Blacklist (US)

Παρουσιάσεις, αφιερώματα και συζητήσεις για συγκροτήματα και καλλιτέχνες.
Άβαταρ μέλους
Aphelian
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ 03 Αύγ 2018, 13:19

Blacklist (US)

Δημοσίευση από Aphelian »

χαχαχ, κατανοητο, νομιζω πανω κατω οι περισσοτεροι χρηστες εδω ειμαστε σε παρομοια φαση (αλλοι λιγοτερο,αλλοι περισσοτερο) αλλα και παλι, δεν ειναι ηχητικο ή παικτικο το θεμα, απλα απο τα 3 κομματια μονο το 3ο μου ειπε το κατιτις, η περιγραφη "της σειρας" του rbrigade ηταν που συμφωνησα.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3371
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Blacklist (US)

Δημοσίευση από Priamos »

Scrollkeeper έγραψε: Τετ 30 Ιαν 2019, 11:24 Μόνο καρδούλες για GUARDIAN ANGEL :love: :metalhead:
Κυριες και κυριοι...ο ανθρωπος νιωθει! :metalhead:
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3371
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Blacklist (US)

Δημοσίευση από Priamos »

Aphelian έγραψε: Τετ 30 Ιαν 2019, 11:26 χαχαχ, κατανοητο, νομιζω πανω κατω οι περισσοτεροι χρηστες εδω ειμαστε σε παρομοια φαση (αλλοι λιγοτερο,αλλοι περισσοτερο) αλλα και παλι, δεν ειναι ηχητικο ή παικτικο το θεμα, απλα απο τα 3 κομματια μονο το 3ο μου ειπε το κατιτις, η περιγραφη "της σειρας" του rbrigade ηταν που συμφωνησα.
Τι να σας κανουμε; Να σας βαλουμε γκαζακια στο σπιτι; Να στειλουμε φουσκωτους να σας εξηγησουν το λαθος σας; Να σας διαπομπευσουμε στο fb, instagram και twitter?
Αναγκαστικα σεβομαστε την αποψη σας, διοτι εμφορουμαστε απο δημοκρατικα φρονηματα. :D
Surreal Killer
White Wolf

Blacklist (US)

Δημοσίευση από White Wolf »

Priamos έγραψε: Τετ 30 Ιαν 2019, 11:32
Aphelian έγραψε: Τετ 30 Ιαν 2019, 11:26 χαχαχ, κατανοητο, νομιζω πανω κατω οι περισσοτεροι χρηστες εδω ειμαστε σε παρομοια φαση (αλλοι λιγοτερο,αλλοι περισσοτερο) αλλα και παλι, δεν ειναι ηχητικο ή παικτικο το θεμα, απλα απο τα 3 κομματια μονο το 3ο μου ειπε το κατιτις, η περιγραφη "της σειρας" του rbrigade ηταν που συμφωνησα.
Τι να σας κανουμε; Να σας βαλουμε γκαζακια στο σπιτι; Να στειλουμε φουσκωτους να σας εξηγησουν το λαθος σας; Να σας διαπομπευσουμε στο fb, instagram και twitter?
Αναγκαστικα σεβομαστε την αποψη σας, διοτι εμφορουμαστε απο δημοκρατικα φρονηματα. :D
Πισα και πουπουλα; Μερμηγκια με μελι; Μαρτυριο σταγονας με ταμπασκο; (δημοκρατικα παντα)

Παντω και εγω θα συμφωνησω. Ειναι καλοι οι Blacklist, αλλα οχι οσο περιγραφονται σε αυτο το Thread.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3371
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Blacklist (US)

Δημοσίευση από Priamos »

Corum Jhaelen Irsei έγραψε: Τετ 30 Ιαν 2019, 11:44 [

Πισα και πουπουλα; Μερμηγκια με μελι; Μαρτυριο σταγονας με ταμπασκο; (δημοκρατικα παντα)

Τα βλέπω και ανεβάζω:
Να τοποθετήσω ανθρωποφαγες κάμπιες του Τιμπουκτού στα απόκρυφα τους; Να διαδώσω σε alfa male, αγέλης κερκοπιθηκων ότι ζευγάρωσαν με τη θηλυκιά του και αυτή κυοφορεί κερκοπιθηκανθρωπακι; Να τους ναρκωσω και να τους βάλω εντός σακκου μποξ σε προπονητήριο μαλαισιανων πρωταθλητών MMA; Να τους ποτίσω βιαγκρα και να τους ρίξω στην πτέρυγα γυναικείων φυλακων για τις criminally insane σε προάστιο της Πόλης του Μεξικού;
Surreal Killer
White Wolf

Blacklist (US)

Δημοσίευση από White Wolf »

πασο
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

Blacklist (US)

Δημοσίευση από vasilis2112 »

Corum Jhaelen Irsei έγραψε: Τετ 30 Ιαν 2019, 11:44 Παντω και εγω θα συμφωνησω. Ειναι καλοι οι Blacklist, αλλα οχι οσο περιγραφονται σε αυτο το Thread.
Σορυ γερό-Πριαμε αλλα συμφωνώ κι εγώ με αυτήν την άποψη.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Blacklist (US)

Δημοσίευση από CountRaven »

Μπορώ ακριβώς να καταλάβω γιατί νιώθει ο παππούς Πρίαμος. Και να συμφωνήσω.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3371
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Blacklist (US)

Δημοσίευση από Priamos »

vasilis2112 έγραψε: Πέμ 31 Ιαν 2019, 01:09
Corum Jhaelen Irsei έγραψε: Τετ 30 Ιαν 2019, 11:44 Παντω και εγω θα συμφωνησω. Ειναι καλοι οι Blacklist, αλλα οχι οσο περιγραφονται σε αυτο το Thread.
Σορυ γερό-Πριαμε αλλα συμφωνώ κι εγώ με αυτήν την άποψη.
Ρε λαμόγια, θα μου κανετε ζημια!! :mad: Προσπαθω να πεισω τον Μανο της CMC οτι τυγχανει καθολικης αποδοχης και θα χεστει στο ταληρο αν το επανεκδοσει και σεις αποδυναμωνετε την επιχειρηματολογια μου!! :D
Surreal Killer
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συγκροτήματα & Καλλιτέχνες”