Forgotten Scroll fashion

Μπλάκ μέταλ γιόγκα κλπ. κλπ.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από CountRaven »

LuciferSteele έγραψε: Τετ 06 Μαρ 2019, 17:04 έχω συνεργαζόμενη επιχείρηση που μας κάνει μπλουζάκια, κεντήματα κλπ
ήδη είμαστε στη δεκάδα και παραπάνω
μπορώ να ρωτήσω αλλά πρέπει να υπάρχει σχέδιο για να πάρω τιμή
Στα υπόψη και αυτό! Σχέδιο θα δημοσιευτεί εδώ. Το λογότυπο σίγουρα και θα δούμε τι άλλο! Ιδέες ευπρόσδεκτες.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από rbrigade »

Το φόντο κάτω από το λογότυπο του FS όπως φαίνεται στο πάνω μέρος της σελίδας τους φόρουμ μου φαίνεται ενδιαφέρον. Πάντως καλό θα ήταν να μην έχουμε τίποτα νεκροκεφαλές ή σατανάδες φόρα παρτίδα
Άβαταρ μέλους
white_knight
Δημοσιεύσεις: 596
Εγγραφή: Τετ 07 Μαρ 2018, 16:33
Επικοινωνία:

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από white_knight »

Και γω 1 medium
Άβαταρ μέλους
Aphelian
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: Παρ 03 Αύγ 2018, 13:19

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από Aphelian »

Κι εγω θα ηθελα ενα large (λογικα). Για το σχεδιο, θα μπορουσα να δω μεσα στο Σ/Κ μηπως μου ερθει καμμια ιδεα να δω στο Photoshop, αν εχω κατι καλο θα το ποσταρω για review!
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από CountRaven »

Aphelian έγραψε: Πέμ 07 Μαρ 2019, 14:26 Κι εγω θα ηθελα ενα large (λογικα). Για το σχεδιο, θα μπορουσα να δω μεσα στο Σ/Κ μηπως μου ερθει καμμια ιδεα να δω στο Photoshop, αν εχω κατι καλο θα το ποσταρω για review!
Έπος!!
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
white_knight
Δημοσιεύσεις: 596
Εγγραφή: Τετ 07 Μαρ 2018, 16:33
Επικοινωνία:

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από white_knight »

Το σχεδιο θα μπορουσε να ειναι ενας πολεμιστης με μπλουζακι queenrychικου συγκροτηματος να σκοτωνει μια γιδα.. B)
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από rbrigade »

white_knight έγραψε: Πέμ 07 Μαρ 2019, 16:42 Το σχεδιο θα μπορουσε να ειναι ενας πολεμιστης με μπλουζακι queenrychικου συγκροτηματος να σκοτωνει μια γιδα.. B)
Ναι, αλλά ποιου συγκροτήματος; Και το κυριότερο τι ράτσα γίδα;
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Κι εγώ ενα..
Αν είναι το κλασικό unisex t shirt Small
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Starman έγραψε: Τετ 06 Μαρ 2019, 09:55 Μιας και μπαίνουμε σε καλοκαιρινό mood και πρέπει να αρχίσουμε σιγά σιγά να κυκλοφορούμε μόνο με τα t-shirts μας έξω, κάτι πρέπει κάτι να κάνουμε για αυτό σα forum. Επειδή δε μπορώ για παράδειγμα, να πηγαίνω στο χασάπη με μπλουζάκι Manowar (με τσεκούρια και λεπίδες θα νομίζει ότι τον τρολλάρω κιόλας και θα με φορτώσει ξύγκια :D ), προτείνω το forum να περάσει και στο χώρο της μόδας. Προτείνω λοιπόν να συζητηθεί το ενδεχόμενο κατασκευής t-shirts για τα μέλη, με το λογότυπο του forum με ότι αυτό συνεπάγεται. Έτσι θα γιγαντωθεί και θα περάσει σε άλλο επίπεδο. B) Ο λόγος στους admins.
Για το χασαπη προτείνεται t shirt MAD BUTCHER!!! :D :D :D :D :D
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από CountRaven »

14 έχουμε μέχρι στιγμής. Μια χαρά πάμε.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από CountRaven »

Το καρφιτσώνω για να το δουν όλοι.
14 τεμάχια so far. Θέλει κανείς άλλος
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από Zippo190 »

xl
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

1 L για μένα κ ένα XL για τη γάτα μου
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από CountRaven »

Zippo190 έγραψε: Δευ 01 Απρ 2019, 11:57xl
Σε έχω μετρήσει εσένα Zippo.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Forgotten Scroll fashion

Δημοσίευση από LuciferSteele »

το δικό μου λαρτζ το έχουμε βάλει?
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”