Δεν έπρεπε να φύγει ο Chris Collins από τους Dream Theater

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Απάντηση

Τετ 16 Σεπ 2020, 00:52

Αυτό.

Μια σκέψη.

Μόνο κεράκι Majesty.
2 theBoxZippo190
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018

Τετ 16 Σεπ 2020, 11:25

άντε μέχρι και το awake κάπου εκεί, μετά έμπνευση γιόκ.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.

Τετ 16 Σεπ 2020, 17:41

Collins Vs Dominici

Ψηφίζουμε τώρα! Δεν είναι βέβαια σωστό να συγκρίνουμε demo ηχογραφήσεις με επίσημο στούντιο δίσκο, αλλά ο Dominici μου άρεσε περισσότερο. Υπάρχει κάποιο επίσημο δείγμα της φωνής του Collins; Έκανε κάτι μετά τους Majesty;

Τετ 16 Σεπ 2020, 17:44

rbrigade έγραψε:
Τετ 16 Σεπ 2020, 17:41
Collins Vs Dominici

Ψηφίζουμε τώρα! Δεν είναι βέβαια σωστό να συγκρίνουμε demo ηχογραφήσεις με επίσημο στούντιο δίσκο, αλλά ο Dominici μου άρεσε περισσότερο. Υπάρχει κάποιο επίσημο δείγμα της φωνής του Collins; Έκανε κάτι μετά τους Majesty;
1 CountRaven
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.

Τετ 16 Σεπ 2020, 17:54

Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018

Τετ 16 Σεπ 2020, 19:40

Ντέμο και κόντρα ντέμο... Κάναν δίσκο; Ωραίος στο Lazarus. Μου κάνει εντύπωση που τον πετσόκοψαν οι Theater ως αποτυχημένο και λίγο...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”