Δημοσίευση από LuciferSteele »

404 το άρθρο δεν βρέθηκε

ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑ!!!
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”