Και ο Jon Schaffer στο Καπιτώλιο;

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...

Παρ 08 Ιαν 2021, 11:03

Zippo190 έγραψε:
Παρ 08 Ιαν 2021, 10:52
Advancing Yokeda έγραψε:
Παρ 08 Ιαν 2021, 09:11

Δεν ξέρω αν τα μέσα δίνουν πάτημα σε λίγα άτομα σαν την Κουκά να κάνουν την προπαγανδα τους ή απλά είναι τόσοι μα τόσοι πολλοί το συναφι της...
αν είναι αυτή: https://www.ethnos.gr/authors/anastasia-koyka μπορεί να λέει ότι θέλει.
σιγα το μωρο ρε Zippo

Παρ 08 Ιαν 2021, 11:18

castledemon έγραψε:
Zippo190 έγραψε:
Advancing Yokeda έγραψε:
Παρ 08 Ιαν 2021, 09:11

Δεν ξέρω αν τα μέσα δίνουν πάτημα σε λίγα άτομα σαν την Κουκά να κάνουν την προπαγανδα τους ή απλά είναι τόσοι μα τόσοι πολλοί το συναφι της...
αν είναι αυτή: https://www.ethnos.gr/authors/anastasia-koyka μπορεί να λέει ότι θέλει.
σιγα το μωρο ρε Zippo
έχει αυτό το ψευτοκυριλέ ξετσίπωτο και καλά επαγγελματίας που κάνει το κλίκ στην μετριότητα.
3 Scrollkeepercastledemongiorgos
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.

Παρ 08 Ιαν 2021, 12:38

Zippo190 έγραψε:
castledemon έγραψε:
Zippo190 έγραψε:

σιγα το μωρο ρε Zippo
έχει αυτό το ψευτοκυριλέ ξετσίπωτο και καλά επαγγελματίας που κάνει το κλίκ στην μετριότητα.
Καλλιτεχνική προσέγγιση, αλλά να θυμίσω πως στο 2021 μπήκαμε με Salma Hayek.
2 Zippo190alexandros
"...and to defend them... to the end!"

Παρ 08 Ιαν 2021, 20:31

Θα προσπαθήσω το σχόλιο μου πάνω στο γεγονός να είναι όσο το δυνατόν λιγότερο πολιτικοποιημένο, αν και μάλλον αυτό είναι αδύνατον εκ των πραγμάτων. Καταρχήν, θα φροντίσω να μην ενεργοποιήσω το φασιστόμετρο που πολλοί προτάσσουν πολύ εύκολα τελευταία, και θα πω ότι επειδή πιστεύω στη Δημοκρατία παρ'όλες τις αδυναμίες της, θεωρώ ντροπιαστικό και αποτρόπαιο ένα θέαμα σαν αυτό που είδαμε προχθές. Ειδικά παρακολουθώντας καραγκιόζηδες να βγάζουν selfies μέσα σε ένα τόσο συμβολικό μέρος.
Από εκεί και πέρα, νιώθω ότι οι λέξεις χάνουν κάθε νόημα μέρα με τη μέρα, και ο κάθε πουθενάς τσουβαλιάζει, δικάζει και σημαδεύει κάθε έναν με ιδέες που απλά δεν έχουν τον ίδιο προσανατολισμό με τον δικό του. Διαβάζω στους διάφορους μεταλλικούς βόθρους, σχόλια που με κάνουν να χάνω κάθε κουράγιο για υγιή διάλογο. Όταν φτάνεις να εξισώνεις έναν πατριώτη/ψεκασμένο/συνωμοσιολόγο/πεςτοόπωςθεςτελοσπάντων σαν τον Schaffer, στεγνά και χωρίς κρίση, με νεοναζί, με χρυσαυγίτες, με τον διάβολο τον ίδιο, τότε το σοβαρό πρόβλημα μάλλον το έχεις εσύ και όχι αυτός. Ο άνθρωπος κάνει συνέχεια δηλώσεις, μιλώντας για ''the people'' και για ''liberty''. Δεν θυμάμαι να τον έχω ακούσει να μιλάει για επιστροφή στη δουλεία, για white supremacy ή για στρατό στους δρόμους. Δηλαδή, είναι τόσο δύσκολο να διαχωρίσουν μερικοί κάτι τέτοιο? Το ότι ανάμεσα στους εισβολείς του καπιτωλίου θα ήταν σίγουρα και ρατσιστές, αυτόματα τσουβαλιάζει κάθε άτομο που αμφιβάλλει για τη διαφάνεια του συστήματος, ακόμα και αν είναι τέρμα ψεκασμένος ρε παιδί μου???
Σε καμμία περίπτωση δεν με εκφράζει αυτό στο οποίο συμμετείχε ο schaffer και στην τελική στα αρχ*δια μου, καθώς έχουμε και δικά μας προβλήματα να ασχοληθούμε, αλλά του το δίνω ότι είναι ένας μεσήλικας rock star (μετρίου βεληνεκούς,οκ) που απλά θα μπορούσε να σνιφάρει κόκες και να μπεκρουλιάζει, αλλά αυτός έχει φάει την πετριά και πιστεύει ότι μπορεί να ανατρέψει ένα παγκόσμιο δικτατορικό καθεστώς. Κατέβηκε λοιπόν στον δρόμο και έδρασε εναντίον στην τυραννία (ναι,μπορεί όλα να είναι στο κεφάλι του, πάλι οκ) και άοπλος-θέλω να ελπίζω- τα έβαλε με το σύστημα. Δεν πάω να υπερασπιστώ ούτε τον Τραμπ, ούτε κάθε λογής redneck. Μιλάω ΜΟΝΟ για τον Schaffer, και κρίνοντας τα λεγόμενά του στα οποία δε θυμάμαι να έχω ακούσει πράγματα για απαγόρευση εκτρώσεων, υποβάθμιση ανθρώπων λόγω χρώματος ή χαρά για βομβαρδισμούς αμάχων. Έχω διαβάσει πολλές συνεντεύξεις του και για το μόνο που μπορεί κάποιος από την πλευρά των ''προοδευτικών'' να τον κατηγορήσει είναι για ψεκασμό.
Σε άλλα ενδιαφέροντα τώρα, δε θυμάμαι ποια ήταν η στάση των Ελλήνων ξαφνικά δημοκρατικών και σκεπτόμενων αιγοπροβάτων, όταν οι ρουβίκωνες έμπαιναν μέσα στη βουλή, όταν καίγονταν τα φυλάκια των ευζώνων, όταν έκαναν ντου για τη βουλή, όταν θεωρούν τη Δημοκρατία όργανο των αστών. Ας ρίξουν τα προσωπεία και ας παραδεχτούν ότι δε τους πείραξε η παραβίαση του ιερού του καπιτωλίου, αλλά η πολιτική ταυτότητα αυτών που εισέβαλλαν, διότι αν ήταν τίποτα ''σέχτες'' και ''πυρήνες'' θα τους καμάρωναν και θα τους 'κάναν πλοτσοπς.
Τελοσπάντων, καμμία σωτηρία η ανθρωπότητα, ούτως ή άλλως.
Με τούτα και με 'κείνα, το ξαναθυμήθηκα το glorious burden, το πάτησα το play και μια χαρά τα σπάω με την πάρτη του.
5 AphelianapeitharxosgiorgosZippo190Heddigan

Παρ 08 Ιαν 2021, 20:58

Πουτάνα όλα. Iced Earth, Trump, Manowar, συνομωσίες, Zukenberg, Παπανδρέου, Ozzy, Salma Hayek. Mόνο Forgotten Scroll.
6 Aphelianvasilis2112apeitharxosZippo190Heddiganwhite_knight

Παρ 08 Ιαν 2021, 21:48

Zippo190 έγραψε:
castledemon έγραψε:
Zippo190 έγραψε:

σιγα το μωρο ρε Zippo
Μάθετε μπαλίτσα με τον Zippo!
1 CountRaven

Εδω μεσα παντως κανεις δεν ειπε οτι ο schaffer ειναι νεοναζι ακροδεξιος. Απλως οτι δυστυχως ειναι ''πατριωτης'' με καμμενο εγκεφαλο και ηταν αναμεσα σε επιβεβαιωμενους ακροδεξιους proud boys και ψεκασμενους Qanon. Περα απο αυτα τα αντικειμενικα δεδομενα, ολα τα υπολοιπα ειναι συζητησιμα και εξαρτωνται απο την οπτικη γωνια του καθενος.
1 theBox

Παρ 08 Ιαν 2021, 21:51

alexandros έγραψε:
Θα προσπαθήσω το σχόλιο μου πάνω στο γεγονός να είναι όσο το δυνατόν λιγότερο πολιτικοποιημένο, αν και μάλλον αυτό είναι αδύνατον εκ των πραγμάτων. Καταρχήν, θα φροντίσω να μην ενεργοποιήσω το φασιστόμετρο που πολλοί προτάσσουν πολύ εύκολα τελευταία, και θα πω ότι επειδή πιστεύω στη Δημοκρατία παρ'όλες τις αδυναμίες της, θεωρώ ντροπιαστικό και αποτρόπαιο ένα θέαμα σαν αυτό που είδαμε προχθές. Ειδικά παρακολουθώντας καραγκιόζηδες να βγάζουν selfies μέσα σε ένα τόσο συμβολικό μέρος.
Από εκεί και πέρα, νιώθω ότι οι λέξεις χάνουν κάθε νόημα μέρα με τη μέρα, και ο κάθε πουθενάς τσουβαλιάζει, δικάζει και σημαδεύει κάθε έναν με ιδέες που απλά δεν έχουν τον ίδιο προσανατολισμό με τον δικό του. Διαβάζω στους διάφορους μεταλλικούς βόθρους, σχόλια που με κάνουν να χάνω κάθε κουράγιο για υγιή διάλογο. Όταν φτάνεις να εξισώνεις έναν πατριώτη/ψεκασμένο/συνωμοσιολόγο/πεςτοόπωςθεςτελοσπάντων σαν τον Schaffer, στεγνά και χωρίς κρίση, με νεοναζί, με χρυσαυγίτες, με τον διάβολο τον ίδιο, τότε το σοβαρό πρόβλημα μάλλον το έχεις εσύ και όχι αυτός. Ο άνθρωπος κάνει συνέχεια δηλώσεις, μιλώντας για ''the people'' και για ''liberty''. Δεν θυμάμαι να τον έχω ακούσει να μιλάει για επιστροφή στη δουλεία, για white supremacy ή για στρατό στους δρόμους. Δηλαδή, είναι τόσο δύσκολο να διαχωρίσουν μερικοί κάτι τέτοιο? Το ότι ανάμεσα στους εισβολείς του καπιτωλίου θα ήταν σίγουρα και ρατσιστές, αυτόματα τσουβαλιάζει κάθε άτομο που αμφιβάλλει για τη διαφάνεια του συστήματος, ακόμα και αν είναι τέρμα ψεκασμένος ρε παιδί μου???
Σε καμμία περίπτωση δεν με εκφράζει αυτό στο οποίο συμμετείχε ο schaffer και στην τελική στα αρχ*δια μου, καθώς έχουμε και δικά μας προβλήματα να ασχοληθούμε, αλλά του το δίνω ότι είναι ένας μεσήλικας rock star (μετρίου βεληνεκούς,οκ) που απλά θα μπορούσε να σνιφάρει κόκες και να μπεκρουλιάζει, αλλά αυτός έχει φάει την πετριά και πιστεύει ότι μπορεί να ανατρέψει ένα παγκόσμιο δικτατορικό καθεστώς. Κατέβηκε λοιπόν στον δρόμο και έδρασε εναντίον στην τυραννία (ναι,μπορεί όλα να είναι στο κεφάλι του, πάλι οκ) και άοπλος-θέλω να ελπίζω- τα έβαλε με το σύστημα. Δεν πάω να υπερασπιστώ ούτε τον Τραμπ, ούτε κάθε λογής redneck. Μιλάω ΜΟΝΟ για τον Schaffer, και κρίνοντας τα λεγόμενά του στα οποία δε θυμάμαι να έχω ακούσει πράγματα για απαγόρευση εκτρώσεων, υποβάθμιση ανθρώπων λόγω χρώματος ή χαρά για βομβαρδισμούς αμάχων. Έχω διαβάσει πολλές συνεντεύξεις του και για το μόνο που μπορεί κάποιος από την πλευρά των ''προοδευτικών'' να τον κατηγορήσει είναι για ψεκασμό.
Σε άλλα ενδιαφέροντα τώρα, δε θυμάμαι ποια ήταν η στάση των Ελλήνων ξαφνικά δημοκρατικών και σκεπτόμενων αιγοπροβάτων, όταν οι ρουβίκωνες έμπαιναν μέσα στη βουλή, όταν καίγονταν τα φυλάκια των ευζώνων, όταν έκαναν ντου για τη βουλή, όταν θεωρούν τη Δημοκρατία όργανο των αστών. Ας ρίξουν τα προσωπεία και ας παραδεχτούν ότι δε τους πείραξε η παραβίαση του ιερού του καπιτωλίου, αλλά η πολιτική ταυτότητα αυτών που εισέβαλλαν, διότι αν ήταν τίποτα ''σέχτες'' και ''πυρήνες'' θα τους καμάρωναν και θα τους 'κάναν πλοτσοπς.
Τελοσπάντων, καμμία σωτηρία η ανθρωπότητα, ούτως ή άλλως.
Με τούτα και με 'κείνα, το ξαναθυμήθηκα το glorious burden, το πάτησα το play και μια χαρά τα σπάω με την πάρτη του.
Πολύ σωστά όλα! Ναζί είναι αυτοί που μας θέλουν φυλακισμένους στα σπίτια μας και αυτοί που θέλουν κλειστές επιχειρήσεις για να χρεωκοπήσουν την Ελλάδα.
Δημοκράτης είναι αυτός που δίνει δουλειά στον κόσμο. Τέλος!
Όλα τα άλλα είναι ιδεοληπτικά μπαρμπούτσαλα!
Θα τα πούμε και αργότερα, θα σχολιάσω λίγο παραπάνω τα όσα γράφεις...
Xstroyer έγραψε:
Παρ 08 Ιαν 2021, 20:58
Πουτάνα όλα. Iced Earth, Trump, Manowar, συνομωσίες, Zukenberg, Παπανδρέου, Ozzy, Salma Hayek. Mόνο Forgotten Scroll.
Λέω να πω και μια 'ψεκασμένη' θεωρία του γιατί η Μπάρμπαρα Μπους ίσως είναι το νόθο του Αλέιστερ Κρόουλι για να ολοκληρωθεί το παζλ :pasok: :pasok: :pasok:
Zippo190 έγραψε:
castledemon έγραψε:
Zippo190 έγραψε:

σιγα το μωρο ρε Zippo
ο τύπος της ψευτοκουλτουριάρας που είναι αχόρταγη, σωστό σε βρίσκω...όταν θες κάνεις παπάδες, αλλά τελευταία δεν πολυεκδηλώνεσαι όταν σχολιάζουμε διάφορα κούγκαρ και με έχεις ψιλοαπογοητεύσει (λείπει και ο rbrigade, που σε αυτά τα θέματα τουλάχιστον συμφωνούσαμε μέχρι κεραίας).
ManowarakiasWsToSign έγραψε:
ψεκασμενους Qanon.
Ο μόνος λόγος που η Χίλαρι και ο Μπιλ δεν σαπίζουν στη φυλακή για παιδεραστία, όπως και το μισό Χόλυγουντ είναι ότι είναι πολύ ψηλά και είναι πολύ δύσκολο να τους χώσεις μέσα.
Να σου θυμίσω ότι ο Ρομάν Πολάνσκι δεν μπορεί να πατήσει το πόδι του στην χώρα στην οποία γεννήθηκε. Έχει καταδικαστεί.
Να σου θυμίσω επίσης ότι ο Γουένερ σαπίζει στη φυλακή όπως και ο Γουένισταιν, πρώην διάσημος παραγωγός (ο τελευταίος βέβαια όχι για παιδεραστία, αλλά επειδή ζήταγε ανταλλάγματα για να κάνει διάσημες επίδοξες σταρλετίτσες, οι οποίες όλως ξαφνικά έπεσαν από τα σύννεφα στο άκουσμα της καταδίκης του).
Επίσης ο james comey, πρώην αρχηγός του FBI, ήταν αυτός που έκανε την έρευνα στον υπολογιστή της Χίλαρυ, για τα 33.000 e-mails που διέγραψε όσο ήταν στο ΥΠΕΞ χρησιμοποιώντας δικό της σέρβερ (κάτι που απαγορεύεται). Έκρινε ότι δεν βρήκε τίποτα επιλήψιμο. Λίγες μέρες πριν τις εκλογές διέταξε νέα διερεύνηση και έκλεισε την υπόθεση.
Στο βιογραφία του έγραψε ότι το έκανε γιατί πίστευε ότι η Χίλαρυ θα έβγαινε πρόεδρος των ΗΠΑ, και φοβήθηκε.
Ο Σεθ Ριτς, άνθρωπος των δημοκρατικών σφύριξε στον Ασάνζ κάποια πράγματα για τους Κλίντον (αυτά τα περίφημα e-mail της Χίλαρυ, που βγήκαν πρώτα μέσω των Wikileaks) και λίγες ημέρες μετά βρέθηκε δολοφονημένος.
Ο Κλίντον έχει πάνω από 30 υποθέσεις βιασμού σε βάρος του.
Η υπόθεση της μικρής Μαντλίν ξέρεις γιατί παίζεται τόσο πολύ? Χιλιάδες παιδιά εξαφανίζονται κάθε μέρα...Διότι οι υποψίες είχαν πέσει στον Τζον Ποντέστα, επικεφαλή του ιδρύματος Κλίντον και της προεκλογικής εκστρατείας της Χίλαρυ και πάνε να τα φορτώσουν τώρα όλα στον γερμανό βαρυποινίτη, ο οποίος εξυπηρετούσε πλούσιους, ωστόσο, όπως κάποιος μου είπε τελευταία.
Και απλώς βαριέμαι να γράφω άλλα για αυτά τα καθήκια που βγαίνουν λάδι επειδή όπου βλέπει αντίδραση το σάπιο αυτό σύστημα, τους βαφτίζει ναζί...

Αλλά για όποιον είδε το ντοκυμαντέρ με τον Επστάιν στο νετφιλξ το οποίο συστήνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ, θα διαπίστωσε πόσο δύσκολο ήταν η αστυνομία να φτάσει στα ίχνη του. Διότι, εκτός των άλλων, ο τύπος με το που έσκασε στο Παλμ Μπιτς δώρισε 100.000$ στο τοπικό αστυνομικό τμήμα.
Αν δηλαδή με τον Επστάιν ήταν τόσο δύσκολο, σκέψου με τους Κλίντον πόσο δύσκολο είναι...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος apeitharxos την Παρ 08 Ιαν 2021, 22:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Advancing Yokeda:
Ενδεχομένως η πιο ελιτίστικη και απροσπέλαστη μορφή τέχνης να περνά μέσα από λιτές απέριττες φόρμες. Αυτές που η πλειοψηφία θα αγνοήσει ή περιφρονήσει σαν απλοϊκότητα. Εκεί άλλωστε δε στηρίζεται και το 'αληθινό heavy metal'?

Παρ 08 Ιαν 2021, 22:06

apeitharxos έγραψε:

Πολύ σωστά όλα! Ναζί είναι αυτοί που μας θέλουν φυλακισμένους στα σπίτια μας και αυτοί που θέλουν κλειστές επιχειρήσεις για να χρεωκοπήσουν την Ελλάδα.
Φίλε απείθαρχε, θέλω να ξεκαθαρίσω ότι το σχόλιο μου δεν έχει να κάνει με κάποια θέση που παίρνω ως προς Trump, Biden, πανδημία, παγκόσμια τυραννία κτλ, και αυτό γιατί δε θέλω να πάω την κουβέντα εκεί. Ο καθένας καλώς και πιστεύει ό,τι πιστεύει. Εγώ, πάντως, κρίνω σοβαρή την κατάσταση με την πανδημία , είμαι υπέρ της χρήσης μάσκας και θεωρώ ότι όσο δυσάρεστο και αν είναι οικονομικά και ψυχολογικά, η ζωή καλό θα ήταν να μείνει στο ρελαντί μέχρι να ισορροπήσει η κατάσταση. Εμπιστεύομαι την επιστήμη, καθώς δεν έχω άλλη επιλογή. Ξέρω πως όλοι είμαστε στα όρια μας ψυχολογικά και κυρίως αυτοί που έχουν καταστραφεί και οικονομικά. PEACE.

@ManowarakiasWsToSign το post μου δεν αφορούσε το επίπεδο της κουβέντας εντός forgotten scroll, αλλά αυτά που βλέπω σε άλλες μεταλλικές τοποθεσίες.
2 ManowarakiasWsToSigntheBox

Παρ 08 Ιαν 2021, 22:13

alexandros έγραψε:
Παρ 08 Ιαν 2021, 22:06
apeitharxos έγραψε:

Φίλε απείθαρχε, θέλω να ξεκαθαρίσω ότι το σχόλιο μου δεν έχει να κάνει με κάποια θέση που παίρνω ως προς Trump, Biden, πανδημία, παγκόσμια τυραννία κτλ, και αυτό γιατί δε θέλω να πάω την κουβέντα εκεί. Ο καθένας καλώς και πιστεύει ό,τι πιστεύει. Εγώ, πάντως, κρίνω σοβαρή την κατάσταση με την πανδημία , είμαι υπέρ της χρήσης μάσκας και θεωρώ ότι όσο δυσάρεστο και αν είναι οικονομικά και ψυχολογικά, η ζωή καλό θα ήταν να μείνει στο ρελαντί μέχρι να ισορροπήσει η κατάσταση. Εμπιστεύομαι την επιστήμη, καθώς δεν έχω άλλη επιλογή. Ξέρω πως όλοι είμαστε στα όρια μας ψυχολογικά και κυρίως αυτοί που έχουν καταστραφεί και οικονομικά. PEACE.

Εντάξει φίλε, άποψή σου, σεβαστό! Και εγώ την εμπιστεύομαι την επιστήμη σε γενικό επίπεδο, εδώ όχι (δεν θέλω εδώ να μπω σε λεπτομέρειες, είναι εκτός θέματος).
Έτσι θα πάμε ως το 2030, έχεις υπομονή ως τότε? Το προβλέπουν τα μνημόνια Πισσαρίδη...
Επομένως, σε κάθε περίπτωση, ναζί είναι αυτοί που φυλακίζουν τον κόσμο και κλείνουν μαγαζιά.
Δημοκράτες είναι όσοι ανοίγουν την οικονομία.
Κόντρα στην λογική δεν θα πάω!
Advancing Yokeda:
Ενδεχομένως η πιο ελιτίστικη και απροσπέλαστη μορφή τέχνης να περνά μέσα από λιτές απέριττες φόρμες. Αυτές που η πλειοψηφία θα αγνοήσει ή περιφρονήσει σαν απλοϊκότητα. Εκεί άλλωστε δε στηρίζεται και το 'αληθινό heavy metal'?
Site Admin
Επικοινωνία:

Παρ 08 Ιαν 2021, 22:40

alexandros έγραψε:
θα τους 'κάναν πλοτσοπς
Επειδή κοντεύω κ σε μια ηλικία, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΛΟΤΣΟΠΣ; Ευχαριστώ :pepe: :love2: =]
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.

Παρ 08 Ιαν 2021, 22:44

Δουλειες που συμπεριλαμβανουν φυσημα με τον ενα ή τον άλλο τρόπο.
1 alexandros
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Site Admin
Επικοινωνία:

Σάβ 09 Ιαν 2021, 02:18

Μακελίδι μεταξύ Χέρκουλες κ Ζήνα. Καληνότσες :pasok:

1 ManowarakiasWsToSign
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.

Σάβ 09 Ιαν 2021, 02:29

Υπεροχο. Το τουιτερ του Σορμπο ειναι ψηφιακος χρυσος
1 Zippo190

Σάβ 09 Ιαν 2021, 12:03

ManowarakiasWsToSign έγραψε:
Σάβ 09 Ιαν 2021, 02:29
Υπεροχο. Το τουιτερ του Σορμπο ειναι ψηφιακος χρυσος
Δεν είναι μόνο ο Σόρμπο, υπάρχει γενικότερη παραφιλολογία σχετικά με αυτή τη θεωρία, αντίστοιχη του περίφημου "παρακράτους της δεξιάς". Πάντως ο τύπος με τις γούνες έχει εμφανιστεί και σε άλλες διαδηλώσεις, πρέπει να είναι καμένος φούλ στο μυαλό.

Επίσης ο Σόρμπο για όποιον δεν ξέρει τα τελευταία χρόνια είναι pro-christian και γυρίζει (κάνει και παραγωγή) ταινίες για τη θρησκεία, μάλλον με λεφτά Ευαγγελιστών.

επίσης σχεδόν ότι λέει είναι ψηφιακός χρυσός 24 καρατίων.

επίσης να η γυναίκα του.

Εικόνα
Εικόνα
1 ManowarakiasWsToSign
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”