Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Μπλάκ μέταλ γιόγκα κλπ. κλπ.
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Η αλήθεια είναι αυτή εν τέλει...το πολύ πολύ φέτος να κανονίσουμε team φυσιοθεραπευτων να μας αναλάβει στο τέλος του μαραθωνιου😂😂
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από Priamos »

Είδες ρε [mention]LuciferSteele[/mention] τι τράβηξα πέρσι; Πεταγοταν ο κάθε κλαψας, γκρινιάρης και mr "δεν είναι τώρα η κατάλληλη στιγμή, πάντα θα είναι μια άλλη στιγμή καταλληλότερη" και μου σαμποταριζε το project. Ανέλαβε εσύ που είσαι πυγμαίος (=έχεις πυγμή :D ) να βάλεις μια τάξη, γιατί εμένα με βρήκαν παππού και με κάνουν ότι θέλουν.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14656
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από CountRaven »

Όταν ανέβω Αθήνα να γράψω τα φωνητικά του πλέον αναμενόμενου Epic / Prog / Doom Metal δίσκου. Θα γίνει άτυπο φεστιβάλ καρδουλιάσματος και θα μαζευτούμε όλοι για μάσα και μετά για προπαγάνδα περί τρίτου άλμπουμ New Light Choir.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από LuciferSteele »

ρε τιτίκες αντέχετε συνάντηση το Σάββατο για καφέ στο κέντρο? κατά τις 12 ξερωγώ
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από Priamos »

LuciferSteele έγραψε: Τετ 13 Μαρ 2019, 21:41 ρε τιτίκες αντέχετε συνάντηση το Σάββατο για καφέ στο κέντρο? κατά τις 12 ξερωγώ
Εμενα η κυρα με εχει μαγκωσει να καθαρισουμε την αποθηκη, αλλα επειδη ειμαι τυραννος, σατραπης, το απολυτο αρσενικο κλπ, αν μαζευτουμε αρκετοι, θα σκισω τη γατα και θα ερθω. :evil: :eric:
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από LuciferSteele »

πάλι καλά, θα μπορούσε να σε μαγκώσει να πλέξεις κανένα σεμεδάκι.
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
White Wolf

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από White Wolf »

Τα δυο απολυτα αρσενικα με ποστς μπακ του μπακ... Αυπνος θα μεινω αποψε παλι.
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από Starman »

LuciferSteele έγραψε: Τετ 13 Μαρ 2019, 21:41 ρε τιτίκες αντέχετε συνάντηση το Σάββατο για καφέ στο κέντρο? κατά τις 12 ξερωγώ
Αν κανονιστεί είμαι μέσα.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από Priamos »

Starman έγραψε: Πέμ 14 Μαρ 2019, 13:33
LuciferSteele έγραψε: Τετ 13 Μαρ 2019, 21:41 ρε τιτίκες αντέχετε συνάντηση το Σάββατο για καφέ στο κέντρο? κατά τις 12 ξερωγώ
Αν κανονιστεί είμαι μέσα.
Με την αθροα προσελευση που διαφαινεται, θα χρειαστει να κλεισουμε χωρο δεξιωσεων χωρητικοτητας 500 ατομων! :D
Λογικα, αν δεν μας τιμησει "επαρχιωτης" μπορουμε να την ακυρωσουμε γιατι χανει το νοημα της. Οι υπολοιποι συναντιομαστε και με καλυτερες προυποθεσεις σε αλλη φαση.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Παιδιά δύσκολο γιατί Σάββατο θα παω από την αρχή... Παρασκευή θα παει αργά.. Κι ακολουθεί και η
Κυριακή... Θα σας δω εκεί όμως λογικά..
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Priamos έγραψε: Τετ 13 Μαρ 2019, 21:52
LuciferSteele έγραψε: Τετ 13 Μαρ 2019, 21:41 ρε τιτίκες αντέχετε συνάντηση το Σάββατο για καφέ στο κέντρο? κατά τις 12 ξερωγώ
Εμενα η κυρα με εχει μαγκωσει να καθαρισουμε την αποθηκη, αλλα επειδη ειμαι τυραννος, σατραπης, το απολυτο αρσενικο κλπ, αν μαζευτουμε αρκετοι, θα σκισω τη γατα και θα ερθω. :evil: :eric:
Ναι άλλο που δεν ήθελες... Για κατσε να παρω τηλ τη σύζυγό... Θα την παρω κ θα πσμε ταξιδάκι για να στρώσεις :nana:
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
White Wolf

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από White Wolf »

Stormbringer7 έγραψε: Πέμ 14 Μαρ 2019, 17:15
Priamos έγραψε: Τετ 13 Μαρ 2019, 21:52
LuciferSteele έγραψε: Τετ 13 Μαρ 2019, 21:41 ρε τιτίκες αντέχετε συνάντηση το Σάββατο για καφέ στο κέντρο? κατά τις 12 ξερωγώ
Εμενα η κυρα με εχει μαγκωσει να καθαρισουμε την αποθηκη, αλλα επειδη ειμαι τυραννος, σατραπης, το απολυτο αρσενικο κλπ, αν μαζευτουμε αρκετοι, θα σκισω τη γατα και θα ερθω. :evil: :eric:
Ναι άλλο που δεν ήθελες... Για κατσε να παρω τηλ τη σύζυγό... Θα την παρω κ θα πσμε ταξιδάκι για να στρώσεις :nana:
Αστες να πανε τιτανα μου! Εγω θα σε παω στα καλυτερα μερη που δεν υπαρχουν γυναικες!
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από Priamos »

Corum Jhaelen Irsei έγραψε: Πέμ 14 Μαρ 2019, 18:59

Αστες να πανε τιτανα μου! Εγω θα σε παω στα καλυτερα μερη που δεν υπαρχουν γυναικες!
Πες μου οτι θα ειναι γεματο ατριχα αγορια, και εχουμε deal!! :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Priamos την Πέμ 14 Μαρ 2019, 19:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από Priamos »

Stormbringer7 έγραψε: Πέμ 14 Μαρ 2019, 17:15
Ναι άλλο που δεν ήθελες... Για κατσε να παρω τηλ τη σύζυγό... Θα την παρω κ θα πσμε ταξιδάκι για να στρώσεις :nana:
Σας παρακαλω! Μη μου το κανετε αυτο!! :kirb: :nana: :kirb: :nana: :kirb:
Surreal Killer
White Wolf

Ετήσια συνάντηση μελών του forum

Δημοσίευση από White Wolf »

Priamos έγραψε: Πέμ 14 Μαρ 2019, 19:05
Corum Jhaelen Irsei έγραψε: Πέμ 14 Μαρ 2019, 18:59

Αστες να πανε τιτανα μου! Εγω θα σε παω στα καλυτερα μερη που δεν υπαρχουν γυναικες!
Πες μου οτι θα ειναι γεματο ατριχα αγορια, και εχουμε deal!! :D
εμ, ατριχα ειπες ε; (βγαζει χαλαουα)
ναι, γεματο ατριχα θα ειναι!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”