Τι ακούτε τώρα;

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από rbrigade »

Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από rbrigade »

Τους έχετε τσεκάρει αυτούς τους υπερθεούληδες;

Άβαταρ μέλους
Metal_Warrior
Δημοσιεύσεις: 1158
Εγγραφή: Τρί 02 Ιαν 2018, 19:18

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από Metal_Warrior »

rbrigade έγραψε: Σάβ 21 Ιούλ 2018, 00:39 Τους έχετε τσεκάρει αυτούς τους υπερθεούληδες;

τους εχουμε δει και live :D για χαβαλέ καλοι ειναι (αν και μπορώ να πω πως live παίξανε πάρα πολύ καλά)

η φάση ειναι πως έπαιζαν support stratovarius και γνώρισα άτομα (μια πιττσιρίκα βασικά) που είπαν πως είχαν πάει για gloryhammer και απο stratovarius ήξεραν μερικά κομμάτια... στόινγκκκ;;
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από theBox »

Το έχω γραψει κι εγω εδω μεσα παλιότερα αλλά δεν εδωσε κανεις σημασια. Οι gloryhammer γράφουν πολύ καλύτερα από τις μπάντες που οι ίδιοι έχουν στο στόχαστρο με το τρολλαρισμα τους.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από rbrigade »

theBox έγραψε: Σάβ 21 Ιούλ 2018, 11:29 Το έχω γραψει κι εγω εδω μεσα παλιότερα αλλά δεν εδωσε κανεις σημασια. Οι gloryhammer γράφουν πολύ καλύτερα από τις μπάντες που οι ίδιοι έχουν στο στόχαστρο με το τρολλαρισμα τους.
Σωστός! Είναι υπερcheasy και τρολιάρηδες, αλλά μέσα από όλη αυτή τη φάση σου πετάνε και 2-3 κομματάρες κάτσε καλά
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από LuciferSteele »


γατάκια γκοστ
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από theBox »

Ετσι! Με το να συνεχίζετε να μνημονευετε τους γκοστ, άθελα σας τους καθιστάτε σημείο αναφοράς. Βεβαια το DaDa-οβιο παραπάνω ασθμα, ουδεμία σχέση έχει...
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8720
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από Zippo190 »

LuciferSteele έγραψε: Πέμ 02 Αύγ 2018, 21:46
γατάκια γκοστ
βοήθεια κάποιος έκανε hack το προφίλ του Lucy και βάζει γκόθικ.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
darkredskies
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 18:30

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από darkredskies »

Καλώς τα παιδιά...

Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8720
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από Zippo190 »

@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από LuciferSteele »

theBox έγραψε: Σάβ 04 Αύγ 2018, 07:31 Ετσι! Με το να συνεχίζετε να μνημονευετε τους γκοστ, άθελα σας τους καθιστάτε σημείο αναφοράς. Βεβαια το DaDa-οβιο παραπάνω ασθμα, ουδεμία σχέση έχει...
η προφητεία μου βγήκε αληθινή γιά άλλη μία φορά, η "απίστευτη δισκάρα" και η "παγκόσμια κυριαρχία" δεν άντεξαν ούτε μήνα και κανείς πλέον δεν ασχολείται με αυτό το δίσκο-σταθμό που άλλαξε τα δεδομένα στον παγκόσμιο μουσικό χάρτη :D
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από theBox »

LuciferSteele έγραψε: Τρί 07 Αύγ 2018, 00:33
theBox έγραψε: Σάβ 04 Αύγ 2018, 07:31 Ετσι! Με το να συνεχίζετε να μνημονευετε τους γκοστ, άθελα σας τους καθιστάτε σημείο αναφοράς. Βεβαια το DaDa-οβιο παραπάνω ασθμα, ουδεμία σχέση έχει...
η προφητεία μου βγήκε αληθινή γιά άλλη μία φορά, η "απίστευτη δισκάρα" και η "παγκόσμια κυριαρχία" δεν άντεξαν ούτε μήνα και κανείς πλέον δεν ασχολείται με αυτό το δίσκο-σταθμό που άλλαξε τα δεδομένα στον παγκόσμιο μουσικό χάρτη :D
Ε, αφου βγήκε το powerwolf! :D
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από LuciferSteele »

αυτό είναι το θέμα! πως ξεχάστηκε σαν κλανιά στον άνεμο χωρίς χρειαστεί να βγεί ΤΙΠΟΤΑ!
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8720
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από Zippo190 »

LuciferSteele έγραψε: Τρί 07 Αύγ 2018, 00:33
theBox έγραψε: Σάβ 04 Αύγ 2018, 07:31 Ετσι! Με το να συνεχίζετε να μνημονευετε τους γκοστ, άθελα σας τους καθιστάτε σημείο αναφοράς. Βεβαια το DaDa-οβιο παραπάνω ασθμα, ουδεμία σχέση έχει...
η προφητεία μου βγήκε αληθινή γιά άλλη μία φορά, η "απίστευτη δισκάρα" και η "παγκόσμια κυριαρχία" δεν άντεξαν ούτε μήνα και κανείς πλέον δεν ασχολείται με αυτό το δίσκο-σταθμό που άλλαξε τα δεδομένα στον παγκόσμιο μουσικό χάρτη :D
Πλάκα θα έχει για τους περιφερειακούς ακροατές όταν θα ανακαλύψουν την επόμενη μπάντα όνειρο και μετά από λίγα χρόνια θα ψιλοντρέπονται να λένε ότι άκουγαν Ghost. Κάτι σαν Evanescence φάση. :twisted:
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Τι ακούτε τώρα;

Δημοσίευση από LuciferSteele »

εγώ πάλι πιστεύω πως μπορεί να βγεί σε καλό και να εκτιμήσει επιτέλους ο μεταλλάς τους Reckless Love!
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”