Πρόσφατες αγορές

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6254
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από theBox »

LuciferSteele έγραψε: Σάβ 20 Απρ 2019, 19:20 MANOWAR - INTO GLORY RIDE IMPERIAL EDITION
MANOWAR - HAIL TO ENGLAND IMPERIAL EDITION
MANOWAR - THE FINAL BATTLE PART I

δεν περιγράφω άλλο
Δεν περιμέναμε ΤΙΠΟΤΑ λιγοτερο! Enjoy!
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Starman »

Για τι format μιλάμε;
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6254
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από theBox »

Starman έγραψε: Κυρ 21 Απρ 2019, 10:27 Για τι format μιλάμε;
λογικα για audio πάγο...

Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Zippo190 »

LuciferSteele έγραψε: Σάβ 20 Απρ 2019, 19:20 MANOWAR - INTO GLORY RIDE IMPERIAL EDITION
MANOWAR - HAIL TO ENGLAND IMPERIAL EDITION
MANOWAR - THE FINAL BATTLE PART I

δεν περιγράφω άλλο
πότε βγήκαν που τα βρίσκω;
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Priamos »

Τα "χω" και γω τα Cd, εδω και δυο βδομαδες (μου τα φερε η [mention]Stormbringer7[/mention] απο την συναυλια στην Κοπενγχαγη), αλλα εχω κατι τρεχαματα και δεν εχω συναντηθει ακομα μαζι της να μου τα δωσει.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Zippo190 έγραψε: Κυρ 21 Απρ 2019, 11:37
LuciferSteele έγραψε: Σάβ 20 Απρ 2019, 19:20 MANOWAR - INTO GLORY RIDE IMPERIAL EDITION
MANOWAR - HAIL TO ENGLAND IMPERIAL EDITION
MANOWAR - THE FINAL BATTLE PART I

δεν περιγράφω άλλο
πότε βγήκαν που τα βρίσκω;
Υπομονή μέχρι τον Ιούνιο :love:
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από LuciferSteele »

Priamos έγραψε: Κυρ 21 Απρ 2019, 12:47 Τα "χω" και γω τα Cd, εδω και δυο βδομαδες (μου τα φερε η @Stormbringer7 απο την συναυλια στην Κοπενγχαγη), αλλα εχω κατι τρεχαματα και δεν εχω συναντηθει ακομα μαζι της να μου τα δωσει.
εκεί έχεις καταντήσει
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από LuciferSteele »

Starman έγραψε: Κυρ 21 Απρ 2019, 10:27 Για τι format μιλάμε;
αχνιστά cd σφυρηλατημένα σε θειάφι και σβησμένα στους πάγους του αρκτικού κύκλου
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Zippo190 »

Priamos έγραψε: Κυρ 21 Απρ 2019, 12:47 Τα "χω" και γω τα Cd, εδω και δυο βδομαδες (μου τα φερε η @Stormbringer7 απο την συναυλια στην Κοπενγχαγη), αλλα εχω κατι τρεχαματα και δεν εχω συναντηθει ακομα μαζι της να μου τα δωσει.
ντρέπομαι για λογαριασμό σου. :~(
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

LuciferSteele έγραψε: Κυρ 21 Απρ 2019, 19:30
Priamos έγραψε: Κυρ 21 Απρ 2019, 12:47 Τα "χω" και γω τα Cd, εδω και δυο βδομαδες (μου τα φερε η @Stormbringer7 απο την συναυλια στην Κοπενγχαγη), αλλα εχω κατι τρεχαματα και δεν εχω συναντηθει ακομα μαζι της να μου τα δωσει.
εκεί έχεις καταντήσει
Αν ο αρχηγός είχε όρεξη θα ηταν και υπογεγραμμενα αλλά...
Η αλήθεια είναι οτι δεν καταφεραμε να συντονιστουμε όμως αυτή τη βδομάδα επιβάλλεται!
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Starman »

[mention]Stormbringer7[/mention] μιας και ο [mention]Priamos[/mention] δεν βλέπω να τα παίρνει, να τα φορτωθώ εγώ μη σου μείνουν αμανάτι; Μάλλον με το νέο Soen ασχολείται. :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Priamos »

Starman έγραψε: Δευ 22 Απρ 2019, 08:16 @Stormbringer7 μιας και ο @Priamos δεν βλέπω να τα παίρνει, να τα φορτωθώ εγώ μη σου μείνουν αμανάτι; Μάλλον με το νέο Soen ασχολείται. :D :D :D
:D
Πρεπει να την πηρα 10 φορες να περασω απο το σπιτι της να τα παρω, αλλα ολο "δεν μπορουσε". Παιζει συνομωσια με τον Lucy για να τα παρουσιασει αυτος πρωτος στο "προσφατες αγορες", ενας "ορθοδοξος Manowar-ας", και οχι εγω ο αιρετικος, ο ρεφορμιστης.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Starman »

Ομολογώ ότι αυτή τη παράμετρο δεν την είχα σκεφτεί. :)
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Zippo190 »

Priamos έγραψε: Δευ 22 Απρ 2019, 08:36
Starman έγραψε: Δευ 22 Απρ 2019, 08:16 @Stormbringer7 μιας και ο @Priamos δεν βλέπω να τα παίρνει, να τα φορτωθώ εγώ μη σου μείνουν αμανάτι; Μάλλον με το νέο Soen ασχολείται. :D :D :D
:D
Πρεπει να την πηρα 10 φορες να περασω απο το σπιτι της να τα παρω, αλλα ολο "δεν μπορουσε". Παιζει συνομωσια με τον Lucy για να τα παρουσιασει αυτος πρωτος στο "προσφατες αγορες", ενας "ορθοδοξος Manowar-ας", και οχι εγω ο αιρετικος, ο ρεφορμιστης.
Κανένα τηλέφωνο, κανονικά έπρεπε να την στήσεις στον διάδρομο προσγείωσης
Επίσης πήρα νέο Paragon και Elvenpath,.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Zippo190 έγραψε: Δευ 22 Απρ 2019, 09:09
Priamos έγραψε: Δευ 22 Απρ 2019, 08:36
Starman έγραψε: Δευ 22 Απρ 2019, 08:16 @Stormbringer7 μιας και ο @Priamos δεν βλέπω να τα παίρνει, να τα φορτωθώ εγώ μη σου μείνουν αμανάτι; Μάλλον με το νέο Soen ασχολείται. :D :D :D
:D
Πρεπει να την πηρα 10 φορες να περασω απο το σπιτι της να τα παρω, αλλα ολο "δεν μπορουσε". Παιζει συνομωσια με τον Lucy για να τα παρουσιασει αυτος πρωτος στο "προσφατες αγορες", ενας "ορθοδοξος Manowar-ας", και οχι εγω ο αιρετικος, ο ρεφορμιστης.
Κανένα τηλέφωνο, κανονικά έπρεπε να την στήσεις στον διάδρομο προσγείωσης
Επίσης πήρα νέο Paragon και Elvenpath,.
πες τα @zippo...δικαιολογιες ...γιατι για το HEAVYLOAD το πηγα την επομενη μερα που καιγοταν!!!αν ηξερα οτι καιγοταν θα εκανα το ιδιο...οποτε τωρα θα τα δωσω στον @starman... :P :P :P
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”