Hot Νέα!!

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
Epitaph

Re: Hot Νέα!!

Δημοσίευση από Epitaph »

αα μάλιστα! Πρέπει να κάνουμε θρεντ για το πως είναι τοποθετημένα τα ράφια και οι βιβλιοθήκες μας!

Σε άλλα ΧΟΤ ΝΕΑ, 16 Φλεβουραρίου, επανεκδίδονται τα
Persian Risk - Rise Up
Omega - The Prophet

από Hi Rollahr
Άβαταρ μέλους
Priamos

Δημοσίευση από Priamos »

Epitaph έγραψε: Παρ 01 Δεκ 2023, 11:25 αα μάλιστα! Πρέπει να κάνουμε θρεντ για το πως είναι τοποθετημένα τα ράφια και οι βιβλιοθήκες μας!

Σε άλλα ΧΟΤ ΝΕΑ, 16 Φλεβουραρίου, επανεκδίδονται τα
Persian Risk - Rise Up
Omega - The Prophet

από Hi Rollahr
Ωραίο το Omega , αλλά ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΧΙΑ;!; Το χουμε lp, το χουμε cd , έχουμε Apocalypse...τι άλλο θέλει πια η HR από μας;!;!; Το σώμα μας ; Την ψυχη μας;!; Αφού τα φράγκα μας τα χει πάρει!! :mad:
Race of Cain, ascend to heaven,
And cast God down upon the earth!
Άβαταρ μέλους
Zippo190

Δημοσίευση από Zippo190 »

Persian Risk με κομματάρες "Don't turn around" και "Dark tower" είναι απαραίτητο.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Grin

Δημοσίευση από Grin »

Στα πλαίσια της αποχαιρετιστήριας περιοδείας τους, οι Foreigner ανακοίνωσαν μια μεγάλη σειρά συναυλιών στις Ηνωμένες Πολιτείες μαζί με τους Styx και special guest τον John Waite! @aorpanos72

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
aorpanos72

Δημοσίευση από aorpanos72 »

Φάτε μάτια ψάρια ...
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Άβαταρ μέλους
aorpanos72

Δημοσίευση από aorpanos72 »

Νέα για την επερχόμενη ταινία του Netflix για τους Dokken.

Εικόνα
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Άβαταρ μέλους
Bersekeros

Δημοσίευση από Bersekeros »

Παντρεύτηκε για τρίτη φορά ο Bruce Dickinson

Εικόνα
Ο Bruce Dickinson παντρεύτηκε πριν από μερικές ημέρες την εδώ και τουλάχιστον μία τριετία σύντροφο του Leana Dolci, στο Παρίσι. Ξέραμε ότι οι δύο τους ήταν αρραβωνιασμένοι με τον τραγουδιστή των Iron Maiden να ζει πλέον σχεδόν μόνιμα στο Παρίσι.
Στη συνέντευξη που έδωσε στο Kerrang και δημοσιεύτηκε μέσα στην εβδομάδα, γίνεται αναφορά στον γάμο του στον πρόλογο και πλέον έχουμε και το φωτογραφικό υλικό από τον λογαριασμό της Leana Dolci στο instagram.
«Μου αρέσει που είμαι παντρεμένη. Είναι σπουδαίο να βρίσκεις αυτό το σπέσιαλ άτομο που θα ενοχλείς για την υπόλοιπη ζωή σου (αστείο). Δεν μπορούσα να σκεφτώ να παντρευτώ κάποιον άλλο εκτός από εσένα. Ήμουν ήδη η πιο ευτυχισμένη γυναίκα στον κόσμο πριν, αλλά όταν με ρώτησες αν θέλω να σε παντρευτώ, η καρδιά μου έσκασε από χαρά, ένιωθα σαν βασίλισσα. Θα σε φροντίζω μέχρι το τέλος του χρόνου αγάπη μου» έγραψε.

Ο Bruce Dickinson παντρεύτηκε για πρώτη φορά το 1984 την Erica “Jane” Barnett και πήραν διαζύγιο τρία χρόνια αργότερα. Με την δεύτερη σύζυγο του, την Patrice Bowden απέκτησαν τρία παιδιά και ήταν παντρεμένοι για σχεδόν τριάντα χρόνια. Το 2020 έγινε γνωστό ότι δυο τους αν και δεν είχαν πάρει επίσημα διαζύγιο, βρίσκονταν εδώ και καιρό σε διάσταση. Η Patrice Bowden έφυγε από τη ζωή την ίδια χρονιά μετά από ένα ατύχημα στο σπίτι της.

Ο φρεσκοπαντρεμένος Bruce Dickinson θα έρθει στην Ελλάδα το καλοκαίρι στο πλαίσιο του Release Athens την ημέρα που headliners θα είναι οι Judas Priest.
Πηγή: roxx.gr

Γαμπρός !! Βίον ανθόσπαρτον. Ο έρως χρόνια δεν κοιτά!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
FarCry

Δημοσίευση από FarCry »

Ωραίος ο Μπρούς Μπρούς!καλό κουράγιο να ευχηθούμε στη γυναίκα.. :P
For us there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm..
Άβαταρ μέλους
Grin

Δημοσίευση από Grin »

Το δαχτυλίδι φτηνιάρικο μου φαίνεται
Άβαταρ μέλους
Epitaph

Δημοσίευση από Epitaph »

Εικόνα

Μάλλον πάμε για νέο δίσκο Cloven Hoof, αν και ο διακαής πόθος μου είναι να ακούσω το πρωτότυπο Return Of The Passover χωρίς πολλά παράσιτα. Προφανώς και εξαιρετική παλιακή ατμόσφαιρα βγάζει η έκδοση που έχουμε, αλλά θέλω να ακούσω πόσο καλύτερο μπορεί να γίνει με το κατάλληλο remix/remaster.
Αλλά χλωμό το κόβω. Μάλλον νέο υλικό Cloven μέσα στο 2024.
Άβαταρ μέλους
Zippo190

Bersekeros έγραψε: Κυρ 10 Δεκ 2023, 16:35 Παντρεύτηκε για τρίτη φορά ο Bruce Dickinson

Εικόνα
Ο Bruce Dickinson παντρεύτηκε πριν από μερικές ημέρες την εδώ και τουλάχιστον μία τριετία σύντροφο του Leana Dolci, στο Παρίσι. Ξέραμε ότι οι δύο τους ήταν αρραβωνιασμένοι με τον τραγουδιστή των Iron Maiden να ζει πλέον σχεδόν μόνιμα στο Παρίσι.
Στη συνέντευξη που έδωσε στο Kerrang και δημοσιεύτηκε μέσα στην εβδομάδα, γίνεται αναφορά στον γάμο του στον πρόλογο και πλέον έχουμε και το φωτογραφικό υλικό από τον λογαριασμό της Leana Dolci στο instagram.
«Μου αρέσει που είμαι παντρεμένη. Είναι σπουδαίο να βρίσκεις αυτό το σπέσιαλ άτομο που θα ενοχλείς για την υπόλοιπη ζωή σου (αστείο). Δεν μπορούσα να σκεφτώ να παντρευτώ κάποιον άλλο εκτός από εσένα. Ήμουν ήδη η πιο ευτυχισμένη γυναίκα στον κόσμο πριν, αλλά όταν με ρώτησες αν θέλω να σε παντρευτώ, η καρδιά μου έσκασε από χαρά, ένιωθα σαν βασίλισσα. Θα σε φροντίζω μέχρι το τέλος του χρόνου αγάπη μου» έγραψε.

Ο Bruce Dickinson παντρεύτηκε για πρώτη φορά το 1984 την Erica “Jane” Barnett και πήραν διαζύγιο τρία χρόνια αργότερα. Με την δεύτερη σύζυγο του, την Patrice Bowden απέκτησαν τρία παιδιά και ήταν παντρεμένοι για σχεδόν τριάντα χρόνια. Το 2020 έγινε γνωστό ότι δυο τους αν και δεν είχαν πάρει επίσημα διαζύγιο, βρίσκονταν εδώ και καιρό σε διάσταση. Η Patrice Bowden έφυγε από τη ζωή την ίδια χρονιά μετά από ένα ατύχημα στο σπίτι της.

Ο φρεσκοπαντρεμένος Bruce Dickinson θα έρθει στην Ελλάδα το καλοκαίρι στο πλαίσιο του Release Athens την ημέρα που headliners θα είναι οι Judas Priest.
Πηγή: roxx.gr

Γαμπρός !! Βίον ανθόσπαρτον. Ο έρως χρόνια δεν κοιτά!

Εικόνα
αυτός δεν ήταν pro-brexit τώρα μένει στην Ευρώπη;
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Bersekeros

Δημοσίευση από Bersekeros »

Zippo190 έγραψε: Δευ 11 Δεκ 2023, 19:28 αυτός δεν ήταν pro-brexit τώρα μένει στην Ευρώπη;
Όπου θέλει το ''μωρό'' του. Άλλο ο έρωτας, άλλο η πολιτική. :D
Άβαταρ μέλους
Grin

Δημοσίευση από Grin »

Ανακοινώθηκε και το M3 Rock Festival για το 2024, που διεξάγεται στην Κολούμπια της Νότιας Καρολίνας στην Αμερική, γιορτάζοντας τα 15α γενέθλια της διοργάνωσης. Εδώ κλαίμε με @aorpanos72

Εικόνα

Αυτά μόνο στο Youtube θα τα δούμε εδώ στας Ευρωπας...... :~(
Άβαταρ μέλους
Grin

Δημοσίευση από Grin »

Στα πλαίσια του Τopfest 2024 που θα γίνει στη Σλοβακία στις 5 Ιουνίου οι Annihilator ανακοίνωσαν ότι θα παίξουν όλοκληρο το ιστορικό ντεμπούτο "Alice In Hell". Στη φωνή θα βρίσκεται ο Stu Block ενώ επιστρέφει και ο αυθεντικός ντράμερ Ray Hartmann.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Zippo190

Stu Block το ποντίκι που πήδηξε από το καράβι των Iced Earth.

Επίσης γιατί δεν λένε και κανα δύο από το "Criteria..." που έχει και Rampage και είναι δισκάρα;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”