WITHERFALL - Ξεκινά presale του τρίτου άλμπουμ

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

WITHERFALL - Ξεκινά presale του τρίτου άλμπουμ

Δημοσίευση από CountRaven »

Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

WITHERFALL - Ξεκινά presale του τρίτου άλμπουμ

Δημοσίευση από LuciferSteele »

όταν βγεί, θα τιμήσουμε
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

WITHERFALL - Ξεκινά presale του τρίτου άλμπουμ

Δημοσίευση από vasilis2112 »

Πρώτος δίσκος γάμησε.
Δεύτερος πολύ καλός.
Εγώ τους έχω σιχαθεί. Και τα 2 άλμπουμ τα πήρα από τους ίδιους. Και τις 2 φορές κοιτάξανε να μου τα φάνε. Καταλάβανε ότι είμαι βλάκας και ψηνομαι για limited και exclusives και προσπαθήσανε να μου πάρουν όσα περισσότερα μπορούσαν.
Πωλούσαν άδεια μπουκάλια κρασί που πίνανε στις ηχογραφήσεις!!!!
Βέβαια είναι καταπληκτικοί μουσικοί και μπορεί να δούμε κανα αριστούργημα κάποια στιγμή.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8723
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

WITHERFALL - Ξεκινά presale του τρίτου άλμπουμ

Δημοσίευση από Zippo190 »

vasilis2112 έγραψε: Κυρ 05 Ιούλ 2020, 15:23 Πρώτος δίσκος γάμησε.
Δεύτερος πολύ καλός.
Εγώ τους έχω σιχαθεί. Και τα 2 άλμπουμ τα πήρα από τους ίδιους. Και τις 2 φορές κοιτάξανε να μου τα φάνε. Καταλάβανε ότι είμαι βλάκας και ψηνομαι για limited και exclusives και προσπαθήσανε να μου πάρουν όσα περισσότερα μπορούσαν.
Πωλούσαν άδεια μπουκάλια κρασί που πίνανε στις ηχογραφήσεις!!!!
Βέβαια είναι καταπληκτικοί μουσικοί και μπορεί να δούμε κανα αριστούργημα κάποια στιγμή.
για πες τι φάση; Εγώ στο site είχα δει τρομερά bundles αλλά δεν έχω τσιμπήσει κάτι, χώρια που από Αμερική παίζει να τα πληρώσω χρυσάφι΄.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

WITHERFALL - Ξεκινά presale του τρίτου άλμπουμ

Δημοσίευση από vasilis2112 »

Αρχικά πωλούσανε τα χρωματιστά του πρώτου που το βγάλανε μόνοι τους σε τιμές συλλεκτιλίστικες. Π.χ. 20€ το μαύρο, του στιλ 35 το κόκκινο και 50 ίσως το διάφανο.
Μου είπε ψέματα ή δεν ήξερε τα limitations. Αν θυμάμαι καλά μου πε 100/100/300 το διάφανο/κόκκινο/μαύρο, κατι που ισχύει μόνο για το μαύρο.
Εννοείται μου είπε ιστορίες τύπου «καλύτερα πάρε όλα τα χρώματα γιατί ξεπουλάει και δε θα το βρίσκεις...»
Μου είπε ψέματα ή δεν ήξερε για το δεύτερο άλμπουμ ότι είναι άλλες εκδόσεις από τις ευρωπαϊκές, US exclusive, πράγμα που δεν ισχύει.
Σφάξιμο στα ταχυδρομικά.
Δεν ξενέρωσα εκεί γιατί εγώ έχω την κούτια, αλλά μόλις ειδα ότι πούλαγε μπουκάλια κρασί άδεια που πίνανε στις ηχογραφήσεις (κάτι τέτοιο νομίζω), εκεί μου την έδωσε.
Τώρα έχουν κάνει μια συνεργασία με ένα οινοποιείο και βγάζουνε κρασο με της μπάντας το trademark υποτίθεται!
Άβαταρ μέλους
Metal_Warrior
Δημοσιεύσεις: 1159
Εγγραφή: Τρί 02 Ιαν 2018, 19:18

WITHERFALL - Ξεκινά presale του τρίτου άλμπουμ

Δημοσίευση από Metal_Warrior »

συμφωνώ πως ειναι γενικά φραγκοφονιάδες, στο live το merch τους ήταν σε τιμές εκτός αγοράς. Προσθέτω πως το 2ο αλμπουμ με απογοήτευσε, οπότε θα κρατάω μικρό καλάθι.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

WITHERFALL - Ξεκινά presale του τρίτου άλμπουμ

Δημοσίευση από rbrigade »

Βρίσκουν και τα κάνουν γιατί θεοποιείτε απλώς καλές μπάντες
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”