Αυστραλέζικος εξωτισμός. Νέο EP και άλμπουμ ILIUM

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Απάντηση

Παρ 28 Φεβ 2020, 09:46

The new Ilium album 'Carcinogeist' and EP 'Enviro-Metal' are out now digitally on Bandcamp! Here is Teaser #5. Make sure you get your orders in for CDs and tshirts now as we'll be pressing/printing them very soon. Check out a teaser of the songs "Vigilante Vagrant" and "Carcinogeist" and pre-order your copy of the album here:

https://iliumaustralia.bandcamp.com/
Η μπαντάρα επανέρχεται και με EP και με δίσκο μετά από τρία χρόνια σιωπής.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018

Παρ 28 Φεβ 2020, 12:03

Αγαπάμε και στηρίζουμε την πιο υποτιμημένη μπάντα του χώρου. Άψογες κυκλοφορίες, εξαιρετική στιχουργική προσέγγιση και δυνατές συνθέσεις.
1 rbrigade
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.

Παρ 28 Φεβ 2020, 22:29

τους έχω χάσει, στα early 00s ήμουν φαν
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you

Παρ 28 Φεβ 2020, 22:48

LuciferSteele έγραψε:
Παρ 28 Φεβ 2020, 22:29
τους έχω χάσει, στα early 00s ήμουν φαν
μια χαρά το πάνε.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.

Δευ 01 Ιουν 2020, 19:35

Ο δίσκος είναι τούμπανο, απλά να ξεκαθαρίσουμε ότι η μπάντα πλέον παίζει europower

Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”