Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από rbrigade »

Μου θυμίσατε πάντως λίγο παοκτζήδες που δικαιολογούν Ιβάν, χαχαχαχαχα!
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14656
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από CountRaven »

Scrollkeeper έγραψε: Παρ 16 Μαρ 2018, 22:37
CountRaven έγραψε: Παρ 16 Μαρ 2018, 22:35Και φυσικά πρέπει να βρουν πρωινή δουλειά. Δεν είμαστε στο 1994.
Βρήκα δουλειά για τυλιχτή Pretzel εξω από το σταθμό του Μονάχου :P :P
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

rbrigade έγραψε: Παρ 16 Μαρ 2018, 22:50 Μου θυμίσατε πάντως λίγο παοκτζήδες που δικαιολογούν Ιβάν, χαχαχαχαχα!
Γιατί ρε φίλε, είχε όπλο πάνω του τώρα; Φώτοσοπ ειναι χααχαχαχαχ

Εγω δε δικαιολογώ 100% Κρέματορι. Θεωρώ ότι έχουν δίκιο σε αυτό που λένε για τα δικαιώματα, πολλες μπάντες λένε σίγουρα χειρότερα σε πριβέ συζητήσεις κλπ, αλλά οκ έχεις κ μια πορεία 20+ χρόνων δε μπορείς να βγαίνεις να λες "πάνε γαμηθείτε" και να περιμένεις να σου πουν κ μπράβο :toothy: :toothy: :toothy: Εγώ σαπόρταρα ποστ κάουντ για ενδεχόμενο κοπαδισμό ελληνων φιλων Στίβ Ντούζου B)
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14656
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από CountRaven »

rbrigade έγραψε: Παρ 16 Μαρ 2018, 22:50 Μου θυμίσατε πάντως λίγο παοκτζήδες που δικαιολογούν Ιβάν, χαχαχαχαχα!
:O
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14656
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από CountRaven »

Scrollkeeper έγραψε: Παρ 16 Μαρ 2018, 22:55
rbrigade έγραψε: Παρ 16 Μαρ 2018, 22:50 Μου θυμίσατε πάντως λίγο παοκτζήδες που δικαιολογούν Ιβάν, χαχαχαχαχα!
Γιατί ρε φίλε, είχε όπλο πάνω του τώρα; Φώτοσοπ ειναι χααχαχαχαχ

Εγω δε δικαιολογώ 100% Κρέματορι. Θεωρώ ότι έχουν δίκιο σε αυτό που λένε για τα δικαιώματα, πολλες μπάντες λένε σίγουρα χειρότερα σε πριβέ συζητήσεις κλπ, αλλά οκ έχεις κ μια πορεία 20+ χρόνων δε μπορείς να βγαίνεις να λες "πάνε γαμηθείτε" και να περιμένεις να σου πουν κ μπράβο :toothy: :toothy: :toothy: Εγώ σαπόρταρα ποστ κάουντ για ενδεχόμενο κοπαδισμό ελληνων φιλων Στίβ Ντούζου B)
Κανείς δεν είπε ότι ήταν σωστός ο τρόπος. Αλλά εντάξι. Αν διαβάζεις τις δηλώσεις ένα Lazy λέει ο τύπος. Είπαμε Γερμανικός ουγκανισμός. Υπάρχει γιγάντια λίστα με σκηνικά απαξιοτικών φερσιμάτων από «μεγάλες» μπάντες σε φανς -και μάλιστα την ώρα λάιβ- αλλά δεν είδα να ανοίγει και καμιά μύτη.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Βασικά στο Facebook έγινε πανηγύρι σε φάση σχόλια "FUCK YOU" ξερω γω... και δεν ήταν σε φάση Μάνογοουρ που γαμάνε τα πάντα στον αυτόματο οπότε δε τρέχει τπτ... ΟΚ, οι δηλώσεις κλάιν, αλλά το να πιάνεις τον κάθε οπαδό κ να απαντάς επι προσωπικού είναι λιγο ουγκανιλίκι. Θέλει κ λίγο τακτ.
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από rbrigade »

Για πλάκα το είπα, απλά μου θύμισε* λίγο τη φάση ''Έλα ρε, νόμιμο ήταν το όπλο, άμα δεν έχει ο Ιβάν, ποιος θα έχει, και οι δικοί σας είχαν και τα βγάζανε, το ξέχασε στη ζώνη ο άνθρωπος και ζεστάθηκε και έβγαλε το μπουφάν και φάνηκε, αλλά ο διαιτητής φταίει που έδωσε οφσάιντ, η Αθήνα δεν μας αφήνει να πάρουμε πρωτάθλημα''

* τηρουμένων των αναλογιών
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14656
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από CountRaven »

Scrollkeeper έγραψε: Παρ 16 Μαρ 2018, 23:02 Βασικά στο Facebook έγινε πανηγύρι σε φάση σχόλια "FUCK YOU" ξερω γω... και δεν ήταν σε φάση Μάνογοουρ που γαμάνε τα πάντα στον αυτόματο οπότε δε τρέχει τπτ... ΟΚ, οι δηλώσεις κλάιν, αλλά το να πιάνεις τον κάθε οπαδό κ να απαντάς επι προσωπικού είναι λιγο ουγκανιλίκι. Θέλει κ λίγο τακτ.
Αχά, είχαμε και τέτοια σκηνικά; Δεν το προχώρησα τόσο πολύ το ρεπορτάζ. :P... Ναι εντελώς άκυρο το personal reply σε τέτοιο mood, εδώ θα συμφωνήσω και θα το βάλω στο εύρυτερο background του Γερμανικού ουγκανισμού - όπως είπα και στην αρχή.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14656
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από CountRaven »

rbrigade έγραψε: Παρ 16 Μαρ 2018, 23:16 Για πλάκα το είπα, απλά μου θύμισε* λίγο τη φάση ''Έλα ρε, νόμιμο ήταν το όπλο, άμα δεν έχει ο Ιβάν, ποιος θα έχει, και οι δικοί σας είχαν και τα βγάζανε, το ξέχασε στη ζώνη ο άνθρωπος και ζεστάθηκε και έβγαλε το μπουφάν και φάνηκε, αλλά ο διαιτητής φταίει που έδωσε οφσάιντ, η Αθήνα δεν μας αφήνει να πάρουμε πρωτάθλημα''

* τηρουμένων των αναλογιών
Εσύ ειδικά δεν πρέπει να έχεις παράπονο για το σκηνικό με τον Σαβίδη. Είχες απευθείας ανάλυση πιστότητας της φώτο από γραφίστα και μάλιστα με τρανταχτά ορθολογιστικά επιχειρήματα! xD
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από LuciferSteele »

το φλαηερ Medieval Demon να γίνει κάδρο παρακαλώ
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Re: Crematory: Απελπισία ή καφριλίκι;

Δημοσίευση από rbrigade »

CountRaven έγραψε: Παρ 16 Μαρ 2018, 23:22 Εσύ ειδικά δεν πρέπει να έχεις παράπονο για το σκηνικό με τον Σαβίδη. Είχες απευθείας ανάλυση πιστότητας της φώτο από γραφίστα και μάλιστα με τρανταχτά ορθολογιστικά επιχειρήματα! xD
Κρύβε λόγια μην με ξετρυπώσει και με δείρει! :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”