Πρόσφατες αγορές

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
trigger
Δημοσιεύσεις: 562
Εγγραφή: Σάβ 13 Ιαν 2018, 08:07

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από trigger »

Eιμαι με Priamo, ξέρω οτι το Ψωμί του το θέλει καυτό
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Zippo190 »

ρε σεις βάλτε κανένα άβατερ αυτά που δίνει το πρόγραμμα μου θυμίζουν τα mooninites από το ATHF

@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Zippo190 έγραψε: Δευ 22 Απρ 2019, 17:13 ρε σεις βάλτε κανένα άβατερ αυτά που δίνει το πρόγραμμα μου θυμίζουν τα mooninites από το ATHF

που τα βρίσκεις ρε φίλε :D :D :woohoo: :D
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από LuciferSteele »

καλά εννοείται πως ο Πρίαμος δεν αξίζει πλέον να λάβει τα cd, ας τα πάρει κανένας άνθρωπος που τα έχει πραγματικά ανάγκη για να φτιάξει η ζωή του προς το καλύτερο
αρκετά με αυτή την κοροιδία!!!
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Zippo190 »

LuciferSteele έγραψε: Δευ 22 Απρ 2019, 23:59 καλά εννοείται πως ο Πρίαμος δεν αξίζει πλέον να λάβει τα cd, ας τα πάρει κανένας άνθρωπος που τα έχει πραγματικά ανάγκη για να φτιάξει η ζωή του προς το καλύτερο
αρκετά με αυτή την κοροιδία!!!
πείτε μου ώρα και μέρος έρχομαι να τα πάρω σήμερα κιόλας.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Starman »

Zippo190 έγραψε: Δευ 22 Απρ 2019, 09:09 Επίσης πήρα νέο Paragon και Elvenpath,.
Το Elvenpath το άκουσες; Τι λέει;
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Zippo190 »

Starman έγραψε: Τρί 23 Απρ 2019, 17:32
Zippo190 έγραψε: Δευ 22 Απρ 2019, 09:09 Επίσης πήρα νέο Paragon και Elvenpath,.
Το Elvenpath το άκουσες; Τι λέει;
σαν το πρηγούμενο αλλά νομίζω λίγο κατώτερο.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6254
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από theBox »

Πήρα το THEM σε βινύλιο. B)
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Aphelian
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: Παρ 03 Αύγ 2018, 13:19

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Aphelian »

Πηγα την Κυριακη στο παζαρι δισκων στο Crow και ξαναπηρα το πρωτο των Lost Horizon (ηταν μια απο τις απωλειες απο οταν μου ειχαν ανοιξει το αμαξι και μου πηραν καμμια 20αρια CD :( ) οπως και το 2ο των Savage Circus.
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Starman »

Aphelian έγραψε: Τρί 23 Απρ 2019, 22:29 Πηγα την Κυριακη στο παζαρι δισκων στο Crow και ξαναπηρα το πρωτο των Lost Horizon (ηταν μια απο τις απωλειες απο οταν μου ειχαν ανοιξει το αμαξι και μου πηραν καμμια 20αρια CD :( ) οπως και το 2ο των Savage Circus.
Δεν ήξερα ότι είχε πάλι παζάρι στο Crow, αλλιώς μπορεί να περνούσα καμιά βόλτα. Δεν νομίζω να αναφέρθηκε κάπου, ενώ την προηγούμενη φορά είχε και σχετικό τοπικ. Για τους Lost Horizon τι να πούμε, μεγάλη μπάντα που δεν έλαβε ποτέ αυτό που αξίζει.
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Starman έγραψε: Τετ 24 Απρ 2019, 08:04
Aphelian έγραψε: Τρί 23 Απρ 2019, 22:29 Πηγα την Κυριακη στο παζαρι δισκων στο Crow και ξαναπηρα το πρωτο των Lost Horizon (ηταν μια απο τις απωλειες απο οταν μου ειχαν ανοιξει το αμαξι και μου πηραν καμμια 20αρια CD :( ) οπως και το 2ο των Savage Circus.
Δεν ήξερα ότι είχε πάλι παζάρι στο Crow, αλλιώς μπορεί να περνούσα καμιά βόλτα. Δεν νομίζω να αναφέρθηκε κάπου, ενώ την προηγούμενη φορά είχε και σχετικό τοπικ. Για τους Lost Horizon τι να πούμε, μεγάλη μπάντα που δεν έλαβε ποτέ αυτό που αξίζει.
Σημαντικός λόγος για να κάνεις fb 😉
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Starman »

Stormbringer7 έγραψε: Πέμ 25 Απρ 2019, 01:24 Σημαντικός λόγος για να κάνεις fb
Πρόκα ολκής. :D (Και για όσους δεν κατάλαβαν, είμαι από αυτούς που αντιστέκονται στη δημιουργία λογαριασμών στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης). :)
Άβαταρ μέλους
Stormbringer7
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 23:33
Τοποθεσία: ATHENS

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Stormbringer7 »

Starman έγραψε: Πέμ 25 Απρ 2019, 08:33
Stormbringer7 έγραψε: Πέμ 25 Απρ 2019, 01:24 Σημαντικός λόγος για να κάνεις fb
Πρόκα ολκής. :D (Και για όσους δεν κατάλαβαν, είμαι από αυτούς που αντιστέκονται στη δημιουργία λογαριασμών στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης). :)
:D :D :D
Like a man is a mountainside... greatness waits for those who try...none can teach you It's all inside...just climb...
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από rbrigade »

Αν εμφανιστεί ο Zippo εδώ μέσα να κοκορεύεται ότι αγόρασε το Three Tremors να ξέρετε ότι ο πραγματικός ήρωας είναι ο Τσοβόλας, ή μάλλον ο Γιαννίκας Τσοβολίδης που οδήγησε 150 χλμ και έχασε 3 ώρες από την ζωή του για ένα cd των 10 ευρώ που είναι και μούφα... Ποιος θα μου το έλεγε ότι για αυτό το cd θα γινόμουν Mel Gibson στο Φονικό Όπλο 2 να ξετρυπώνω μυστικά κρησφύγετα στο πουθενά μπουκάροντας απρόσκλητος σε περιφραγμένες επαύλεις με σειρά λιμουζίνες παρκαρισμένες μπροστά μπροστά και ύποπτα container στο βάθος...
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Πρόσφατες αγορές

Δημοσίευση από Zippo190 »

Πάντα το έλεγα ότι είσαι λεβεντης
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”