Ο CEO του spotify σου υπαγορευει καθε ποτε πρεπει να κανεις τεχνη.

Μπλάκ μέταλ γιόγκα κλπ. κλπ.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8698
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Ο CEO του spotify σου υπαγορευει καθε ποτε πρεπει να κανεις τεχνη.

Δημοσίευση από Zippo190 »

theBox έγραψε: Παρ 29 Ιαν 2021, 10:59 https://consequenceofsound.net/2021/01/ ... rs-speech/
κοίτα να δεις που στο τέλος θα πιστέψω τις θεωρίες συνομοσίας....
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5969
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Ο CEO του spotify σου υπαγορευει καθε ποτε πρεπει να κανεις τεχνη.

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Zippo190 έγραψε: Παρ 29 Ιαν 2021, 13:02
theBox έγραψε: Παρ 29 Ιαν 2021, 10:59 https://consequenceofsound.net/2021/01/ ... rs-speech/
κοίτα να δεις που στο τέλος θα πιστέψω τις θεωρίες συνομοσίας....
Όχι [mention]Zippo190[/mention], βάστα, μείνε μαζί μας :~(
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
apeitharxos
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Σάβ 20 Απρ 2019, 16:18

Ο CEO του spotify σου υπαγορευει καθε ποτε πρεπει να κανεις τεχνη.

Δημοσίευση από apeitharxos »

Καλά, τι άλλο πρέπει να γίνει για να καταλάβετε πού το πάνε? Ζήτημα χρόνου είναι το τσιπάρισμα...
Το όνομα Elon Musk σας λέει κάτι? Αυτός έχει σηκώσει 1.500 δορυφόρους στους ουρανούς...
Αυτός συνέδεσε τσιπάκι neuralink στον εγκέφαλο ενός γουρουνιού πειραματικά και ετοιμάζεται να το κάνει και στους ανθρώπους.







Σας είχα πει και στο metaldome ότι το facebook χακάρει τη σκέψη (τότε ο χρήστης Greek Metal έλεγε δεν είμαι καλά και τα σχετικά. Λοβοτομή είχε υποστεί εκείνος βέβαια, διότι επιβεβαιώνομαι σήμερα).
Ας πούμε, έχω στο προφίλ μου 5.000 φίλους και δεν γίνεται φυσικά να βλέπω τι δημοσιεύουν και οι 5.000.
Και τρώω μερικές φλασιές και λέω, τι να κάνει ο τάδε, καιρό έχω να τον δω στο fb.
Και ύστερα από λίγο (όπου λίγο, από λίγες ώρες μέχρι κάποιες ημέρες) βλέπω δημοσίευση χωρίς να έχω επισκεφτεί το προφίλ του.
Αν δε το όνομα το προφέρω φωναχτά, εκεί δεν το συζητάω καν.
Τότε δεν ήμουν απόλυτα σίγουρος ότι συμβαίνει, αλλά πλέον σύμπτωση επαναλαμβανόμενη παύει να είναι σύμπτωση.

Ε, τώρα αν δεν πιστεύετε εμένα, ρωτήστε το Μάνο Δανέζη...Δείτε βασικά το βίντεο...Θεωρίες 'συνωμοσίας' από τον κορυφαίο ίσως Φυσικό στην Ελλάδα.

Advancing Yokeda:
Ενδεχομένως η πιο ελιτίστικη και απροσπέλαστη μορφή τέχνης να περνά μέσα από λιτές απέριττες φόρμες. Αυτές που η πλειοψηφία θα αγνοήσει ή περιφρονήσει σαν απλοϊκότητα. Εκεί άλλωστε δε στηρίζεται και το 'αληθινό heavy metal'?
Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”