HATE (PL) - Rugia (2021)

Ό,τι λέει ο τίτλος.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

HATE (PL) - Rugia (2021)

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Τεχνικό blackened death από Πολωνία που σε γραπώνει κατευθείαν. Δροσερό. Κυκλοφορεί από Metal Blade σε λίγο καιρό.

cc: @theBox @CountRaven @LuciferSteele



Εικόνα

1. Rugia 04:31
2. The Wolf Queen 02:30
3. Exiles of Pantheon 03:48
4. Saturnus 04:30
5. Awakening the Gods Within 04:12
6. Resurgence 03:40
7. Velesian Guard 04:56
8. Sun of Extinction 03:51
9. Sacred Dnieper 03:56
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: HATE (PL) - Rugia (2021)

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Εδώ θέλει κ @Priamos ταγκ μιας κ είναι team Πρεκας :D :D
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Re: HATE (PL) - Rugia (2021)

Δημοσίευση από theBox »

Δεν βρηκα "τεχνικα" στοιχεια να πω την αληθεια. Τουλαχιστον οχι στο συγκεκριμμενο τρακ. Behemoth μεσαιας περιοδου μου θυμησαν περισσοτερο κι αυτο μαλλον λογω φωνητικων και παραγωγης (οκ, και συνειρμικα λογω χωρας προελευσης)
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Blackwinged
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: Σάβ 26 Οκτ 2019, 18:33
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Re: HATE (PL) - Rugia (2021)

Δημοσίευση από Blackwinged »

theBox έγραψε: Σάβ 21 Αύγ 2021, 17:09 Δεν βρηκα "τεχνικα" στοιχεια να πω την αληθεια. Τουλαχιστον οχι στο συγκεκριμμενο τρακ. Behemoth μεσαιας περιοδου μου θυμησαν περισσοτερο κι αυτο μαλλον λογω φωνητικων και παραγωγης (οκ, και συνειρμικα λογω χωρας προελευσης)
Αυτό θυμίζουν γενικά αυτοί. Τουλάχιστον σ' εμένα. Το κακό γενικά με αυτό το βαπτισμένο "blackened death metal" έχει παραγίνει. Ακόμη και οι Behemoth αντιγράφουν τους Behemoth, οι οποίοι για εμένα έπιασαν κορυφή με το απίστευτης βαναυσότητας δημιούργημα Demigod. Έπειτα ακούω το ίδιο. Άσε που αυτός ο Nergal έχει πιάσει το νόημα.. ειδικά σε USA μεριά.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3368
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Re: HATE (PL) - Rugia (2021)

Δημοσίευση από Priamos »

Scrollkeeper έγραψε: Σάβ 21 Αύγ 2021, 16:59 Εδώ θέλει κ @Priamos ταγκ μιας κ είναι team Πρεκας :D :D
Μπααααα...
Surreal Killer
Απάντηση

Επιστροφή στο “Extreme metal κυκλοφορίες / επανακυκλοφορίες”