Metal Hammer

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

Metal Hammer

Δημοσίευση από vasilis2112 »

Κάθε μήνα παίρνω το Metal hammer και σιχτιρίζω γιατί δεν με ενδιαφέρουν πάνω από 2-3 σελίδες αν δεν έχει κάποιο αφιέρωμα ή κάτι πιο ιδιαίτερο.
Αυτόν το μήνα τσέκαρα το εξώφυλλο και μάλλον δε θα το αγοράσω.
Ενδιαφέρομαι όμως για τη σελίδα thinking man’s metal page του Βασίλη ζαχαροπουλου και την pirates of the underground του Στέφανου παπιλιδη.
Όποιος το αγοράζει, θα ήμουν ιδιαίτερα ευγνώμων αν μπορούσε να σκανάρει τις 2 αυτές σελίδες ή έστω να αναφέρει επιγραμματικά ποια άλμπουμ περιγράφονται.
[mention]apeitharxos[/mention] και [mention]Starman[/mention] με τα ωραία σκαναρίσματά σας...
Άβαταρ μέλους
apeitharxos
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Σάβ 20 Απρ 2019, 16:18

Metal Hammer

Δημοσίευση από apeitharxos »

vasilis2112 έγραψε: Τετ 04 Μαρ 2020, 13:38 Κάθε μήνα παίρνω το Metal hammer και σιχτιρίζω γιατί δεν με ενδιαφέρουν πάνω από 2-3 σελίδες αν δεν έχει κάποιο αφιέρωμα ή κάτι πιο ιδιαίτερο.
Αυτόν το μήνα τσέκαρα το εξώφυλλο και μάλλον δε θα το αγοράσω.
Ενδιαφέρομαι όμως για τη σελίδα thinking man’s metal page του Βασίλη ζαχαροπουλου και την pirates of the underground του Στέφανου παπιλιδη.
Όποιος το αγοράζει, θα ήμουν ιδιαίτερα ευγνώμων αν μπορούσε να σκανάρει τις 2 αυτές σελίδες ή έστω να αναφέρει επιγραμματικά ποια άλμπουμ περιγράφονται.
@apeitharxos και @Starman με τα ωραία σκαναρίσματά σας...
Δεν το αγοράζω και εγώ πλέον εδώ και πάνω από 15 χρόνια, αν θες κάτι παλαιότερο ευχαρίστως...
Advancing Yokeda:
Ενδεχομένως η πιο ελιτίστικη και απροσπέλαστη μορφή τέχνης να περνά μέσα από λιτές απέριττες φόρμες. Αυτές που η πλειοψηφία θα αγνοήσει ή περιφρονήσει σαν απλοϊκότητα. Εκεί άλλωστε δε στηρίζεται και το 'αληθινό heavy metal'?
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”