Priamos' collection

Έχετε συγκρότημα/περιοδικό/εταιρεία/blog? Σπαμάρετε!
DeletedUser

Priamos' collection

Δημοσίευση από DeletedUser »

Priamos έγραψε: Τετ 27 Νοέμ 2019, 21:58 Εικόνα
Barnabas (3) ‎– The Gospel According To Barnabas
Label:Thorne Records ‎– TRCD 001
Format:CD, Compilation, Digital Remaster
Country:US
Released:1992
Αυτο ηταν στην μεγα-παραγγελια που ο Sentinel Steel δεν εστελνε πακετο 250+$ αν δεν εστελνα κατι ψιλα, 2-3$ ??
τωρα το βρηκα ναι, ειχαμε τιναξει την μπανκα στον αερα τοτε
DeletedUser

Priamos' collection

Δημοσίευση από DeletedUser »

Priamos έγραψε: Δευ 18 Νοέμ 2019, 14:14 Το παρακανα λιγο με το κλεψιμο. :D Απερριψα καμια δεκαρια random επιλογες, για να καταληξω σε αυτο:

Εικόνα


Nightmare ‎– Waiting For The Twilight
Label:
Brennus ‎– BR 8059.AR
Format:
CD, Album, Reissue
Country:
France
Released:
1999/1984
ΜΕΓΑΛΟ επος, εμαθα προσφατα οτι εχει διαφορετικο ηχο η Ελληνικη κοπη απο την Ebony (το Ελληνικο εχω εγω) προς το καλυτερο!!!! Κουφο θα ελεγα

Επισης τοτε, παλι απο Ελληνικη Virgin ειχε βγει Ελληνικη κοπη μιας κατα τ'αλλα αδιαφορης συλλογης, της Rocket-Caught in Steel η οποια ομως ειχε ακυκλοφορητο ως προσφατα κομματι Heavy Load (το I am Me)
DeletedUser

Priamos' collection

Δημοσίευση από DeletedUser »

Street Child LP, Tramontane κασετουλα, Christian Mistress LP... ερχοντουσαν πραγματακια τοτε ε φιλε?
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Priamos' collection

Δημοσίευση από Priamos »

Kostello έγραψε: Τετ 04 Δεκ 2019, 21:49 Street Child LP, Tramontane κασετουλα, Christian Mistress LP... ερχοντουσαν πραγματακια τοτε ε φιλε?
Δεν αντεξες ρε τσατσονι;;!! :D :P
Surreal Killer
DeletedUser

Priamos' collection

Δημοσίευση από DeletedUser »

Priamos έγραψε: Τετ 04 Δεκ 2019, 21:50
Kostello έγραψε: Τετ 04 Δεκ 2019, 21:49 Street Child LP, Tramontane κασετουλα, Christian Mistress LP... ερχοντουσαν πραγματακια τοτε ε φιλε?
Δεν αντεξες ρε τσατσονι;;!! :D :P
χαχαχαχα
Ε, τα ειδα μαζεμενα, δεν κρατηθηκα
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Priamos' collection

Δημοσίευση από CountRaven »

Kostello έγραψε: Τετ 04 Δεκ 2019, 21:49 Street Child LP, Tramontane κασετουλα, Christian Mistress LP... ερχοντουσαν πραγματακια τοτε ε φιλε?
Σπεύδαμε όλοι σαν διψασμένα κοτοπουλάκια σε mail order trigger.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Priamos' collection

Δημοσίευση από LuciferSteele »

Kostello έγραψε: Τετ 04 Δεκ 2019, 21:46 Επισης τοτε, παλι απο Ελληνικη Virgin ειχε βγει Ελληνικη κοπη μιας κατα τ'αλλα αδιαφορης συλλογης, της Rocket-Caught in Steel η οποια ομως ειχε ακυκλοφορητο ως προσφατα κομματι Heavy Load (το I am Me)
αδιάφορη συλλογή που έχει μέσα Manowar...
ΚΡΑΤΑΤΕ ΜΕ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΩ
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
apeitharxos
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Σάβ 20 Απρ 2019, 16:18

Priamos' collection

Δημοσίευση από apeitharxos »

theBox έγραψε: Σάβ 30 Νοέμ 2019, 10:26 Αυτο το instanbul falls εδω μου καθεται, δεδομένου οτι οταν επεσε δεν λεγοταν instanbul (ουτε καν απο τους Οθωμανους αν δεν κανω λαθος. Εκτος κι αν τρέφουν ευσεβείς πόθους για το μέλλον...
Είναι ελληνική η Πόλη, απλά δεν το ξέρουμε ακόμα...
Advancing Yokeda:
Ενδεχομένως η πιο ελιτίστικη και απροσπέλαστη μορφή τέχνης να περνά μέσα από λιτές απέριττες φόρμες. Αυτές που η πλειοψηφία θα αγνοήσει ή περιφρονήσει σαν απλοϊκότητα. Εκεί άλλωστε δε στηρίζεται και το 'αληθινό heavy metal'?
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Priamos' collection

Δημοσίευση από Priamos »

Μετά από μαζική λαϊκή απαίτηση επιστρέφω! (πλάκα κάνω. βαρέθηκα το project και κάνω μια παύση. Φταιει κι ο [mention]Kostello[/mention] που μου κάνε bullying :~( ότι τα αυτός μου τα προμηθεύει όλα)
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

Priamos' collection

Δημοσίευση από Starman »

Ναι ο άτιμος. Ξέρει τη λειτουργία των ΕΛΤΑ και των ταχυδρομικών εταιριών, καλύτερα και από τα στελέχη που δουλεύουν σε αυτές. Όλο κάτι περιμένει και βολεύει και εμάς.
DeletedUser

Priamos' collection

Δημοσίευση από DeletedUser »

Priamos έγραψε: Πέμ 12 Δεκ 2019, 15:33 Μετά από μαζική λαϊκή απαίτηση επιστρέφω! (πλάκα κάνω. βαρέθηκα το project και κάνω μια παύση. Φταιει κι ο @Kostello που μου κάνε bullying :~( ότι τα αυτός μου τα προμηθεύει όλα)
Εγω απλα προμηθευσα καποια items στον Ενα, στον Μαγο του underground Metal που μας εμαθε πολλα
Λειτουργησα σαν τον μεσολαβητη, ενα απλο οχημα αναμεσα στη θεια μουσικη και Αυτον
Αν παρανοησε, σταυρωνω τα χερια ωσαν το παιδακι στο εξωφυλλο του Lazarus Sin και περιμενω αφεση αμαρτιων
Άβαταρ μέλους
nicolasg
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2020, 15:58

Re: Priamos' collection

Δημοσίευση από nicolasg »

Αυτό το νημα γιατί σταμάτησε?
Πρίαμε συνέχισε!

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8723
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Priamos' collection

Δημοσίευση από Zippo190 »

είναι παππούς δεν αντέχει συγκινήσεις.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
nicolasg
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2020, 15:58

Re: Priamos' collection

Δημοσίευση από nicolasg »

Υπάρχει και ένα τρίτο αντίστοιχο νημα στο φόρουμ, αλλά δεν το βρίσκω αυτήν τη στιγμή. Κι εκείνο πρέπει να συνεχίσει!

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Priamos' collection

Δημοσίευση από Priamos »

Thanx Νικόλα. Είχε κι ο "Λούσυ" (LuciferSteele) ένα αντίστοιχο.
Surreal Killer
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προώθηση”