Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από CountRaven »

https://www.facebook.com/10007616270545 ... RdQ6rvCbl/
SAN ANTONIO HEAVY METAL SEEKS GUITAR WIZARDS

Eternal hails

I AM RYGHÄR HIGHWIND, LORD COMMANDER OF THE SILVER COMPANY AND KEEPER OF THE ETERNAL STAIR OF THE ZIGGURAT ESOTERNIUM

AFTER LEGIONS OF METAL FEST IN CHICAGO THIS LAST SPRING THE SILVER COMPANY SUFFERED HEAVY CASUALTIES IN OUR MULTIVERSAL WAR WITH THE ARMIES OF THE LICH KING OF THE LAND WHERE THE SUN NEVER SLEEPS

AND WE CALL OUT FOR AID IN THE FORM OF A RHYTHM AND LEAD GUITARIST FOR OUR SECOND CHAPTER, AS WELL AS TWO HUGE HEAVY METAL FESTIVALS AND A TOUR IN 2023

Requirements

AT LEAST

11 strength
15 dexterity
30 arcane
22 charisma

HAVE YOUR OWN WEAPONS AND GEAR, ROAD EXPERIENCE AND STAGE EXPERIENCE ARE A HUGE PLUS
TRANSPORTATION
GREAT ATTITUDE AND AN UNDYING LOVE FOR TRUE HEAVY METAL AND FANTASY
LOADS OF BRAVERY AND AMBITION
IMMUNITY TO VAMPIRIC TOUCH AND WIZARD PRISMATIC SPELLS

I WILL BE HOSTING TRYOUTS SOON TO FILL THESE SPOTS, WE ARE A SIGNED AND DEDICATED GROUP WELL ON OUR WAY TO GOING THE DISTANCE(THESE TWO FESTIVALS ARE CONFIRMED AND TWO OF THE LARGER ONES IN NORTH AMERICA, CANT NAME NAMES TILL THE ANNOUNCEMENT BUT THEY ARE RIPPERS FOR SURE)

PLEASE DM FOR DETAILS AND SEND VIDEOS AND RECORDINGS OF YOUR PLAYING INCLUDING ALBUMS YOUVE BEEN ON!!

Yours in steel and chrome

-RYGHÄR HIGHWIND LORD COMMANDER OF THE SILVER COMPANY AND KEEPER OF THE ETERNAL STAIR OF THE ZIGGURAT ESOTERNIUM
Με τέτοια ανατριχιαστική αγγελία. Σίγουρα θα βρουν.

In case tou have not checked em:

https://ryghar.bandcamp.com/

Καλώ @Zippo190 και @theBox
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
asgardlord
Δημοσιεύσεις: 522
Εγγραφή: Κυρ 14 Οκτ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Νήσος Κύπρος

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από asgardlord »

Και μόνο απ' την αγγελία λέω να ξεθάψω την κιθάρα μου, να λιώσω στην εξάσκηση και να πάω Τέξας για οντισιόν!
Iron wields from armored wrists
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2629
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

τί απόγινε με το βινύλιο από Rafchild? ο τύπος λέει έχει καταθλιψη, η μπάντα λέει δεν έχει κανενα πλάνο και όσοι έχουν προπληρώσει είναι στον αέρα.
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Άβαταρ μέλους
Mudang
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Πέμ 26 Δεκ 2019, 23:59

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από Mudang »

ευτυχως το ακυρωσα και πηρα τα λεφτα μου απο το paypal.
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6261
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από theBox »

Ωχ μη μου λετε τετοια κι εχω παραγγειλει mega colossus απο rafchild το οποιο εχει ηδη αργησει.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από Zippo190 »

δυστυχώς δεν έχω visa.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από Zippo190 »

theBox έγραψε: Παρ 30 Σεπ 2022, 16:31 Ωχ μη μου λετε τετοια κι εχω παραγγειλει mega colossus απο rafchild το οποιο εχει ηδη αργησει.
βασικά έχει βγει σε οποιαδήποτε φυσική μορφή;
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6261
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από theBox »

Zippo190 έγραψε: Παρ 30 Σεπ 2022, 17:56
theBox έγραψε: Παρ 30 Σεπ 2022, 16:31 Ωχ μη μου λετε τετοια κι εχω παραγγειλει mega colossus απο rafchild το οποιο εχει ηδη αργησει.
βασικά έχει βγει σε οποιαδήποτε φυσική μορφή;
Ναι ρε. Πανε μια στο bandcamp τους.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2629
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

Mudang έγραψε: Παρ 30 Σεπ 2022, 16:20 ευτυχως το ακυρωσα και πηρα τα λεφτα μου απο το paypal.
σκέφτομαι να κάνω το ίδιο, πώς κάνουμε ακύρωση?
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Άβαταρ μέλους
Mudang
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Πέμ 26 Δεκ 2019, 23:59

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από Mudang »

Advancing Yokeda έγραψε: Κυρ 02 Οκτ 2022, 12:21
Mudang έγραψε: Παρ 30 Σεπ 2022, 16:20 ευτυχως το ακυρωσα και πηρα τα λεφτα μου απο το paypal.
σκέφτομαι να κάνω το ίδιο, πώς κάνουμε ακύρωση?
Εάν δεν έχουν περάσει 6 μήνες από την παραγγελία σου το ζητάς μέσω PayPal. Αλλιώς πρέπει να συνεννοηθείς με τον Ραφ που δεν είναι και ότι πιο εύκολο. σε μενα για παράδειγμα είχε πει ότι θα μου κάνει refund και δεν το έκανε ποτέ και για αυτό άνοιξα ticket -μεσα στα περιθώρια των 180 ημερών από την παραγγελία μου - και μετά από 2-3 εβδομάδες και αφού δεν απάντησε ούτε σε μύνηματα τό PayPal πήρα πίσω τα λεφτά μου.
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2629
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

Mudang έγραψε: Κυρ 02 Οκτ 2022, 13:48
Advancing Yokeda έγραψε: Κυρ 02 Οκτ 2022, 12:21
Mudang έγραψε: Παρ 30 Σεπ 2022, 16:20 ευτυχως το ακυρωσα και πηρα τα λεφτα μου απο το paypal.
σκέφτομαι να κάνω το ίδιο, πώς κάνουμε ακύρωση?
Εάν δεν έχουν περάσει 6 μήνες από την παραγγελία σου το ζητάς μέσω PayPal. Αλλιώς πρέπει να συνεννοηθείς με τον Ραφ που δεν είναι και ότι πιο εύκολο. σε μενα για παράδειγμα είχε πει ότι θα μου κάνει refund και δεν το έκανε ποτέ και για αυτό άνοιξα ticket -μεσα στα περιθώρια των 180 ημερών από την παραγγελία μου - και μετά από 2-3 εβδομάδες και αφού δεν απάντησε ούτε σε μύνηματα τό PayPal πήρα πίσω τα λεφτά μου.
ευχαριστω, με τα δεδομένα αυτά εγώ παίρνω το πτηνό....
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τετ 12 Ιαν 2022, 18:09

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από nick »

Ηταν 2 του Σεπτεμβρη οταν παραγγειλα απο το bandcamp της rafchild to Powertryp - Midnight Marauder και μπαινω σημερα στο φορουμ και διαβαζω ολα αυτα που διαβαζω. :S
Θα κανω υπομονη μεχρι τις 19/10 , οπου το μπαντκαμπ λεει πως θα μου εχει παραδοθει μεχρι τοτε ο δισκος....
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6261
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από theBox »

nick έγραψε: Κυρ 02 Οκτ 2022, 16:56 Ηταν 2 του Σεπτεμβρη οταν παραγγειλα απο το bandcamp της rafchild to Powertryp - Midnight Marauder και μπαινω σημερα στο φορουμ και διαβαζω ολα αυτα που διαβαζω. :S
Θα κανω υπομονη μεχρι τις 19/10 , οπου το μπαντκαμπ λεει πως θα μου εχει παραδοθει μεχρι τοτε ο δισκος....
Ακριβως το ιδιο εδω. 2 Σεπτεμβρη.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από CountRaven »

Παιδιά αν δεν το πάτε μέσω paypal το refund που λογικά θα γίνει ψιλοαυτόματα και σχετικά σύντομα - κανονίζουμε να γράψω ένα μαζικό μύνημα στον Ραφ σε φάση είμαστε Χ άτομα σε ένα Y forum και μας έχεις γειώσει όλλους. Κάνε κάτι.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2629
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

Re: Οι RYGHAR ψάχνουν μελη

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

CountRaven έγραψε: Δευ 03 Οκτ 2022, 03:25 Παιδιά αν δεν το πάτε μέσω paypal το refund που λογικά θα γίνει ψιλοαυτόματα και σχετικά σύντομα - κανονίζουμε να γράψω ένα μαζικό μύνημα στον Ραφ σε φάση είμαστε Χ άτομα σε ένα Y forum και μας έχεις γειώσει όλλους. Κάνε κάτι.
Κόμη, δε θα γίνει τίποτα. Μόλις επικοινώνησα με την μπάντα και μου λένε ουτε σε αυτούς απαντά ο Raf, θα κάνουν μήνυση μου λένε γιατί "he ruined our record" όπως μου έγραψαν.
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”