Νέα μέλη συστηθείτε

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Starman έγραψε: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:34 Καλησπέρα και από εμένα στην παρέα. Εδώ και αρκετούς μήνες σας διαβάζω καθημερινά, όμως μόλις τώρα αποφάσισα να φτιάξω ένα προφίλ για να τα λέμε και μαζί. Με πολλούς γνωριζόμαστε και προσωπικά. Για τους υπόλοιπους είμαι ο Ανδρέας από το Παλαιό Ηράκλειο, ο andkoukou για τους συμπολεμιστές του metaldome Είμαι 49 χρονών (για να έχει κάποιον να λέει τον πόνο του ο Πρίαμος και να τον καταλαβαίνει) και ασχολούμαι με το άθλημα από το 1982. Ακούω όλο το φάσμα του hard rock και του heavy metal με ιδιαίτερη έμφαση όμως στο power, US metal και epic.
Welcome ;) Περίμενε να μπει ο Πρίαμος να σου δείξει που παρκάρει το "Π" του πριν κάτσει στο κουμπιούτερ :D :D
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Zippo190 »

Starman έγραψε: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:34 Καλησπέρα και από εμένα στην παρέα. Εδώ και αρκετούς μήνες σας διαβάζω καθημερινά, όμως μόλις τώρα αποφάσισα να φτιάξω ένα προφίλ για να τα λέμε και μαζί. Με πολλούς γνωριζόμαστε και προσωπικά. Για τους υπόλοιπους είμαι ο Ανδρέας από το Παλαιό Ηράκλειο, ο andkoukou για τους συμπολεμιστές του metaldome Είμαι 49 χρονών (για να έχει κάποιον να λέει τον πόνο του ο Πρίαμος και να τον καταλαβαίνει) και ασχολούμαι με το άθλημα από το 1982. Ακούω όλο το φάσμα του hard rock και του heavy metal με ιδιαίτερη έμφαση όμως στο power, US metal και epic.
Ω ρε φίλε καλώς ήρθες!
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Priamos »

Starman έγραψε: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:34 Καλησπέρα και από εμένα στην παρέα. Εδώ και αρκετούς μήνες σας διαβάζω καθημερινά, όμως μόλις τώρα αποφάσισα να φτιάξω ένα προφίλ για να τα λέμε και μαζί. Με πολλούς γνωριζόμαστε και προσωπικά. Για τους υπόλοιπους είμαι ο Ανδρέας από το Παλαιό Ηράκλειο, ο andkoukou για τους συμπολεμιστές του metaldome Είμαι 49 χρονών (για να έχει κάποιον να λέει τον πόνο του ο Πρίαμος και να τον καταλαβαίνει) και ασχολούμαι με το άθλημα από το 1982. Ακούω όλο το φάσμα του hard rock και του heavy metal με ιδιαίτερη έμφαση όμως στο power, US metal και epic.
Ετσι!! Να το κανουμε ΚΑΠΗ το μερος!! :D
Καλως μας ηρθες αδερφε!!
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Priamos έγραψε: Παρ 02 Νοέμ 2018, 15:20
Starman έγραψε: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:34 Καλησπέρα και από εμένα στην παρέα. Εδώ και αρκετούς μήνες σας διαβάζω καθημερινά, όμως μόλις τώρα αποφάσισα να φτιάξω ένα προφίλ για να τα λέμε και μαζί. Με πολλούς γνωριζόμαστε και προσωπικά. Για τους υπόλοιπους είμαι ο Ανδρέας από το Παλαιό Ηράκλειο, ο andkoukou για τους συμπολεμιστές του metaldome Είμαι 49 χρονών (για να έχει κάποιον να λέει τον πόνο του ο Πρίαμος και να τον καταλαβαίνει) και ασχολούμαι με το άθλημα από το 1982. Ακούω όλο το φάσμα του hard rock και του heavy metal με ιδιαίτερη έμφαση όμως στο power, US metal και epic.
Ετσι!! Να το κανουμε ΚΑΠΗ το μερος!! :D
Καλως μας ηρθες αδερφε!!
επομενο βημα οι εκδρομες στα Μοναστηρια :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

rbrigade έγραψε: Δευ 01 Οκτ 2018, 17:20 Τραμπάκουλα ότι και να λες θα συνεχίσω την σταυροφορία μου μέχρι να καεί και η τελευταία κόπια από Helstar, Mercyful Fate, Watchtower, Slaughter Xstroys, Cage, projects από Arch κτλ. Συγγνώμη αν ξέχασα κάποιο.
επιτελους υπαρχει καποιος που δε γουσταρει King Diamond!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΓΕ!!! ;) ;) ;) ;)
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από rbrigade »

Stormbringer7 έγραψε: Παρ 02 Νοέμ 2018, 15:33
rbrigade έγραψε: Δευ 01 Οκτ 2018, 17:20 Τραμπάκουλα ότι και να λες θα συνεχίσω την σταυροφορία μου μέχρι να καεί και η τελευταία κόπια από Helstar, Mercyful Fate, Watchtower, Slaughter Xstroys, Cage, projects από Arch κτλ. Συγγνώμη αν ξέχασα κάποιο.
επιτελους υπαρχει καποιος που δε γουσταρει King Diamond!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΓΕ!!! ;) ;) ;) ;)
Το περίεργο δεν είναι που υπάρχουμε εμείς που δεν γουστάρουμε, το περίεργο είναι που υπάρχουν οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

rbrigade έγραψε: Παρ 02 Νοέμ 2018, 16:21
Stormbringer7 έγραψε: Παρ 02 Νοέμ 2018, 15:33
rbrigade έγραψε: Δευ 01 Οκτ 2018, 17:20 Τραμπάκουλα ότι και να λες θα συνεχίσω την σταυροφορία μου μέχρι να καεί και η τελευταία κόπια από Helstar, Mercyful Fate, Watchtower, Slaughter Xstroys, Cage, projects από Arch κτλ. Συγγνώμη αν ξέχασα κάποιο.
επιτελους υπαρχει καποιος που δε γουσταρει King Diamond!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΓΕ!!! ;) ;) ;) ;)
Το περίεργο δεν είναι που υπάρχουμε εμείς που δεν γουστάρουμε, το περίεργο είναι που υπάρχουν οι άλλοι
Ελα μου ντε!!!! :D :D :D
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Starman »

Καλώς σας βρήκα παιδιά και ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και τη συμπάθεια.
Άβαταρ μέλους
white_knight
Δημοσιεύσεις: 596
Εγγραφή: Τετ 07 Μαρ 2018, 16:33
Επικοινωνία:

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από white_knight »

Καλως ηρθες Ανδρέα!
Άβαταρ μέλους
asgardlord
Δημοσιεύσεις: 522
Εγγραφή: Κυρ 14 Οκτ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Νήσος Κύπρος

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από asgardlord »

Welcome!!!
Iron wields from armored wrists
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από LuciferSteele »

Γειά σου ρε Αντρέα!

σε άλλα νέα, η λογική λέει πως δεν μπορείς να εμπιστευθείς κάποιον που δεν του αρέσει ο KD/MF
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Aphelian
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: Παρ 03 Αύγ 2018, 13:19

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Aphelian »

Η μονη επισημα αναγνωρισμενη αξια στο εμπιστοσυνομετρο ειναι οι Slayer
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από Zippo190 »

Aphelian έγραψε: Τετ 07 Νοέμ 2018, 11:15 Η μονη επισημα αναγνωρισμενη αξια στο εμπιστοσυνομετρο ειναι οι Slayer
καλά μην παίρνεις και όρκο.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από LuciferSteele »

Zippo190 έγραψε: Τετ 07 Νοέμ 2018, 11:37
Aphelian έγραψε: Τετ 07 Νοέμ 2018, 11:15 Η μονη επισημα αναγνωρισμενη αξια στο εμπιστοσυνομετρο ειναι οι Slayer
καλά μην παίρνεις και όρκο.
i second that :D
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Νέα μέλη συστηθείτε

Δημοσίευση από rbrigade »

Ως συνεπές και φερέγγυο άτομο δηλώνω ότι ούτε οι Slayer μου αρέσουν
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”