The gathering - Reunion

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

The gathering - Reunion

Δημοσίευση από Zippo190 »

Priamos έγραψε: Κυρ 10 Ιουν 2018, 10:59
Zippo190 έγραψε: Κυρ 10 Ιουν 2018, 09:26
Priamos έγραψε: Σάβ 09 Ιουν 2018, 01:03

Ρε δεν ακους Gathering για να επιμεταλλωθεις! Απλα προτιμας ακομα και η φλωρια σου να εχει συγγενικο ηχο με το metal. Και τα Gathering ειναι "φιλικα προς τους μεταλλαδες". Εγω αργησα να τα γουσταρω και τα θεωρω κατωτερα πχ του Decipher των After Foreverm, αλλα μια χαρα εναλλακτικο ακουσμα ειναι για ενα μεταλλα.
πέφτω από τα σύννεφα, δεν το περίμενα αυτό από έναν υπερασπιστή του underground τόση αμεταλλικότητα πια. :S :S :S :S

Να μην πεφτεις απο τα συννεφα! Εδω ο βασικος υπερασπιστης της γιδας, μάς εγινε αερατος και αναλαφρος... :roll:
o κεραυνόγιδος; Έχω χάσει επεισόδια;;;
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

The gathering - Reunion

Δημοσίευση από rbrigade »

κουλτουράτος και ανάλαφρος!
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

The gathering - Reunion

Δημοσίευση από Zippo190 »

καλά λέτε οτι θέλετε, άλλοι είναι οι Πρέκικοι και Γκαδερίστες εδώ μέσα.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Vic
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Τετ 28 Μαρ 2018, 19:22
Τοποθεσία: Crete
Επικοινωνία:

The gathering - Reunion

Δημοσίευση από Vic »

Παίζει ενδεχόμενο να γυρίσει η Anneke; (παρεμπιπτόντως, την γράφω στα Αγγλικά πάντα για να μην σφάξω την προφορά του ονόματός της που ΝΟΜΙΖΩ είναι ενδιάμεσα στο Άνεκε / Άνεκα αλλά δεν παίζει να το ψάξω)

Δεν ξέρω πόσο πάτωσε πάντως (πωλήσεις όλοι πατώνουν), την βλέπω σε αρκετά φεστιβάλ και στις δουλειές που έκανε με τον Devin Townsend (πολλές...) θεωρείται marriage made in heaven...
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

The gathering - Reunion

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Zippo190 έγραψε: Κυρ 10 Ιουν 2018, 19:22 καλά λέτε οτι θέλετε, άλλοι είναι οι Πρέκικοι και Γκαδερίστες εδώ μέσα.
* Γκαδερίστας
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

The gathering - Reunion

Δημοσίευση από Zippo190 »

Vic έγραψε: Κυρ 10 Ιουν 2018, 21:28 Παίζει ενδεχόμενο να γυρίσει η Anneke; (παρεμπιπτόντως, την γράφω στα Αγγλικά πάντα για να μην σφάξω την προφορά του ονόματός της που ΝΟΜΙΖΩ είναι ενδιάμεσα στο Άνεκε / Άνεκα αλλά δεν παίζει να το ψάξω)

Δεν ξέρω πόσο πάτωσε πάντως (πωλήσεις όλοι πατώνουν), την βλέπω σε αρκετά φεστιβάλ και στις δουλειές που έκανε με τον Devin Townsend (πολλές...) θεωρείται marriage made in heaven...
ε αμα έχουν πατώσει οι δουλείες και των δύο, το οποίο δεν ξέρω πως γίνεται αφού το hipster/pop κοινό που πλέον απευθύνονται αγοράζει βινύλια σε mint κατάσταση ως απαραίτητο αξεσουάρ του εκλεκτισμένου lifestyle τους, μπορεί και να ξαναγυρίσει για να καυλώνουν όλοι με τα τατουάζ της.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
castledemon
Δημοσιεύσεις: 932
Εγγραφή: Δευ 02 Απρ 2018, 14:02

The gathering - Reunion

Δημοσίευση από castledemon »

Vic έγραψε: Κυρ 10 Ιουν 2018, 21:28 Παίζει ενδεχόμενο να γυρίσει η Anneke; (παρεμπιπτόντως, την γράφω στα Αγγλικά πάντα για να μην σφάξω την προφορά του ονόματός της που ΝΟΜΙΖΩ είναι ενδιάμεσα στο Άνεκε / Άνεκα αλλά δεν παίζει να το ψάξω)

Δεν ξέρω πόσο πάτωσε πάντως (πωλήσεις όλοι πατώνουν), την βλέπω σε αρκετά φεστιβάλ και στις δουλειές που έκανε με τον Devin Townsend (πολλές...) θεωρείται marriage made in heaven...
με την Anneke θα ειναι. Ηδη ο Πατρινος GG το εχει προαναγγείλει.
Μάλλον είναι Αθηνα - Πατρα - Σαλονικη
Άβαταρ μέλους
Silenius
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 03 Φεβ 2018, 15:13

The gathering - Reunion

Δημοσίευση από Silenius »

Παιδιά δεν προκύπτει από πουθενά ότι θα είναι με την Anneke. θα είχε σειστεί το σύμπαν! Η τραγουδίστρια τους είναι η Silje Wergeland.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”