Greta Thunberg ή αλλιώς...

Μπλάκ μέταλ γιόγκα κλπ. κλπ.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Greta Thunberg ή αλλιώς...

Δημοσίευση από LuciferSteele »

αρχικά θέλω και εγώ να μιλήσω στον ΟΗΕ, έχω να πω πολλά γαμάτα πράγματα και ξέρω και πως να τα πω. πως μπορούμε να το κανονίσουμε???
γκρέτες και κάθε γκρέτες υπήρχαν και θα υπάρχουν, η προσέγγισή τους είναι τελείως πρόχειρη και εν τέλει ασόβαρη. την κλιματική αλλαγή δεν μπορείς να την αμφισβητήσεις, ο άνθρωπος βιάζει τον πλανήτη αδιαμφισβήτητα. εδώ όμως βλέπουμε πάλι μία προσπάθεια να πέσει το μαστίγιο πάνω στον απλό κοσμάκη, δημιουργούνται ενοχικά σύνδρομα για το πλαστικό καλαμάκι και δεν ξέρω και γω τι άλλο. ίσως και για τις εκκλήσεις αερίων του θερμοκηπίου μέσω της κλανιάς? ακόμα και αν ΑΥΡΙΟ 600 εκατομμύρια ευρωπαίοι σταματούσαν να ρυπαίνουν, υπάρχουν 2μιση δισεκατομμύρια ινδοί και κινέζοι με τις βιομηχανίες τους και τον τρόπο ζωής τους. αμερικάνοι, ιάπωνες και δεν ξέρω και γω τι άλλο. πρέπει να αλλάξει ΡΙΖΙΚΑ ο πλανήτης, η παγκόσμια οικονομία, να γυρίσουμε σε συνθήκες 1800. αποφασίστε τι θέλετε, να αράζουμε στα λαπτοπ μας και να οδηγάμε τα αμάξια μας ή να οργώνουμε τη γη με βόδια? συζητάμε για τσιρότα που απλά θα καθυστερήσουν το αναπόφευκτο. η γη τελικά θα ξεράσει την ανθρωπότητα σε λίγες εκατοντάδες χρόνια και θα ξαναρχίσει όπως έχει κάνει τόσες φορές στο παρελθόν
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
DoomSword
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Σάβ 30 Μαρ 2019, 17:00

Greta Thunberg ή αλλιώς...

Δημοσίευση από DoomSword »

τι επος ηταν αυτο ρε;; χαχαχα!

νομιζω ειπε κιολας οτι ετσι θα βγαζει τους λογους της πλεον χαχαχαα
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14768
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Greta Thunberg ή αλλιώς...

Δημοσίευση από CountRaven »

Τιναφτηρε;
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”